Kamarádka dává ročnímu dítěti úplně všechno

5.8.20 21:59

Kamarádka dává ročnímu dítěti úplně všechno

Ahoj.
Budu trošku žalovat, protože mu to nepřipadá normální. Kamarádka má roční dítě, přestala ji dávat UM a dává ji to z krabice, ale co mě udivuje je to, že ji dává úplně všechno jist. Do polévek bujón, croissanty kupované, sušenky, sůl a koření, pití ji točí rovnou z kohoutku do lahve ????????????
Je to normální nebo jsem blázen že já toto svým dětem nedávám? Díky za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3893
5.8.20 22:02

Dělej u svých dětí, co uznáš za vhodné a do ostatních se neprď ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4102
5.8.20 22:03

A co se starat o svy děti? :) Jaky pití by ji měla dávat? :think: Taky tocim vodu rovnou z kohoutku, a to nemá dcera ani rok. Představ si že naše voda není jedovatá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
5.8.20 22:05

Svým dětem můžeš dávat co chceš ;) jinak, pokud to tomu dítěti nedělá špatně, nevidím na tom nic špatnýho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5505
5.8.20 22:05

Je to její věc, ja bujón nepoužívám vůbec, trsoka soli v roce nevadí.
A co je špatného na dávání kravského mlika a kohoutkove vody? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24750
5.8.20 22:06

Tak já točím vodu z kohoutku na pití co jsme zavedli příkrmy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13363
5.8.20 22:06

Taky mam roční. Ji s námi. Koreni běžné bez pálivých, soli malinko. Vodu z kohoutku, buchty s tvarohem, bujony doma nevedem a susenky si peču. Je to dite, ne sklenikova kytka. Um ma 1× vecer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13444
5.8.20 22:07

Opravdu to neřeš, já to za ideální taky napovazuju, vyzivuju deti jinak, ale v mém okolí i rodině je dost případů kde to rodiče taky neřeší, děti dostanou vše od útlého věku… :nevim: není to v naší kompetenci. Známa u nás na svačinu dala 10m. bábovku a lipanka :nevim: každý máme jiný pohled na stravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
5.8.20 22:07

Tak asi chceš poplacat po ramenou, že jsi lepsi. Jsi! Spokojená? Kamaradko. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
5.8.20 22:10

Bujony, croissanty a sušenky nekupuju, snažím se, abychom jedli zdravě, ale kdyby to třeba babička naší roční dala, nijak me to neudiví, určitě se jí nic nestane.

Koření, trochu soli a kohoutkovou vodu samozřejmě dostává 8o

A výraz „budu trošku žalovat“ je fakt ekl. Jinak chápu potřebu se zeptat „ona dělá tohle, já tohle, co vy“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3556
5.8.20 22:11

Možná by jen stačilo nebýt tak zaprděná a myslet si, že jen tvá cesta je ta správná a vhodná. Kazdy si děláme tak jak chceme. Ty sama, naše mámy a babicky, jako děti, jsme všichni žili úplně jinak. Jiná než kohoutková (studniční) nebyla, za války moje babička jedla jen chleba, když byl… Tak se nestarej do cizích, dej si na lednici nálepku „jsem lepší matka než ostatni“ a zklidni hormon :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.20 22:12

No, bujony, sušenky a ty blivajzy jsou jasný, že by se dětem (ani dospělým) neměly dávat. Ale co je špatnýho na vodě z vodovodu???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50142
5.8.20 22:12

A ty stojis u ni v kuchyni, kdyz vari?
Znas presny pomer koreni, ktery pouzije? Vis velke houby. Jen se snazis delat vlny.
Starej se o sve skuty a jeji nechej byt. Treba ona pomlouva zrovna tebe, ze si prehnane uzkostna.
Taky by se ti to nelibilo. Kazda se starejte o sve.
A proti kohoutkove u rocniho ditete nemam absolutne nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2625
5.8.20 22:13
@Dadinkamaminka píše:
Ahoj.
Budu trošku žalovat, protože mu to nepřipadá normální. Kamarádka má roční dítě, přestala ji dávat UM a dává ji to z krabice, ale co mě udivuje je to, že ji dává úplně všechno jist. Do polévek bujón, croissanty kupované, sušenky, sůl a koření, pití ji točí rovnou z kohoutku do lahve ????????????
Je to normální nebo jsem blázen že já toto svým dětem nedávám? Díky za názory

Me by jsi tu promluvila taky. Kohoutkovou jsem dávala od 5m k prikrmum. Od roku občas čerstvé plnotucne. Croissant měl určitě před rokem (neplněny rozpek z Lidlu) par zrnicek soli jsem musela dávat tak od 10m pac mi to bez chuti přestal jist. Bujon používám na zvýraznění chuti jen u houbové omáčky, kterou malej miluje. Jedna kostka na 2 litry když to dělám co dva měsíce ho nezabije. Sušenky dětské, piskoty… A jako bonus jsem dávala trochu rozpustného čaje do pití aby v létě víc pil…/ dost pochybuju, ze kamarádka dítěti udělá pikantní guláš, osmazi řízky s hranolkama a přihodí hrst lentilek na svacinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18095
5.8.20 22:15

Nas taky od roka ji vsechno s nama, i solim i korenim, i kdyz jenom trochu, ani ja nemam rada moc korenena jidla. Vodu z kohoutku taky davam, proc bych nemela? Neni jedovata, pijem ji cela rodina :nevim: akorat nedavam klasické mleko, syn ho nechce, kdyby ho chtel, klidně dam. Nejakou susenku taky sem tam dostane, kdyz mame vsichni, jednou za cas se svet nezhrouti. Myslim, že prehanis. Co chces davat rocnimu diteti? Prevarenou vodu a varenou mixovanou mrkev bez chuti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama