Kamarádka - Ledeč n.S, Vlašim, Kutná Hora, Čáslav, Kolín

141
18.11.19 12:35

Kamarádka - Ledeč n.S, Vlašim, Kutná Hora, Čáslav, Kolín

Ahoj holky, čekám první mimčo. Ráda bych poznala budoucí maminku, nebo klidně již stávající maminku z okolí Ledče nad Sázavou, Vlašimi, Kutné Hory, Kolína, Čáslavi. Jsem na rizikovém těhotenství a potřebuji se nějak zabavit než ten mrňous bude chtít na svět :). Můžeme si klidně i jen psát…Pokud budete mít zájem, ozvětě se, budu ráda :-). Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31414
18.11.19 22:28
@monikaam píše:
Ahoj holky, čekám první mimčo. Ráda bych poznala budoucí maminku, nebo klidně již stávající maminku z okolí Ledče nad Sázavou, Vlašimi, Kutné Hory, Kolína, Čáslavi. Jsem na rizikovém těhotenství a potřebuji se nějak zabavit než ten mrňous bude chtít na svět :). Můžeme si klidně i jen psát…Pokud budete mít zájem, ozvětě se, budu ráda :-). Monika

Nejsem z vyjmenovaných míst, tak jen zdravím :mavam:

Ale pobavilo mě, jak široký máš akční rádius. Od Kolína po Vlašim. Vzbuzuje to zvědavost, odkud skutečně jsi.

Přeji klidne těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
19.11.19 09:13

@monikaam
Ahoj, já jsem z Kolína a taky jsem na rizikovce, tak si můžeme klidně psát. Občas se doma hrozně nudím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
20.11.19 11:38

@Bábrdl Díky. Jsem z KH. Ale jelikož jsem na rizikovém, tak čas trávím i na dalších zmiňovaných místech. A pak po porodu budu taky všude možně. Proto ráda poznám lidi z těchto míst :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31414
20.11.19 12:19
@monikaam píše:
@Bábrdl Díky. Jsem z KH. Ale jelikož jsem na rizikovém, tak čas trávím i na dalších zmiňovaných místech. A pak po porodu budu taky všude možně. Proto ráda poznám lidi z těchto míst :)

Nojo, jsem bába zvědavá. KH je hezké město. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
4.12.19 20:43

Ahoj. Ja Kolin… klidne piš;) mam to sice uz za par, ale na mobilu zatim jsem ;)
Ktery jsi tyden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.12.19 18:32

Ahoj.ja jsem kousicek od Caslavi, je mi 29. V cervnu cekam moje prvni mimco. klidne muzem zajit nekam na caj nebo veceri

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
10.12.19 15:10

@Maneki neko Ahoj, já jsem 26 týden. A ty? Kde plánuješ rodit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
10.12.19 15:12

@monikaam ja jsem 39+4. Odpocitavam posledni dny, a doufam ze o vikendu bude mala uz s nama.
Rodim v koline, nemocnici mam za barakem :)
Co ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
19.8.20 11:18

@90Lena Ahoj,koukam, zes mi psala, ale ja nejak tvou odpoved prehledla.Kdyz budes chtit, tak mi napis.Ja jsem z Kh a mam aktualne 5mesicniho syna. Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat