Kamarádka čeká dítě, a čeká ji rozchod

Anonymní
23.7.13 23:54

kamarádka čeká dítě a asi ji čeká rozchod...

Holky mám nejlepší kamarádku co má partnera a s ním dost problémy, já do ni dot ryla at už si pořídí dítě, nevím zda to bylo správné nebo ne, zatím mi to nevyčetla, pořád chtěla počkat jak se vztah urovná, jenže je jí 38,5 let proto jsem ji říkala že neni čas už čekat…dítě tedy už čeká je v 21 týdnu, hodně jsme ji vždy pomohla když potřebovala, i jsme domlouvala jejímu partnerovi on byl rád za můj názor na věc…problém je ten že on občas pije tak jednou za 3 týdny se hodně opil a přišel tak domů ona to ale nesnesla a dost ho deptala, nakonec začal chodit víc do hospody tak jednou týdně a vždy se opil dost, právě kvůky ní že prý se to nedá doma snést…ted ho ve čtvrtek když byly domluvení že přijde z hospody v 9 a nesplnil to tak ho vyhodila a nepustila domu at i pí venku…přišel místo v 9 ve 12 v noci, přišlo mi to dot přehnané, kluk se zasekl a odmítl už přijít neozval se jí a když mu volala tak řekl, že e nemá o čem s ní bavit že nic už řešit nechce…zatim ji ani nezavolal od te doby, myslíte i že už tohle je rozchod nebo ji chce postrašit? Co y se jí dalo poradit? Zda mu má volat nebo ho nechat at e ozve sám?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

378
24.7.13 00:01

8o Vůbec nevím. Já bych ho nechala, ať se uklidní a pak přijde. Pokud s ní žít nechce, tak nemá cenu za ním dolézat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
24.7.13 00:02

Spíš se do toho nemotej… Chovají se trochu jak malý, tomhle věku už by teda lidi měli mít ujasněno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
becky87
24.7.13 00:06

Do ctyricatniku bych se teda pravdu nemotala a neresila jejich problem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
24121
24.7.13 00:09

S opilýma nediskutovat, nechat vyspat a až pak se bavit. Kdyby nehysterčila, že se jednou za měsíc nasaje, tak by měla klid a neutíkal by jí do hospody. A navíc, nejsou to děti, ale dospělí lidé, tak ať si tohle vyřeší sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237
24.7.13 00:23

Jen straší jako já.. kámoška i on budou ok, pokud se tento spor nepovede dále ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
24.7.13 00:28

Rekni kamaradce, ze jestli se k ni pritel vrati, tak at mu necha nejakou volnost(1× mesicne se da piti omluvit, pokud nevyvadi) Ono v ni ted asi dost radej hormony.Ja bych mu napsala sms co a jak to vidim, co bych chtela atd. a cekala jestli se ozve a jak se k tomu postavi. :nevim: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11948
24.7.13 01:32

Ja budu hnusna ale…kamaradce je pomalu 40, ale resi problemy s partnerem tim, ze otehotni na radu sve kamaradky a ta se pak pta na emiminu co s tim 8o Nemichat se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
24.7.13 06:41

Taky bych se do toho nemichala, pockala az chlapik vychladne, jestli mu na ni a diteti zalezi, tak se vrati, ale taky nemusi :nevim:

myslim ze ho ale dost dusi, ja taky nemam moc rada, kdyz manzel chodi po ospodach, ale chcit po nekom aby prisel v devet je fakt dost utopie. Takze bych ji poradila, at to trochu necha bejt a nehysterci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
24.7.13 08:11

Souhlasím s @pikola

ta paní by ve svých téměř 40ti letech už měla vědět, že „lepší drobné ústupky než velké komplikace“.
Nevidím důvod, proč by chlap nemohl jednou za měsíc „vypustit svini“ a někde se opít a dojít domů třeba až ráno… každý má právo si orazit a kdyby mu tohle to tolerovala, tak by bylo nejspíš všechno v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
24.7.13 08:21
@Anonymní píše:
Holky mám nejlepší kamarádku co má partnera a s ním dost problémy, já do ni dot ryla at už si pořídí dítě, nevím zda to bylo správné nebo ne, zatím mi to nevyčetla, pořád chtěla počkat jak se vztah urovná, jenže je jí 38,5 let proto jsem ji říkala že neni čas už čekat…dítě tedy už čeká je v 21 týdnu, hodně jsme ji vždy pomohla když potřebovala, i jsme domlouvala jejímu partnerovi on byl rád za můj názor na věc…problém je ten že on občas pije tak jednou za 3 týdny se hodně opil a přišel tak domů ona to ale nesnesla a dost ho deptala, nakonec začal chodit víc do hospody tak jednou týdně a vždy se opil dost, právě kvůky ní že prý se to nedá doma snést…ted ho ve čtvrtek když byly domluvení že přijde z hospody v 9 a nesplnil to tak ho vyhodila a nepustila domu at i pí venku…přišel místo v 9 ve 12 v noci, přišlo mi to dot přehnané, kluk se zasekl a odmítl už přijít neozval se jí a když mu volala tak řekl, že e nemá o čem s ní bavit že nic už řešit nechce…zatim ji ani nezavolal od te doby, myslíte i že už tohle je rozchod nebo ji chce postrašit? Co y se jí dalo poradit? Zda mu má volat nebo ho nechat at e ozve sám?

Těžko říct takto na dálku, zda se jedná o vyhrožování nebo rozchod. Její reakce jsou přehnané. Dovedu si představit, že bych ho ráno po incidentu sjela, ale vyhodit ho v noci, to je hnus fialový. Ať se pak ničemu nediví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
24.7.13 08:38

:think: tak přemýšlím, jestli tohle je opravdu storry 40 ků? A mít kamarádku, co za mě řeší moje problémy? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15322
24.7.13 09:33

Co se jí dá poradit? Ať myslí sama za sebe - ve čtyřiceti už by to mohla zvládnout :roll: :roll:

A totéž by se hodilo Tobě - starej se o vlastní vztah a neřeš tímhle způsobem ten kamarádčin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama