Kamarádka mě opustila

Anonymní
20.3.21 22:47

Kamarádka mě "opustila"

Dobrý den,
před pár dny jsem dostala SMS od blízké kamarádky, že už se nemůžeme vídat, protože začala chodit s mým hodně dávným ex. S tímto ex jsem chodila před více než 10ti lety, byli jsme spolu cca půl roku a vztah jsem ukončila kvůli jeho nevěry, kterou popíral, ale měla jsem důkazy, že to tak je(způsob, jak jsem na to přišla, jsem jemu ani nikomu jinému neřekla) v soucasnosti mám svou rodinu. Jinak v době, kdy jsem ještě s tím ex chodila, tak kámoška ho neznala, poznali se asi měsíc zpátky.
Tak jsem kamarádce volala, jestli to myslí vážně, ale že prý opravdu to tak musí být, že má teď přítele, co se mnou teda kdysi v minulosti chodil a bylo by to divné. Přitom, když jsme se vídaly, tak bez chlapů.
Prostě to nechápu. Je mi to moc líto, je to hodně dobrá kámoška, nebo aspoň jsem si to doteď myslela. Zažil jste někdo něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.3.21 22:51

Některým ženským přeskočí v bedně když se zamilujou, jako je to blbý, ale nech to být. Třeba se to časem srovná a ona se ti ozve. Za sebe - já bych o takové kamarádství už nestála. Raději se obklopuji lidmi, na které je spoleh a ne takové, kteří mě hodí přes palubu při prvním problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 22:57

@nocenka.jalapovita právě též mi to tak přijde. A to jsem si říkala, jo super kámoška, no tak ještě jich pár je :)

• Citovat
  • Nahlásit
352
20.3.21 22:59

Tvoje kamarádka si asi moc nevěří, ujisti ji, že už ho opravdu zpátky nechceš a nijak ji neohrožuješ. Jinak asi počkej, až se rozejdou a kamarádka se ti vrátí - pokud budeš chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
20.3.21 23:05

Znám to, občas se odcizí lidi od kterých bys to nečekala, to pak bolí nejvíc -protože to chování absolutně nechápeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53033
20.3.21 23:06

Přijde mi nevyrovnaná a dětinská.
Nevnucuj se, nedělej nátlaky. Třeba jí jednou dojde, že udělala hloupé rozhodnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
20.3.21 23:08

Naočkovaná pipina no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
21.3.21 00:06

Myslela bych si o ní svoje.. když nechce tak nechce, nevnucuj se jí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7441
21.3.21 00:09

Zkus ji ujistit, že kamarádce její vztah nijak nezazlíváš, nebudeš tvého ex hanit, že je ti ukradený a kamarádce i JEMU (ať už ano nebo ne :mrgreen: ) přeješ šťastný vztah, vždyť sama sis dávno zařídila svůj život. Možná by mě zajímalo, proč by vaše přátelství mělo být divné, že on je ti ukradený… A víc bych se asi nevnucovala, maximálně podotkla, že tě její obrat v přátelství mrzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
21.3.21 00:31
@Anonymní píše:
@nocenka.jalapovita právě též mi to tak přijde. A to jsem si říkala, jo super kámoška, no tak ještě jich pár je :)

Tak to možná nebyla tak super kámoška. Netrápila bych se, nemá to cenu. Sama se rozhodla, popřála bych ji na novou cestu životem. Osobně už bych takového člověka nechtěla mít ve svém životě. Nemám ráda takové lidi, co mě vymění za pozlátko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
21.3.21 08:35

Možná je dobře, že jste se jako kamarádky rozešly. Kdo ví, co on jí o Tobě nakecá nebo nakecal… :nevim:

Ty s ním máš svoje zkušenosti a kdybys s ním měla zůstat, tak jste doteď spolu. Ale rozešli jste se, je to už hodně dávno, předpokládám, že už máš svůj vlastní život, ve kterém figuruje někdo jiný. Kamarádce nic neříkej, ona by si mohla myslet, že je chceš rozeštvat (předpokládám, že jste o tom spolu tenkrát mluvily).

Chápu, že je Ti líto, že se kamarádka už s Tebou nechce vídat, ale nemůžeš nikoho nutit, aby s Tebou byl, když nechce. Popřej jí hodně štěstí a nech jí jít. Třeba najde svoje životní štěstí zrovna s tímto mužem, tak jí budiž přáno :kytka:.

Já nechávám ze své blízkosti odejít lidi, kteří se mnou být nechtějí. Je to jejich právo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6383
21.3.21 08:40

Kašli na ní. Ona není dobrá kamarádka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
21.3.21 08:58

Ahojky,
nic si z toho nedělej. Kamarádka se zachovala divně. Adi naočkovaná od toho chlapa. Nevím, proč to tak vyhrotila, když píšeš, že to bylo už tak dávno. Třeba se vrátí nebo najdeš kámošku novou. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat