upozornit kamarádku, aby byla opatrná, když je tak zamilovaná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 11:04
Kamarádka krize štěstí z netěstí a situace

Ahoj, mám s partnerem doma velkou krizi, trvá to už 3. rokem, máme děti, rozchod ani pro jednoho nepřipadá v úvahu. Chodíme do poradny i jsme byli chvíli od sebe a partner mě hrozně vytáčí, nedokážu být s ním v klidu… Neustále mi vysvětluje, že si myslím něco jiného než říkám, říkám něco jiného než si myslím a vše co řeknu je prý provokace. Chodíme do poradny už rok a je to jak na houpačce je nám fajn a pak nesnesitelně :nevim:…,..,,…,,,…,.,­.,…,…,.,.,…
Ale z čeho je mi teď smutno… Kamarádka je s dcerou dlouho sama a tak si našla v práci, milence. Milenec byl údajně nespokojený, ale zasnoubený a snoubenka byla po 3 letech vztahu s ním těhotná. Po roce zásnuby zrušil a se snoubenkou se rozešel. Kamarádka o vztah prvotně neusilovala, byla smířená s rolí stálé milenky, má s muži velmi špatné zkušenosti, považovala dlouho všechny za… Vztah nechtěla. Jenže teď je už partnerkou (ne děti další rozhodně nechce a ano je zcela finančně soběstačná), bývalá snoubenka je exkou s batoletem sama a o důvod rozchodu, čili nové ženě neví a velmi dlouho se ani nedozví. Kamarádka září štěstím a radostí a současně samozřejmě nechce, aby o její existenci ex věděla. Je mi z toho strašně smutnu, hlavně kůli tomu miminku :(. Kamarádce spokojenost moc přeju, měla to v životě hodně těžké, s dcerou byla od narození sama a ač stála o partnera a úplnou rodinu nedařilo se, muži ji jen využívali. I ten její “působí” moc sympaticky nevědět co je zatím. Když by dotyčný neopustil rodinu (finančně se stará, pohlídá), bylo by vše :srdce:..,…,…,…,,…,,­,…,…,.,.,…,…,­..,.,.,…,.,.,­.,.,,,…,…Když se na to podívám takhle, je můj partner úžasný, nelže, vše říká jak to cítí a radši se hádá než opouštět rodinu či mít milenky :nevim:. Miluju ho a snažíme se ze všeho vybabrat. Jsem v šoku a i se bojím, že bych ač nám to moc neklape takového super chlapa už nenašla a taky by mi a i dětem rozchod utrhl srdce…,,.,.,.,­.,,,…,.,.,.,…,­.,.,.,.,,…,.,­.,…,…,.,.,.,.,­.,.,.,.,.,,…,­.,.,…,.,.,.,,…­...
Mám kamarádku upozornit na to, že to není úplně v pořádku, aby byla opatrná (ona to určitě ví), je zamilovaná až po uši. Nebo radji ne. Bojím se, aby se nesvěřila “dotyčnému” partnerovi a neudělalo to zlou krev. Štěstí kamarádce přeju i vztah, ale i jako mamince několika dětí mi trhá mi srdce to pozadí a tím pádem mám pochyby i o tom vztahu?? Anonym nebo smazat, vztahové záležitosti

Reakce:

arinecka
Kelišová 5152 příspěvků 02.12.18 11:09

Nic bych jí neříkala, je to její věc :nevim:

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 02.12.18 11:54

Res svuj a na ten jeji se vyprdni. Je to jejich vec.

Monchichik
Kelišová 5341 příspěvků 02.12.18 12:09

Je zamilovaná až po uši, stejně by ti nevěřila a naruší to vztahy mezi vámi. Nic bych jí neříkala.

Helca83
Kecalka 324 příspěvků 02.12.18 12:29

A co bys chtela kamaradce rikat? Neni to nahodou hlavne jejich vec? Spis bych se soustredila na zachranu vlastniho vztahu nez na poucovani kamaradky, ktera to pravdepodobne stejne nevezme dobre, jak Ti tu vsichni piseme. Ja se jejiho pritele nezastavam, to ani nahodou; neni pekne a ani moralni, co udelal sve ex a jejich miminku, navenek to nepusobi dobre, ale copak my jsme s nimi byli v tom vztahu, abychom je mohli soudit? To vi asi nejlip jen on a jeho ex, co vse tam nefungovalo nebo jestli mu jen ucarovala Tva kamaradka.. :think:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 02.12.18 12:39

Starej se o svoje problémy a neřeš ostatní :roll:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 1 inzerát 02.12.18 12:59

Já nechápu, co bys ji jako chtěla říct? Myslím, že ona sama ví moc dobře, že je jejího partnera ex s dítětem sama. Že to asi není úplně v pořádku, ale partner se rozhodl být s ní, o dítě se zajímá, stará se. Nic bych ji neříkala, je to její život.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >