Kamarádka má milence, dělá z něj hlupáka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.04.18 15:29
Kamarádka má milence děla z něj vola

Ahoj holky

Začalo mi vadit chování mé kamarádky, známe se ze střední teď nám je 23 let ona studuje vysokou, taková chytrá holka-studijní typ a vadí mi tohle…

Kamarádka si před rokem našla kluka, někde na seznamce co je o nějakých 17 let starší sešla se s nim, jenže pro ní žádný zázrak ale on se do ní zamiloval až po uši…

Asi potřebovala kontakt s opačným pohlavím, prý spolu byly na kafi pak se sešli znova a znova šli do kina do welnwess koupil jí nějaké oblečení a samozřejmě bylo i něco víc. Až to došlo k dovolené u moře v Thajsku a on se do ní zamiloval až po uši jenže ona ho nechce prý je to troska osamocená že je k ničemu a spoustu dalších chyb.

Začala se chovat už vloni tak jak se chová jenže už je to horší chtěla nové spodní prádlo on jí ho koupil pak boty, mobil, klenoty atd. dostává i kapesné aby si něco koupila jediná výhoda jak sama říká že bydlí na koleji jinak by se k ní furt cpal i tak nabízí ubytování na penzionu nebo byt do pronájmu.

V únoru byly mrazy a ona nechtěla po škole jet MHD přes dva spoje tak mu napsala aby jí vyzvedl před školou a odvezl jí domů jako poděkování pusa na tvář a on jel kvůli ní 2×70km :zed:

Ptala jsem se ze zvědavosti co za to jako má, a ona většinou nic protože sex mu schválně venku odmítám a vždycky se na něco vymluvím když vidím jak se mračí tak mu ho v autě pohoním dám mu šáhnout a hnací stroj je zas v provozu.

Já nepíšu tohle ze žárlivosti to opravdu ne, ale nechápu myšlení toho kluka to je tak blbej a slepej nebo co myslíte Vy? Mě ho je prostě líto.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1708 příspěvků 19.04.18 15:33

Nechal bych to být, bude to pro něj cenná zkušenost :)

BloomingGorgeous
Ukecaná baba ;) 2404 příspěvků 19.04.18 15:36

Me to pobavilo :mrgreen:
Tobe radim se s ni prestat bavit nebo omezit kontakt, kdyz Te to irituje. Chlapek je pako a casem to pochopi, kamaradku nekomentuju 8o :roll: :jazyk:

Havoc
Povídálka 47 příspěvků 19.04.18 15:37
@Havran007 píše:
Nechal bych to být, bude to pro něj cenná zkušenost :)

Přesně, z její strany na tom nevidím nic špatného. Chlap co se nechá zblbnout od baby si to všechno zaslouží 8)

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 19.04.18 15:41
@Havran007 píše:
Nechal bych to být, bude to pro něj cenná zkušenost :)

Jestli je ti toho pána tak moc líto, tak se s ním vyspi. Prostě ho kámošce přeber. A kdoví, třeba z toho bude i krásné manželství i s dětmi.

pikola
Neúnavná pisatelka 18109 příspěvků 19.04.18 15:43

Podívej se na tohle fórum, kolik ženských tu slouží chlapovi, dělaj doma že sebe krávu, chlap je týrá, bije, finančně vysává a stejně ho milujou… Co je proti tomu nějaká dovolená a odvoz autem

Paola21
Závislačka 3216 příspěvků 19.04.18 15:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky

Začalo mi vadit chování mé kamarádky, známe se ze střední teď nám je 23 let ona studuje vysokou, taková chytrá holka-studijní typ a vadí mi tohle…

Kamarádka si před rokem našla kluka, někde na seznamce co je o nějakých 17 let starší sešla se s nim, jenže pro ní žádný zázrak ale on se do ní zamiloval až po uši…

Asi potřebovala kontakt s opačným pohlavím, prý spolu byly na kafi pak se sešli znova a znova šli do kina do welnwess koupil jí nějaké oblečení a samozřejmě bylo i něco víc. Až to došlo k dovolené u moře v Thajsku a on se do ní zamiloval až po uši jenže ona ho nechce prý je to troska osamocená že je k ničemu a spoustu dalších chyb.

Začala se chovat už vloni tak jak se chová jenže už je to horší chtěla nové spodní prádlo on jí ho koupil pak boty, mobil, klenoty atd. dostává i kapesné aby si něco koupila jediná výhoda jak sama říká že bydlí na koleji jinak by se k ní furt cpal i tak nabízí ubytování na penzionu nebo byt do pronájmu.

V únoru byly mrazy a ona nechtěla po škole jet MHD přes dva spoje tak mu napsala aby jí vyzvedl před školou a odvezl jí domů jako poděkování pusa na tvář a on jel kvůli ní 2×70km :zed:

Ptala jsem se ze zvědavosti co za to jako má, a ona většinou nic protože sex mu schválně venku odmítám a vždycky se na něco vymluvím když vidím jak se mračí tak mu ho v autě pohoním dám mu šáhnout a hnací stroj je zas v provozu.

Já nepíšu tohle ze žárlivosti to opravdu ne, ale nechápu myšlení toho kluka to je tak blbej a slepej nebo co myslíte Vy?Mě ho je prostě líto.

No ve 40 letech už to hlavně není žádný kluk, ale hloupý dospělý chlap, co si myslím, buhví jakou nemá mladou čičinu a přitom ona s ním zametá. S takovou holkou bych se nevídala teda, mám ráda charakterní lidi.

Havoc
Povídálka 47 příspěvků 19.04.18 15:45
@Paola21 píše:
No ve 40 letech už to hlavně není žádný kluk, ale hloupý dospělý chlap, co si myslím, buhví jakou nemá mladou čičinu a přitom ona s ním zametá. S takovou holkou bych se nevídala teda, mám ráda charakterní lidi.

Proč, já myslím že je moc šikovná :roll:

Uživatel je onlinelamicina
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 19.04.18 15:45

Tak možná je chlap fakt osamocená troska, co si kámošku vydržuje rád. Nepletla bych se do toho a buď si máš, co s kámoškou povídat jinýho nebo se vaše kamarádství pomalu utlumí.

Paola21
Závislačka 3216 příspěvků 19.04.18 15:47
@Havoc píše:
Proč, já myslím že je moc šikovná :roll:

No když považuješ za šikovnou holku tu, která si nechá kupovat X věcí a vozit se z bodu A do bodu B a přitom ví, že on je do ní hotovej a ona to na něj hraje a považuje ho za osamocenou trosku, ale před ním hraje divadlo, tak máme opravdu jiný názor na šikovnost.

lilith1
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 19.04.18 15:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky

Já nepíšu tohle ze žárlivosti to opravdu ne, ale nechápu myšlení toho kluka to je tak blbej a slepej nebo co myslíte Vy? Mě ho je prostě líto.

Kamosku, ktera by me verejne rozebirala bych nechtela, sorry to je jeji boj a toho chlapa, kdyz te to irittuje tak to rekni primo ji…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 19.04.18 15:50

Když je tak blbej, že si to od ní nechá líbit… :nevim:

freeport
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 19.04.18 15:51
@Paola21 píše:
No když považuješ za šikovnou holku tu, která si nechá kupovat X věcí a vozit se z bodu A do bodu B a přitom ví, že on je do ní hotovej a ona to na něj hraje a považuje ho za osamocenou trosku, ale před ním hraje divadlo, tak máme opravdu jiný názor na šikovnost.

myslím, že kdybych v třiadvaceti měla takovou možnost jako ona, byla bych šikovná stejně :lol:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 19.04.18 15:51

Asi jim to tak oběma vyhovuje :nevim: Ty by ses do toho neměla kvůli závisti plést. Oba jistě ví, jak na tom jsou :D On ve čtyřiceti chápe, co znamená, někoho si vydržovat. Ona to ví taky, protože ženský to maj v genech. Takže buď si najdi taky někoho, kdo tě bude vozit do Thajska, nebo se s ní přestaň stýkat, když tě to tak žere :lol:

Lalelale
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 19.04.18 15:52
@pikola píše:
Podívej se na tohle fórum, kolik ženských tu slouží chlapovi, dělaj doma že sebe krávu, chlap je týrá, bije, finančně vysává a stejně ho milujou… Co je proti tomu nějaká dovolená a odvoz autem
:mrgreen: :mrgreen: tesat do mramoru.

Zakladatelko, nech to být. Její chování je tak očividné, že by ho každý normální člověk prokoukl. Pro kluka to nejspíš bude cenná lekce, která za nějaké spodní prádlo a dovču stojí. Zároveň bych trochu zbystřila, aby kamarádka neměla sklony využívat třeba i tebe :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama