Kamarádka chodí se špinavcem, poradíte?

Anonymní
25.4.18 20:02

Kamarádka chodí se špinavcem, poradíte?

Ahoj, před třemi týdny kamarádka začala chodit se špinavcem a prijde mi, ze ji není pomoci. Nějakym záhadným způsobem se do něj zamilovala. Ten kluk si s ní jen hraje, užívá si jak ji má namotanou a to SJ ani nemyje obličej! :,( Už se na to dal nemůžu koukat, ale nenechá si to vymluvit. Stalo se vám někdy něco podobného? Nevite jak na to abych ji otevřela oči? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3154
25.4.18 20:04

Třeba ji to rajcuje. Nechápu, co je tobě do toho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.18 20:06

Nenaděláš nic, jen se rozhádate, musíš počkat, jestli prokoukne sama

• Citovat
  • Nahlásit
5173
25.4.18 20:07

Co je to špinavec? Nebo spíše asi kdo… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.18 20:08

@vendulaaa kluk co se nemyje, nosí porad jedno oblečení, necisti si zuby…

• Citovat
  • Nahlásit
60557
25.4.18 20:09
@Anonymní píše:
Ahoj, před třemi týdny kamarádka začala chodit se špinavcem a prijde mi, ze ji není pomoci. Nějakym záhadným způsobem se do něj zamilovala. Ten kluk si s ní jen hraje, užívá si jak ji má namotanou a to SJ ani nemyje obličej! :,( Už se na to dal nemůžu koukat, ale nenechá si to vymluvit. Stalo se vám někdy něco podobného? Nevite jak na to abych ji otevřela oči? :think:

kolik Ti je, 15? Tvoje starosti bych chtěla mít.. nesleduju přítele svých kamarádek, je to jejich život, jejich vztah, nauč se to taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5173
25.4.18 20:12

Na to všechno bude muset kamarádka přijít sama, ale pokud je zamilovaná, tak to bude chvilku trvat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
25.4.18 20:13
@Anonymní píše:
Ahoj, před třemi týdny kamarádka začala chodit se špinavcem a prijde mi, ze ji není pomoci. Nějakym záhadným způsobem se do něj zamilovala. Ten kluk si s ní jen hraje, užívá si jak ji má namotanou a to SJ ani nemyje obličej! :,( Už se na to dal nemůžu koukat, ale nenechá si to vymluvit. Stalo se vám někdy něco podobného? Nevite jak na to abych ji otevřela oči? :think:

Co je podle tebe spinavec? Jak si poznala, ze si nemeje obličej? :D a jak vypada kamaradka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.18 20:17

@Dojcanis vypadá porad jako kominík, nosí porad jedno oblečení a ona mi to sama potvrdila. Ona je docela hezká :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
18502
25.4.18 20:18

Když to nevadí jí, tak proč by to mělo vadit tobě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14975
25.4.18 20:19
@Anonymní píše:
@Dojcanis vypadá porad jako kominík, nosí porad jedno oblečení a ona mi to sama potvrdila. Ona je docela hezká :nevim:

No tak jí to asi nevadí, tak jí nech. S tím ty nic neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
25.4.18 20:36

A tobě je do toho co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4259
25.4.18 20:36
@Anonymní píše:
@Dojcanis vypadá porad jako kominík, nosí porad jedno oblečení a ona mi to sama potvrdila. Ona je docela hezká :nevim:

Ajak muzes vedet, ze to obleceni nema cisty? Ex taky chodil jen v jednom druhu oblečení, ale mel doma stejny triko x-krat a kazdej den nosil cisty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7379
25.4.18 21:30
@Anonymní píše:
:D :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2015
25.4.18 21:37

Ahoj,
tak já bych na špinavce poradil toto:

• Prvně bych použil starou dobrou vysokotlakou WAPku, samozřejmě doplněnou o slušnou dávku koncentrované síly Jaru (citrónový nebo jablkový, to je fuk). A pěkne aplikujeme na celé tělo.
  • Je možné, ze některé odolné skvrny přežijí i tento útok, tak jako druhý krok použijeme Vanish - skvrn a špíny se zbavíš!
  • Pokud ani to nepomůže, tak následuje poslední krok - stará dobrá Solvina a kartáč (pro příznivce SM praktik možno použít drátěný). Solvinou ani přítlačnou silou nešetříme!
  • Tak je tělo je už zářivě čisté, jdeme na vlasový porost. Zde je špína příliš zažraná, v podstatě existují jen dvě metody:
  1. Pyrolytická metoda (hospodyňky znají z lepších sporáků) - Vlasy polít benzínem a zapálit. Nebojte se je nechat dohořet do konce, samo to zhasne! Jen tak se zbavíme všech vší a dalších parazitů. Spálené zbytky pak jen lehce odrolíme a hlavu opláchneme hadicí.
  2. Kotoučová úhlová bruska - pěkně vlasy těsně u hlavy obrousíme. Dají se koupit i diamantové kotouče, těm neodolá ani největší špinavec.
  • Následují intimní partie. Stáhneme předkožku a z ráfku za žaludem vydlabeme žlutou hmotu podobnou tmelu tenkým dlátem nebo šroubovákem (pozor jen plochým, ne křížovým. Pokud neznáte rozdíl, prodavač v hobby marketu Vám rád poradí). Pak použijeme opět WAPku, ovšem s přídavkem Sava, pro lepší dezinfekci.
  • A nakonec ty nejodolnější místa - plesnivé nehty na nohou, případně plíseň a kuří oka mezi prsty. Zde doporučuji opět Savo, tentokrát neředěné, nebo v obzvlášť těžkých případech 30% kyseliny chlorovodíkovou. 20 minutové koupele by měly stačit, ale čas je možné dle potřeby zkrátit či prodloužit.

A hle, špindíra je pryč a máme zde čisťounkého mladého muže s vizáží Vin Diesela (ale nebojte ty vlasy časem dorostou).

Jiným řešením je to neřešit. Třeba má ten špindíra zlaté srdce, nebo kamarádku zrovna ta špindírovitost vzrušuje a přitahuje - lidi jsou holt různí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama