Kamarádka Chudčice nebo Veverská Bítýška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petabel
Nováček 9 příspěvků 20.03.14 11:12
kamarádka Chudčice nebo Veverská Bítýška

Ahojte holky, hledám nějakou spřízněnou duši, nějakou mamču s podobně starým malým raubířem na pokec, procházky a další a další aktivity v Chudčicích nebo Veverské Bítýšce. Přistěhovali jsme se a nikoho tu moc neznám. Je mi 30 let a mám 11ti měsíčního klučinu.
Děkuju za odpovědi. Těšíme se:-).
 Peťa

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
helen.ma
Nováček 4 příspěvky 28.04.14 11:42

Ahoj, já se taky teď přestěhovala do Veverské Bítýšky a nikoho tu neznám. A ráda bych tu navázala nová přátelství. Nevím, jestli nejsme na tebe moc mladí. Já určitě ne, mě je 29, ale synovi teprve 5 měsíců. Jestli budeš mít chuť, tak budu ráda, když se ozveš asi nejlépe na email: helen. ma@seznam.cz. Budeme se těšit. Helča a Viktor

petabel
Nováček 9 příspěvků 30.04.14 11:20

Ahojte, jsem moc ráda, že jste se ozvali. Mladí na nás určitě nejste:-). Napíšu ti na maila a domluvíme nějakou procházku nebo scuk. Jen teď nestíhám, protože odpo odjíždíme na chalupu, tak mám spoustu balení a chystání. Ale jak se vrátíme, tak písnu. Měj se fajně a těšíme se. Peťa a Vašek

helen.ma
Nováček 4 příspěvky 30.04.14 19:25

Super, budeme se těšit.

janishka005
Ukecaná baba ;) 1962 příspěvků 06.06.14 11:06

Ahoj holky, ja jsem z Braníškova a do bítýšky to je kousek nikoho tu nemám a ráda bych se s někým zkámošila jen mi teprve bude 24 a mám 6měsíční holčičku esi by to teda nevadilo… :oops: Janča a Karolínka

1988zanda
Kecalka 489 příspěvků 06.06.14 11:51

Ahoj maminy, tak se přidávám do diskuze, jsem z Veverské Bítýšky. Žiji zde od narození, ale od té doby co jsem se vdala a porodila dnes 10 týdenní holčičku, tak se změnily priority mně i mých přátel, oni nezadaní a bezdětní a já pravý opak. Hledám někoho na společné vycházky po okolí s kočárkem, zajití na kafe a pokud nevadí jedna potřeštěná border kolie, budu ráda :D

helen.ma
Nováček 4 příspěvky 08.06.14 18:54

Ahojte holky, napište mi na email ***@seznam.cz a domluvíme se konkrétněji. Budu se těšit.

petabel
Nováček 9 příspěvků 08.06.14 21:45

Ahoj holčiny, taky se přidávám a budu moc ráda, když se všechny seznámíme a vyrazíme třeba na procházku. My jsme z Chudčic a mám už teda klučinu proti vám velkýho, má skoro 14 měsíců, ale i tak se budem rádi kamarádit:-). Můj mail je petabel@post.cz. Těšíme se, Peťa

tekr
Kecalka 134 příspěvků 11 inzerátů 21.06.14 12:44

Ahoj, my se teď budeme stěhovat do V. Bitýšky a vůbec nikoho tam neznám. Bude mi 23 a mám dnes 4 měsíční holčičku.. Taky bych ráda někoho poznala. :mavam:

janishka005
Ukecaná baba ;) 1962 příspěvků 21.06.14 14:29

@tekr ahoj super :)
rádi tě poznáme já mám půlroční holčičku Karolínku :) a bude mi 24 :)

helen.ma
Nováček 4 příspěvky 22.06.14 18:29

Až teď jsem si všimla, že se nezobrazil email, takže se holky omlouvám a napravuju. Email je helen.ma zavináč seznam.cz. Nikde žádná mezera.Budu se těšit na zprávy.

Caitlyn
Kelišová 5816 příspěvků 08.05.15 06:39

@1988zanda
Ahoj, uvažujeme o koupi bytu.
Chtĕla bych se zeptat jaká je vybavenost.
Co školky, obchody.
Je tam Tesco, Lídl, Albert, Billa, Rossman, DM…? :oops:

1988zanda
Kecalka 489 příspěvků 09.05.15 11:07

@zvědavá borůvka Ahoj skolky tu máme 2,obchody jako coop, hruška, teta a jiné potraviny a lekarna. Ale v dnešní době není problém si objednat dovoz z tesca domů. Zaky jsem to delavala.Ja bych bitysku nemenila.Je tu krasne údolí bílého potoka, hřiště pro děti. Proste pohoda.Kde budeš chtít kupovat byt?

Caitlyn
Kelišová 5816 příspěvků 09.05.15 12:12
@1988zanda píše:
@zvědavá borůvka Ahoj skolky tu máme 2,obchody jako coop, hruška, teta a jiné potraviny a lekarna. Ale v dnešní době není problém si objednat dovoz z tesca domů. Zaky jsem to delavala.Ja bych bitysku nemenila.Je tu krasne údolí bílého potoka, hřiště pro děti. Proste pohoda.Kde budeš chtít kupovat byt?

Na Bítýškách, někdy příští týden se na něho půjdeme podívat.
Dělá mi trošku starosti dojíždění do centra Brna za prací, bus+tram celkem cca 45min :think:

• jak to tam vypadalo když byly povodně? Není ta oblast riziková?

Jinak ta příroda, klid.. se mi zamlouvají. I tesco dovoz znám :palec:

1988zanda
Kecalka 489 příspěvků 12.05.15 12:26

@zvědavá borůvka dojizdeni se da zvládnout taky jsem to tak mela než jsrm.si pořídila auto. Strasne usetrilo cas. Povodni se neboj

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama