Reklama

Kamarádka, maminka - Plzeň, Skvrňany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zebra88
Nováček 4 příspěvky 28.12.16 12:00
Kamaradka maminka Plzen Skvrnany

Hledam maminku z Plzne nejlepe Skvrnany na obcasne spolecne prochazky, popovidani. Jsem mlada mamka, mam rocni dcerku. Nikoho tu neznam, sly jsme za muzem a je nam smutno. Rada se seznamim s maminkou s detmi. Nejsem moc kavarenska moderni maminka, spise prochazky s dcerkou, hriste a les, klid. :oops: Nemam s kym promluvit i holcicka se rada seznami. Myslim, ze jsem nenormalne normalni maminka :lol: Dekuji kazdemu kdo se nam ozve

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19329 příspěvků 28.12.16 12:46

Ahoj, skvrňanské holky mají skupinku na FB, myslím, že se jmenuje přímo „maminky ze Skvrňan“, tak můžeš zkusit napsat i jim. Holky čas od času i organizují nějaké společné akce (naposledy lampionový průvod).
Teď přes zimu je to naprd, ale jak se oteplí, tak se obsadí pískoviště a tam se snadno zavede řeč ;)
Také každou sobotu odpoledne je v knihovně (u Tipsportu) dětské divadýlko - loutková představení od 16:00hod. ;)

Já mám pětiletého kluka a už jsem po mateřské v práci, takže my dvě bysme toho asi moc na místních lukách nepobyly, škoda ;)

Descent
Závislačka 3365 příspěvků 28.12.16 20:34

Ahoj, sice jsem kousek od Skvrňan (u CAN) ale klidně s váma někam někdy zajdeme, mám dva kluky 2,5 a 3,5 roku O:-)

kuku1
Nováček 6 příspěvků 29.12.16 21:48

Ahoj, já jsem z Plzně - Křimice, pokud by to nevadilo. Mám kluka 2 roky.

Zebra88
Nováček 4 příspěvky 02.01.17 16:43
@Mar__tanka1983 píše:
Ahoj, skvrňanské holky mají skupinku na FB, myslím, že se jmenuje přímo „maminky ze Skvrňan“, tak můžeš zkusit napsat i jim. Holky čas od času i organizují nějaké společné akce (naposledy lampionový průvod).
Teď přes zimu je to naprd, ale jak se oteplí, tak se obsadí pískoviště a tam se snadno zavede řeč ;)
Také každou sobotu odpoledne je v knihovně (u Tipsportu) dětské divadýlko - loutková představení od 16:00hod. ;)Já mám pětiletého kluka a už jsem po mateřské v práci, takže my dvě bysme toho asi moc na místních lukách nepobyly, škoda ;)

Dekuju moc. Jsem již ve skupince a dneska jsem měla sraz uz s jednou mamkou a dokonce muslim, ze jsme si sedly :lol: :lol:

Zebra88
Nováček 4 příspěvky 02.01.17 16:44
@kuku1 píše:
Ahoj, já jsem z Plzně - Křimice, pokud by to nevadilo. Mám kluka 2 roky.

Tak jezdíme s dcerkou na procházku. Kterou jsem si našla podel řeky nebo do zámecké zahrady. Můžeme se urcite vidět.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19329 příspěvků 02.01.17 16:45

@Zebra88 no vidíš :)
Možná se zjara na pískovišti potkáme, ani to nebudeme vědět :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama