Kamarádka chodí se špinavcem, poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.04.18 20:02
Kamarádka chodí se špinavcem, poradíte?

Ahoj, před třemi týdny kamarádka začala chodit se špinavcem a prijde mi, ze ji není pomoci. Nějakym záhadným způsobem se do něj zamilovala. Ten kluk si s ní jen hraje, užívá si jak ji má namotanou a to SJ ani nemyje obličej! :,( Už se na to dal nemůžu koukat, ale nenechá si to vymluvit. Stalo se vám někdy něco podobného? Nevite jak na to abych ji otevřela oči? :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 25.04.18 20:04

Třeba ji to rajcuje. Nechápu, co je tobě do toho :nevim:

Anonymní  25.04.18 20:06

Nenaděláš nic, jen se rozhádate, musíš počkat, jestli prokoukne sama

vendulaaa
Závislačka 4843 příspěvků 25.04.18 20:07

Co je to špinavec? Nebo spíše asi kdo… :)

Anonymní  25.04.18 20:08

@vendulaaa kluk co se nemyje, nosí porad jedno oblečení, necisti si zuby…

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 25.04.18 20:09
@Anonymní píše:
Ahoj, před třemi týdny kamarádka začala chodit se špinavcem a prijde mi, ze ji není pomoci. Nějakym záhadným způsobem se do něj zamilovala. Ten kluk si s ní jen hraje, užívá si jak ji má namotanou a to SJ ani nemyje obličej! :,( Už se na to dal nemůžu koukat, ale nenechá si to vymluvit. Stalo se vám někdy něco podobného? Nevite jak na to abych ji otevřela oči? :think:

kolik Ti je, 15? Tvoje starosti bych chtěla mít.. nesleduju přítele svých kamarádek, je to jejich život, jejich vztah, nauč se to taky.

vendulaaa
Závislačka 4843 příspěvků 25.04.18 20:12

Na to všechno bude muset kamarádka přijít sama, ale pokud je zamilovaná, tak to bude chvilku trvat…

Dojcanis
Závislačka 2531 příspěvků 25.04.18 20:13
@Anonymní píše:
Ahoj, před třemi týdny kamarádka začala chodit se špinavcem a prijde mi, ze ji není pomoci. Nějakym záhadným způsobem se do něj zamilovala. Ten kluk si s ní jen hraje, užívá si jak ji má namotanou a to SJ ani nemyje obličej! :,( Už se na to dal nemůžu koukat, ale nenechá si to vymluvit. Stalo se vám někdy něco podobného? Nevite jak na to abych ji otevřela oči? :think:

Co je podle tebe spinavec? Jak si poznala, ze si nemeje obličej? :D a jak vypada kamaradka?

Anonymní  25.04.18 20:17

@Dojcanis vypadá porad jako kominík, nosí porad jedno oblečení a ona mi to sama potvrdila. Ona je docela hezká :nevim:

terien
Kelišová 6442 příspěvků 25.04.18 20:18

Když to nevadí jí, tak proč by to mělo vadit tobě :nevim:

Monchichik
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 25.04.18 20:19
@Anonymní píše:
@Dojcanis vypadá porad jako kominík, nosí porad jedno oblečení a ona mi to sama potvrdila. Ona je docela hezká :nevim:

No tak jí to asi nevadí, tak jí nech. S tím ty nic neuděláš.

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 25.04.18 20:36

A tobě je do toho co?

Mochomurka83
Závislačka 3840 příspěvků 25.04.18 20:36
@Anonymní píše:
@Dojcanis vypadá porad jako kominík, nosí porad jedno oblečení a ona mi to sama potvrdila. Ona je docela hezká :nevim:

Ajak muzes vedet, ze to obleceni nema cisty? Ex taky chodil jen v jednom druhu oblečení, ale mel doma stejny triko x-krat a kazdej den nosil cisty.

Detsa
Kelišová 5897 příspěvků 25.04.18 20:54
@Anonymní píše:

Jak bych to uz neřešil. Je to kamarádky život a když to nevidí, i kdyz si ji svůj názor řekla, nic s tím už neudělás. Akorát se s ni pak zbytečně rozhadas. Do vztahu kamarádů mi nikdy nic nebylo, je to jejich věc i když se mi třeba partner(ka) nelibil(a).

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 25.04.18 21:30
@Anonymní píše:
:D :lol: :lol:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama