Kamarádka Brno Žabovřesky a okolí :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dancae
Nováček 5 příspěvků 13.07.15 11:49
Kamarádka Brno Žabovřesky a okolí :)

Ahoj holky, i když maminka nejsem, mám tuhle stránku ráda. Proto jsem se rozhodla zkusit založit tohle téma :mavam:
Je mi 21 let, studuji VŠ a většina mých kamarádek jsou mimo Brno a dojíždění je někdy problém, proto mi chybí někdo, s kým se můžu jen tak domluvit a zajít pokecat, na kafčo, na nákupy, projít se, postěžovat si, prostě cokoliv. I když hodně času trávím s přítelem, tak se najdou dny, kdy spolu nejsme a já si uvědomuji, jak mi někdo takový chybí :)
Jsem ze Žabin, ale to není problém, takže budu ráda, když se někdo ozve. Klidně i někdo s mimčem, k dětem mám skvělý vztah a klidně zajdu pokecat na pískoviště :)

Reakce:
michaela1310
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 26.04.19 21:58

Oživuji téma, mám měsíčního chlapečka, prvorodička- Žabiny Záhřebská a okolí. Někdo kdo by s námi chtěl jit ven s kočárkem? :palec: já 27 let

Fiškuska
Stálice 55 příspěvků 27.04.19 10:25

Ahoj, jsem též z Žabin, mám syna skoro 10 měsíců a chodím s ním denně ven, tak se můžeme někdy potkat :) jo a je mi 30 :)

michaela1310
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 27.04.19 15:55

@Fiškuska my chodíme každý den, pokud teda neprší po obědě ale klidně se přizpusobíme pokud tedy stojíte o parťáky na venčení :palec: tak klidně napiš do sz

Váš příspěvek
Reklama