Kamarádka má jedno dítě raději než druhý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 17:18
Kamarádka má jedno dítě raději než druhý

Ahoj kamarádka mi řekla, že má dceru raději než syna, že je prostě její oblíbenkyně. Neupřednostňuje jí, ale i tak mi přijde že to je divný. Já to takhle s dětma nikdy neměla. Jaký na to máte nátor vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
modravlocka
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 29.01.19 17:20

Mám takový názor, že to trochu zavání drbáním… :lol:

bjetuschka
Závislačka 4778 příspěvků 29.01.19 17:22

Divný mi to přijde taky, ale nejspíš to není ojedinělý - už několikrát se mě různí lidé ptali, jestli mám některou ze svých dcer radši, ptali se mě s takovou samozřejmostí, že mi přišlo, že snad s tím mají nějakou osobní zkušenost. :roll: A jedna známá mi vyprávěla, jak ji a její ségru měli rodiče rozdělené - jeden měl radši ji a druhej rodič její ségru. A nepřišlo jí to zvláštní. :nevim: Nevím, lidé jsou různé…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 29.01.19 17:23

Vyrid kamaradce,ze ma skvelou kamaradku,ktera resi jeji osobni veci na emiminu :mrgreen: nic Ti do toho neni a resit to tady je docela ulet a uprimne si myslim,ze zadna kamaradka neni,ale jsi to Ty 8)

Alušáček
Závislačka 3401 příspěvků 29.01.19 17:23

Možná má k dceři blíž prostě protože jsou ženský :think:

lachtanice86
Kelišová 7181 příspěvků 29.01.19 17:27

Názor? Že nechápu proč máš potřebu řešit její věci na netu a bez jejího vědomí.

Vicci
Stálice 60 příspěvků 29.01.19 17:31
@Alušáček píše:
Možná má k dceři blíž prostě protože jsou ženský :think:

Taky myslím.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 29.01.19 17:36

bych řekla, že spíše nemáš žádné děti a jsi zoufalá snažilka, která jí ty děti závidí

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12205 příspěvků 29.01.19 17:37

taky mam jedno dítě proste “radši” - je mi bližší, více souznime. To je snad normální, každé dítě je jiná osobnost, ke každému mas trochu jiný vztah. Miluji oba, ale každého jinak. Na mem chování k dětem bys to ale nepoznala

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23069 příspěvků 29.01.19 17:39
@Anonymní píše:
Ahoj kamarádka mi řekla, že má dceru raději než syna, že je prostě její oblíbenkyně. Neupřednostňuje jí, ale i tak mi přijde že to je divný. Já to takhle s dětma nikdy neměla. Jaký na to máte nátor vy?

Já mám třeba každého z kluků ráda jinak. Ne míň nebo víc, ale jinak. Těžko se to vysvětluje.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17718 příspěvků 12 inzerátů 29.01.19 17:47
@lleennttiillkkaa píše:
Já mám třeba každého z kluků ráda jinak. Ne míň nebo víc, ale jinak. Těžko se to vysvětluje.

Jo a některé dny bych jednoho, druhého, případaně oba darovala za odvoz.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23069 příspěvků 29.01.19 17:56
@Svistice píše:
Jo a některé dny bych jednoho, druhého, případaně oba darovala za odvoz.

tak to každopádně :-D

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13755 příspěvků 29.01.19 17:57
@Svistice píše:
Jo a některé dny bych jednoho, druhého, případaně oba darovala za odvoz.
:pankac: asi tak
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12205 příspěvků 29.01.19 17:57

@Svistice kupříkladu dnes bych je i klidně dovezla :lol: a štěně pribalila jako dárek. Pak bych se doma zavřela do tmy a byla sama v tichu :lol:

Paola21
Závislačka 3678 příspěvků 29.01.19 18:04

Myslím, že to tak má hodně rodičů, ale nikdy by to nepřiznali. Nepřijde mi na tom nic divného, že matka-žena tíhne víc k dceři-ženě. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >