Kamarádka a pošťuchování mezi syny

Anonymní
10.11.19 21:00

Kamaradka a pošťuchování mezi syny

Mám jednu kamarádku od dětství. Byli i cerné chvilky, hlavně kvůli klukům, ale kamarádství nějak vydrželo. Byli jsme i v podobném termínu i těhotné. obě máme kluky. Scházíme se jednou za čas. I když jsou synové stejně staří, můj syn je o hlavu vyšší. Vždy se na sebe těší a hned i začnou hrát a divočit a jdou rádi, že se vidí. Problém je v tom, že se většinou něco stane, a zo sxnovi kamarádky. Začne brečet, že ho můj syn strčil, přizom se strkají a pošťuchují celou dobu. Minule mu dokonce tekla i krev z nosu, protože blbnuli s spadli na sebe. Syn mi řekl tuhle verzi, podle syna kamarádky mu můj syn hopsl na hlavu. (oba mají 5 let). S jiným kamarádem tak neřadí a sni ve školce nikdy nic takového nebylo. Mrzí mě, že se tohle děje, když mám pouze jednu kamarádku a ta potom je naštvaná a sděluje ostatním, že můj syn je mlatička. Asi si vše hrozně baru, jsem z toho smutná a nevím, jak dál postupovat. Zda se neschazet, nebo jen bez dětí a kluky už nepouštět k sobě. Nevím, co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2397
10.11.19 21:03

My to nejak neresime, dokud to neni na siti nebo vyrazeny zuby. :mrgreen: coz se nikdy nestalo. Je pravda, že syn se utrhne take pouze s nekym, vic to potom hlidame a korigujeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.11.19 21:26

No, upřímně, pokud vždy brečí a je bit jen ten kamarádčin syn, tak ten tvůj asi nebude úplně bez viny. Pokusila bych se je hlídat, aby k tomu nedocházelo.
Nechtěla bych se stýkat s kamarádkou, pokud by z návštěvy mé dítě odcházelo vždy s brekotem..

• Nahlásit
  • Citovat
132
10.11.19 21:35

Ono tohle je hodne tezke.My mame zname. A jejich syn nasemu dela naschvaly.Nas syn nic nerika, ale vidime to vsichni.Kdyz nahodou udela syn neco kamaradovi ten hned krici a jde to nahlasit. Pritom je o 4 roky starsi.Chci tim jen rict, ze ten kdo vic breci a stezuje si nemusi byt vzdy nevinny chudak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18651
10.11.19 21:51

Ono detem moc nejde naridit „klidnou“ hru. Pokud by to nebylo schvalne, tak bych to neresila, jen syna upozornila a i v prubehu navstevy, zvlast, pokud se zacnou rozjizdet, pripominala, ze je o hlavu vetsi, tak na toho mensiho nemuze byt hrrr.
Me se doma takhle temer deno denne knock-outuji vlastni deti, kdybych mela resit kazde bebi, tak teda fakt nevim. Nastesti rodice deti, se kterymi se nase stykaji jsou vcelku v pohode, takze nejake podrazeni nohou, prejeti nohy kolobezkou, trefeni micem nebo karambol na trampoline neresi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama