Těhotenské nevolnosti

33
22.3.21 17:46

Kamarádka co taky trpí na těhotenské nevolnosti

Ahoj, najdu tu nějakou spolutrpitelku, která se potýká s nevolnostmi a zatím jí to těhotenství spíš mučí? Jsem už po 12tt a přijdu si v tom sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
780
22.3.21 17:53

@What88
Ahoj, úplně vím o čem mluvíš, měla jsem to same, nyní jsem už teda ve 32 týdnu, ale protrpela jsem si taky svoje, ulevilo se mi po 18 týdnu, držím palce ještě to chvilku vydrž, brzy se uleví :palec: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
22.3.21 17:57

@Karmen23 děkuju.. ono je někdy sdílené trápení, menší trápení ( nebo jak se to říká)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
22.3.21 18:19

@What88
Ano, chápu tě. Jsem ve skupince porod květen a když jsme byli v prvním trimestru tak jsme si tam taky psali jak je nám špatně co nám děla lépe co zase špatně a moc to pomůže na psychice ze člověk není jediný. Nevím kdy mas ty TP, třeba je taky nějaká skupinka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
22.3.21 18:22

@Karmen23 TP září, už jsem tam taky koukala. Ono spis jestli si o tom chce někdo psát..jak píšeš probrat jak to zvládá, co pomáhá, nepomáhá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8837
22.3.21 18:27

Pří těhotenství s dcerou jsem měla fakt silné nevolnosti do 18 týdne. Vidíš z odpovědí, že to není ojedinělé. Tak je pravděpodobné, že už tě to brzy přejde. ;) Ber to jako známku prosperujícího těhotenství a zkoušej vše, o co si tělo řekne. Já jsem byla na mandarinkách a ovocných nanukách. Drž se, to miminko za to stojí! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
22.3.21 18:51

@What88
Holky si o tom určitě rádi napíšou, nejsi v tom sama :) :) mě dělali dobře mandarinky z plechovky, hroznové víno a pila jsem jen čaje a hlavně nemít prázdný žaludek snažit se v něm něco mít a úplně nevyhladnout to mi ten žaludek skákal ještě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
22.3.21 18:57
@Karmen23 píše:
@What88
Ahoj, úplně vím o čem mluvíš, měla jsem to same, nyní jsem už teda ve 32 týdnu, ale protrpela jsem si taky svoje, ulevilo se mi po 18 týdnu, držím palce ještě to chvilku vydrž, brzy se uleví :palec: :)

Nápodobně! Do 18.týdne jsem myslela že už to snad ani nepřežiju.. od 33.týdne se mi to vrací celkem často, ještě 5 týdnů musím vydržet 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
22.3.21 19:05

Koukam ze 18tt je nějaký přelomový, ale nebudu lhát klidně bych brala i dřívější.. jinak závidím že už jste tak daleko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
22.3.21 21:57

@BeNiPe
Vrací se ti nevolnosti? To mě vůbec, spis mám pravý opak hodně žravou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
22.3.21 21:58

@What88
Každý to má jinak, třeba se ti uleví dřív, držím palce, zvládneš to :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
22.3.21 22:15
@Karmen23 píše:
@BeNiPe
Vrací se ti nevolnosti? To mě vůbec, spis mám pravý opak hodně žravou :lol:

Jo, vrací a už mě z toho hrabe 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
23.3.21 06:47

@BeNiPe
Chudáku :,( snad to ještě před porodem odezní, já musím zaťukat ze já se už cítím skvěle… co cekas? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
23.3.21 13:31

@What88 Já jsem teprve v 7tt a jsem z těch nevolností už vyřízená. Mám je od 3tt. Ta představa, že až 18tt se mi udělá lépe, šílený.. :zed: Čekám druhé mimi. U prvního jsem ani netušila, že ho čekám.. Ale jak tu holky píšou, už jsem vypozorovala, že je potřeba v žaludku pořád něco mít, jinak je to ještě horší.. A tím jak to není ono, nic se mi nechce, pořád bych spala.. Snad už se alespoň oteplí a přijdou slunečné dny. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
23.3.21 13:35

@Alenaaa11 To ti nevolnosti začaly brzy 8o pak je ale šance, že ti i dřív odejdou.. mě bylo úplně nejhůř 6-11/12tt to byl nekonečný horor. Taky doufám v lepší počasí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat