Kamarádka mého nového přítele...

Anonymní
10.2.21 19:49

Kamaradka meho noveho pritele

Ahoj rada bych znala vas nazor. Mam noveho pritele cca 2 mesice. Vsechno je super az na to ze malinko zarlim na jednu jeho kamaradku. Je to jeho hodne dobra kamaradka znaji se dlouho. Vlastne ani nevim proc na ni zarlim, je hodne fajn rekla mi ze je rada ze si nasel me, ze se k sobe hrozne hodime atd atd. Jenze on si s ni porad pise a dneska mi napsal ze k ni jde na veceri. Je hrozne hezka, ikdyz uplnej opak jeho. Ja vim ze me ma rad, dava mi to fakt hodne najevo. Ale ja nevim jak se mam prestat stresovat, bojim se ze me opusti. (Muj ex me podvadel prave s jeho kamaradkou) jak mam prestat myslet a vymyslet ruzne scenare a proste si to uzivat?

Dekuji za rady

A omluvam se za pripadne chyby mam cizi klavesnici.

Z

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
264
10.2.21 19:58

Prosím tě, hlavně mu nic nezakazuj a nedávej ultimáta, aby se s ní stýkal. Pokud tě s ní bude chtít podvádět, tak to prostě udělá. Tomu nezabránis. Pokud tě opravdu miluje, tak ti to nikdy neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36705
10.2.21 20:01

No krapet divne to je. Ja na vecere sama ke kamaradum teda nechodim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
10.2.21 20:05

Aaa tenhle příběh znám a bylo to tak, ze kamarádka přímo nad přítelem slintala, ale bohužel on už ne tolik nad ni, proto si udržovala aspoň přátelství :lol:
Samozřejmě to muže být i naopak :oops:
No co si budeme… takové super přátelství mezi mužem a ženou znám, jen pokud je jeden z nich homosexuál :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
10.2.21 20:10

Hele myslím, že úplně v pohodě, taky mám kamaráda co si píšeme každej den, zajdemme spolu na pivo a nic od toho nikdo nečeká. Jako neříkám, že spolu občas nelaškujem, ale nikdy sme spolu nic neměli a ani to neplánujeme. Známe se 12 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
10.2.21 20:13

@heluska1992 a má jeden z vás vztah? Ono je to jiné, když máš přítele, na laškování a pivo ve dvou tě přejde chuť, protože víš, že to ve vztahu nemusí dělat dobrotu a raději se toho vyvaruješ. Pokud máš kamarádku fakt rad a je to jen kamarádka tak půjdete v partě :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
10.2.21 20:15
@Pudloslava píše:
No krapet divne to je. Ja na vecere sama ke kamaradum teda nechodim.

Máš recht.
Zkoušela jsem si představit, že si kámoš najde novou lásku a chci návštěvu s večeří… pozvala bych je oba.
Pokud bych s ním chtěla něco soukromého řešit a brala to tak, že novou slečnu ještě dobře neznám, minimálně bych požádala o kontakt a zavolala jí " ahoj, promiň, že vám kradu večer, ale mám něco k řešení a budu ráda, když se příště sejdeme všichni" nebo něco na ten způsob.
Pokud by to opravdu byl dlouholetý kamarád a nebylo za tím nic jiného.
Asi bych chápala, že slečna ještě nezná jak to v „našem“ okruhu chodí a mohla by se jí „večeře ve dvou u mě doma“ nelíbit.

Zakladatelko, ale čekej tady v diskuzi obvyklé 2 nesmiřitelné názorové tábory ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 20:16

@Markéta188 no my dva ona nema nikoho myslim. Takhle mi uz sme byli spolu vsichni kdyz me predstavil a I ve lidech jako parta jeho kamaradu. Se kterou travime hodne casu.

• Citovat
  • Nahlásit
818
10.2.21 20:17

Jdi taky ke kámošovi na večeři. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4141
10.2.21 20:21

Z mého pohledu bych v tom nic špatného neviděla. Taky mam kamarada, volame si, chodíme spolu na jídlo, občas večer posedime u vína az do ranních hodin, jsme spolu v kontaktu denně a když jsem si našla přítele, tak jsem mu narovinu řekla, ze ten kamarád je pro me jako rodina. Tak to respektuje, občas si trošku rypne, ale všichni spolu pracujeme, takže se znají a ještě me spolu drbou :lol: kamarád je kamarád, přítele jsem si vybrala, miluji ho, on me a musíme si věřit. Ted jsem ho taky posilala k jeho bývalé kamarádce, která o nej projevovala zájem, aby ho ostrihala, prostě mu věřím. A to mám zkušenost s bývalým manželem, který me opustil kvůli 17 léte kamarádce. Nemůžu si špatné zkušenosti přenášet do nového vztahu a to ocekavam i od svého protějšku. Pokud bychom si neverili, tak je ten vztah jen ztráta času

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
10.2.21 20:22

No je to divné, je možné ze jsou opravdu jen kamarádi, ale přítel by měl asi poznat, nebo už i předpokládat, ze by ti to mohlo být nepříjemné. A minimálně to s tebou probrat, zasvětit tě do jejich vztahu apod.
Já mám taky spoustu dobrých kamarádů, ale sama na veceri by mě za nema jít teda nenapadlo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
10.2.21 20:25
@Anonymní píše:
@Markéta188 no my dva ona nema nikoho myslim. Takhle mi uz sme byli spolu vsichni kdyz me predstavil a I ve lidech jako parta jeho kamaradu. Se kterou travime hodne casu.

A na té večeři budou jen oni dva? Sami? Pokud ano a ona není ve vztahu, je to divný a takový ty řeči-jsi fajn, jsem ráda, že si našel zrovna tebe,… a pak ho pozve na večeři ve dvou? (Pokud se tam teda tvůj přítel nevnutil sám od sebe.)
Té holce bych nevěřila ani nos mezi očima.
Představím si to na sebe-můj kámoš chodí krátce s holkou a já ho pozvu k sobě na večeři ve dvou? :roll: :roll: Pěkně po něm holčina jede a dosti mazaně! :) Ta se vyzná.
Hlavně mu nic nezakazuj a neútoč na ni přímo. Akorát by tě přítel nařkl z toho, že je jen milá a ty nemáš důvod mít obavy.
Osobně bych se na toho tvýho chlapa moc nevázala a nechávala si dveře otevřené.
Další důvod je ten, že přítel to neodmítl a šel. Nedokážu si tuhle situaci u svého partnera představit. Nevěřím, že by šel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9124
10.2.21 20:32

Já bych se nestresovala a našla si někoho bez moc dobré kamarádky. Jako aby můj kluk chodil sám na véču ke kámošce domů..to jako nee :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1379
10.2.21 20:43

Přátelství mezi ženou a mužem neexistuje. Za mě prostě ne. Jasně, já mám taky kamarády, dokonce i takové, s kterými zajdu někam o samotě a nic z toho nekouká, ale zpravidla mají svoje vztahy a nejedná se o intenzivní přátelství typu vypisujem a voláme si každý den a vídáme se jen ve dvou několikrát do týdne. Taková „kamarádství“ většinou probíhají u dvojic, kde má jeden o toho druhého zájem, ten druhý tolik zájmu nejeví, ale je mu příjemná pozornost „kamaráda“, tak to nehodlá ukončit.
Takže za mě ne, buď je to holka, o kterou on stojí, ale ona ho nechce, a nebo opačné pořadí. Rozhodně to není normální a do vztahu s takovým chlapem bych se nehrnula. Neznám chlapa, co by investoval ve velkém čas a energii do kamarádky, která se mu nelíbí a nepřemýšlí nad ní jako nad potenciální partnerkou, sorry :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3874
10.2.21 20:45

Jdi taky na večeři ke kamarádovi a uvidíš, zda se mu to bude líbit. Na tyhle kamarádky fakt nevěřím. Taky mám kamarada kluka, hodně blízkého. Ale na večeři ve 2 k nemu nechodím. A to se známe 15 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat