Reklama

Kamarádka / Blatná, Strakonice, Písek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RadulinkkaP
Nováček 1 příspěvek 17.08.18 21:59
Kamarádka / Blatná, Strakonice, Písek

Ahoj holky!
Jsem maminka skoro 6-měsíční holčičky Terezky a v červenci jsem oslavila 30-tku. Bydlíme kousek od Blatný. Vzhledem k tomu, že jsem se na jih přestěhovala, tak tu skoro nikoho neznám a maminky už vůbec ne :( Většinu přátel mám v Praze, kde jsem pracovala, než jsem odešla na MD.
Proto bych se Vás ráda zeptala, jestli se tu nenajde fajn holčina, která má třeba podobně staré mimi jako já na občasné setkání, procházky, pokec u kafča, výletík a tak.
Jsem společenská, bezkonfliktní, nekuračka. Miluju focení, takže klíďo můžeme i něco nafotit :)

Budu se těšit.
Mějte se krásně! :kytka:
Radulinka

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >