Kamarádka a její nezvladatelné dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.05.18 17:53
Kamarádka a její nezvladatelne dítě

Ahoj nevím jak se k tomu postavit nebo jak se chovat ale kamarádka má malé dítě, které naše dítě s radostí mlátí, stipe, trhá oblečení a mě už to dost se… No začnu od začátku, když se maly narodil nebyl vymodlene miminko, podařilo se hned, ale i tak kolem něj se chodilo po špičkách i kolem kamarádky, nesměl ani upadnout špendlík! Aby to malého neprobralo. Každou návštěvu co přijeli tak mi vypnuli televizy, zhasli světla a zatáhli závěsy.. Poprvé sem byla v šoku teda, byla jsem těhotná takže sem to jejich úchylny chování nijak neřešila, malej zabroukal v postýlce a už se k němu běželo a tak to pokračovalo dal. S tím jak rostl se jen nosil, nesměl k němu cuchnout ani pes, jakmile začal plakat tak se oba s jejím manželem sebehli k němu a div nebreceli taky. Malý začal chodit a chodili s ním za ruce kamkoliv.. Nevadilo jim ani chodit pomalu po vykalech protože tam prostě chtěl, mezitím já porodila, nevím my s manželem se ke všemu stavíme jinak a moc to nehrotime ostatní asi zřejmě ano, takže psi nevadili, bordel v mezích nevadí, mala je zaplať bůh zdravá, usmevava, není to ubreceny uzlík neštěstí, když byl nějaký problém řešil se normálně viz prdiky, tak se koupili Kapky které sice jsou velmi drahé ale pomáhají, u nich ne Ikdyz ty peníze mají tak malymu tohle nekoupí, na co, je jedno ze řve každý den a celou noc protože ho bolí břicho, takže pro nás důležité věci je pro ně vyhazování peněz a naopak najíst se v restauraci pro mě začíná byt luxus a pro ně každodenní rutina… No nicméně došlo to do takové fáze, že malý když vidí někoho jist dělá brutální scény, ale místo toho aby ho nějak utisli nebo srovnali, tak máme přestat jist, naše dítko začalo lézt a stát a najednou se začal ten malej smrad zajímat jinak, chodi k němu, stipe, mlátí, vzteka se a náš prcek občas zabreci.. Když sem u toho roztrhavam je od sebe, ale jeho matka to má jako zábavu a směje se tomu, sedí a huli jednu za druhou opodál, tuhle už sem mu chytla ruku že se opovazi a hned balili kufry a jeli… Nechápu to, dřív byli vcelku normální ale teď nevím jak se o tomu postavit.. I tak mi pořád píšou že přijedou, a jak si děti vyhrají… Já mám už osypky z toho jejich smrada.. Kam tohle vede? Jak ji to mám říct aby si neurazila? Protože já sem dlouho v klidu a pak prostě to řeknu na plnou hubu a nechci si nikoho rozhadat ale do myho dítěte nebude nikdo mlátit, v okolí máme spoustu kamarádů s dětma a nikdo to nedělá a naše dítko už má i strach z dětí, převážně z kluků :cert: :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 16.05.18 17:56

Se s ní nestýkej a je, očividně je ve tvých očích vagina, tak o nic nepřijdeš. Žij a nech žít.

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19361 příspěvků 16.05.18 17:56

Proč se vídáš s někým, koho nesneseš?

nozu
Extra třída :D 11048 příspěvků 16.05.18 18:02

Za této situace bych omezila kontakt. prostě budete mít jiný program atd.

Anonymní  16.05.18 18:02
Zakladatelka

Kvůli manželovi, jsou to kamarádi co spolu vyrůstali, já osobně jsem proti aby k nám jezdili ale moc toho nezmuzu

VerčaZav
Kecalka 245 příspěvků 16.05.18 18:05

Narovinu bych jí řekla sorry ale naše mala si s tim vaším nevyhraje boji se ho protože je na ní zlý v lepším případě si to vyříkate a třeba k malému změní přístup v horším už se neuvidíte páč se urazí :zed:

Russet
Kelišová 6774 příspěvků 16.05.18 18:07
@Anonymní píše:
Ahoj nevím jak se k tomu postavit nebo jak se chovat ale kamarádka má malé dítě, které naše dítě s radostí mlátí, stipe, trhá oblečení a mě už to dost se… No začnu od začátku, když se maly narodil nebyl vymodlene miminko, podařilo se hned, ale i tak kolem něj se chodilo po špičkách i kolem kamarádky, nesměl ani upadnout špendlík! Aby to malého neprobralo. Každou návštěvu co přijeli tak mi vypnuli televizy, zhasli světla a zatáhli závěsy.. Poprvé sem byla v šoku teda, byla jsem těhotná takže sem to jejich úchylny chování nijak neřešila, malej zabroukal v postýlce a už se k němu běželo a tak to pokračovalo dal. S tím jak rostl se jen nosil, nesměl k němu cuchnout ani pes, jakmile začal plakat tak se oba s jejím manželem sebehli k němu a div nebreceli taky. Malý začal chodit a chodili s ním za ruce kamkoliv.. Nevadilo jim ani chodit pomalu po vykalech protože tam prostě chtěl, mezitím já porodila, nevím my s manželem se ke všemu stavíme jinak a moc to nehrotime ostatní asi zřejmě ano, takže psi nevadili, bordel v mezích nevadí, mala je zaplať bůh zdravá, usmevava, není to ubreceny uzlík neštěstí, když byl nějaký problém řešil se normálně viz prdiky, tak se koupili Kapky které sice jsou velmi drahé ale pomáhají, u nich ne Ikdyz ty peníze mají tak malymu tohle nekoupí, na co, je jedno ze řve každý den a celou noc protože ho bolí břicho, takže pro nás důležité věci je pro ně vyhazování peněz a naopak najíst se v restauraci pro mě začíná byt luxus a pro ně každodenní rutina… No nicméně došlo to do takové fáze, že malý když vidí někoho jist dělá brutální scény, ale místo toho aby ho nějak utisli nebo srovnali, tak máme přestat jist, naše dítko začalo lézt a stát a najednou se začal ten malej smrad zajímat jinak, chodi k němu, stipe, mlátí, vzteka se a náš prcek občas zabreci.. Když sem u toho roztrhavam je od sebe, ale jeho matka to má jako zábavu a směje se tomu, sedí a huli jednu za druhou opodál, tuhle už sem mu chytla ruku že se opovazi a hned balili kufry a jeli… Nechápu to, dřív byli vcelku normální ale teď nevím jak se o tomu postavit.. I tak mi pořád píšou že přijedou, a jak si děti vyhrají… Já mám už osypky z toho jejich smrada.. Kam tohle vede? Jak ji to mám říct aby si neurazila? Protože já sem dlouho v klidu a pak prostě to řeknu na plnou hubu a nechci si nikoho rozhadat ale do myho dítěte nebude nikdo mlátit, v okolí máme spoustu kamarádů s dětma a nikdo to nedělá a naše dítko už má i strach z dětí, převážně z kluků :cert: :pocitac:

I když bycb volila spíš tvůj způsob péče, tvůj projev mi je stejně nesympatický jako před časem jedné nextky, co nesnáší partnerovo dítě. Nikdo tě nenutí se s ní scházet, když ji nemáš ráda. A žalovat na epipi.

Rive
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 16.05.18 18:07

A jak se k tomu teda staví manžel?

Russet
Kelišová 6774 příspěvků 16.05.18 18:08
@Anonymní píše:
Kvůli manželovi, jsou to kamarádi co spolu vyrůstali, já osobně jsem proti aby k nám jezdili ale moc toho nezmuzu

S kamarádem se může sejít sám a nemusí do toho tahat manželky a nezvedené děti :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61000 příspěvků 3 inzeráty 16.05.18 18:13
@Anonymní píše:

Tak nech dítě manželovi a vypadni pryč… buď to pochopí nebo to alespoň neuvidíš.

Pingvinka
Povídálka 41 příspěvků 16.05.18 18:14

Chápu, že nechceš dělat dusno když jsou to kamarádi od chlapa ale todle bych utnula. Důrazně bych jí řekla ať si místo retek všímá dítka a je klid. Pokud se urazí a odejte huraaaa o jednu nechtěnou návštěvu míň. A co si o mě bude myslet by mi bylo putna :mavam:

Lalelale
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 16.05.18 18:20
@Anonymní píše:

Tak jdi pryč, třeba s kámoškou někam. To jsem dělala, když mámě přijela návštěva, kterou jsem neměla ráda. Sebrala jsem se a šla. Pokud ti vadí jak jejich dítě šikanuje to tvoje, tak ho vezmi s sebou. Bude to asi trochu blbé, až potřetí přijedou a ty nebudeš doma, ale manžel nemá žádné právo tě nutit do styku, kamarádi nebo ne. Jinak pokud ti jde jen o přístup k tvému dítěti, tak podle mě si to trochu děláš sama. Vyrostla jsem s kupou dětí okolo a když se tohle dělo, matka libovolného dítěte prostě zakročila, že tohle Mařence dělat nesmí, a jelo se dál. Pokud je reakce matky, že se sbalí a pojedou, tvoje výhra :mrgreen: jinak jízlivá poznámka, nevím, jestli jste kuřáci, ale já bych nikomu kouřit u mě doma nedovolila. Takže další možnost, jak se jich zbavit rychle… :lol:

Anonymní  16.05.18 18:28

A pak se tihle milaaaaaačci dostanou do školky a do školy a my se můžeme zbláznit z nich i z rodičů :pocitac:
Učitelka nesnášející rozmazlence bez hranic

Soňa Zacharová
Závislačka 2994 příspěvků 16.05.18 18:32
@Anonymní píše:
Ahoj nevím jak se k tomu postavit nebo jak se chovat ale kamarádka má malé dítě, které naše dítě s radostí mlátí, stipe, trhá oblečení a mě už to dost se… No začnu od začátku, když se maly narodil nebyl vymodlene miminko, podařilo se hned, ale i tak kolem něj se chodilo po špičkách i kolem kamarádky, nesměl ani upadnout špendlík! Aby to malého neprobralo. Každou návštěvu co přijeli tak mi vypnuli televizy, zhasli světla a zatáhli závěsy.. Poprvé sem byla v šoku teda, byla jsem těhotná takže sem to jejich úchylny chování nijak neřešila, malej zabroukal v postýlce a už se k němu běželo a tak to pokračovalo dal. S tím jak rostl se jen nosil, nesměl k němu cuchnout ani pes, jakmile začal plakat tak se oba s jejím manželem sebehli k němu a div nebreceli taky. Malý začal chodit a chodili s ním za ruce kamkoliv.. Nevadilo jim ani chodit pomalu po vykalech protože tam prostě chtěl, mezitím já porodila, nevím my s manželem se ke všemu stavíme jinak a moc to nehrotime ostatní asi zřejmě ano, takže psi nevadili, bordel v mezích nevadí, mala je zaplať bůh zdravá, usmevava, není to ubreceny uzlík neštěstí, když byl nějaký problém řešil se normálně viz prdiky, tak se koupili Kapky které sice jsou velmi drahé ale pomáhají, u nich ne Ikdyz ty peníze mají tak malymu tohle nekoupí, na co, je jedno ze řve každý den a celou noc protože ho bolí břicho, takže pro nás důležité věci je pro ně vyhazování peněz a naopak najíst se v restauraci pro mě začíná byt luxus a pro ně každodenní rutina… No nicméně došlo to do takové fáze, že malý když vidí někoho jist dělá brutální scény, ale místo toho aby ho nějak utisli nebo srovnali, tak máme přestat jist, naše dítko začalo lézt a stát a najednou se začal ten malej smrad zajímat jinak, chodi k němu, stipe, mlátí, vzteka se a náš prcek občas zabreci.. Když sem u toho roztrhavam je od sebe, ale jeho matka to má jako zábavu a směje se tomu, sedí a huli jednu za druhou opodál, tuhle už sem mu chytla ruku že se opovazi a hned balili kufry a jeli… Nechápu to, dřív byli vcelku normální ale teď nevím jak se o tomu postavit.. I tak mi pořád píšou že přijedou, a jak si děti vyhrají… Já mám už osypky z toho jejich smrada.. Kam tohle vede? Jak ji to mám říct aby si neurazila? Protože já sem dlouho v klidu a pak prostě to řeknu na plnou hubu a nechci si nikoho rozhadat ale do myho dítěte nebude nikdo mlátit, v okolí máme spoustu kamarádů s dětma a nikdo to nedělá a naše dítko už má i strach z dětí, převážně z kluků :cert: :pocitac:

Můžeš upozornit ale věř tomu že se spíš urazí. My tohle řešili s kamarády měli přesně stejný přístup jak tvoje kamarádka. Když se narodila dcera to jsem rovnou řekla že pokud se jejich kluk bude chovat jako vždy tak už se neudržím a jednu mu plesknu od té doby se nevýdame. Když se vidíme tak maximálně s kámošem ta jeho to do dneška nerozdýchala. Říkal že i kluk má problémy ve školce a tím si uvědomil že ta jejich výchova byla špatná.

Edit: ještě to byl nejlepší kamarád manžela a 2 roky jsem se to řešila jak jim to říct co nejšetrněji

Janasas
Závislačka 4848 příspěvků 16.05.18 18:38

O jakém věku se píše??? Jeslti jsou to roční a nebou dvouleté děti, tak to je ještě začátek výchovy.. To spíš popohnat maminku, dítě bych do toho moc tak netahala, ono je na něco zvyklé

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Kdo napadl Kvitovou? Je mu 54 a motá se kolem drog! Jeho anonym se vzdal odměny

Včera večer se objevila zpráva, že policisté údajně zadrželi muže, který je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama