Kamarádka mi dala k narozeninám fake

1550
15.8.20 22:01

Kamarádka mi dala k narozeninám fake

Zdravím dámy, dostala jsem od kamarádky k narozeninám fake sportovní soupravu. Myslí si co skvělého nedala, ale já hned poznala, že se jedná o padělek. Jako nadšená jsem moc nebyla, ale poděkovala jsem. Vzaly byste si takový dárek? Jako myslím si svoje, ale padělek bych nikomu nedala jako dárek.
Copak se na internetu mohou prodávat pedělky, aniž by to celníci zabavili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4136
15.8.20 22:04

@korneli
Nejspíš to neudělala schválně, takže bych ji poděkovala, dárek si vzala a tím to pro mě skončilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
15.8.20 22:05

@korneli co se říká… Darovanemu koni… Třeba to kamarádka neví. Nad dárky bych se asi nepohoršovala. Mohla ti taky dát velké h*vno. A pokud ti to hodně leží v žaludku, tak ji to řekni. Budeš mít aspoň o jednu kamaradku míň. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29751
15.8.20 22:08
@korneli píše:
Zdravím dámy, dostala jsem od kamarádky k narozeninám fake sportovní soupravu. Myslí si co skvělého nedala, ale já hned poznala, že se jedná o padělek. Jako nadšená jsem moc nebyla, ale poděkovala jsem. Vzaly byste si takový dárek? Jako myslím si svoje, ale padělek bych nikomu nedala jako dárek.
Copak se na internetu mohou prodávat pedělky, aniž by to celníci zabavili?

Ty si dáváš s kámoškou k narozkám sportovní soupravu? 8o

Kolik ti je? Patnáct? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61742
15.8.20 22:11

Místo, abys byla ráda, že něco dostaneš, tak beblas.. Nenapadlo tě, že to třeba neví, nebo si značkovou věc nemůže dovolit atd? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1339
15.8.20 22:12

Paneboze bud rada, ze mas kamosku co na tebe mysli :roll: 8o je to darovane z přátelství a to se cení víc než nějaká značka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24916

Nejspíš o tom nevěděla, nebo originalitě značky nepřikládá takový důraz. Osobně bych to neřešila a byla ráda, že na mě kamarádka myslela.
Nebo je to kvalitativně takový rozdíl, třeba v materiálu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Zas taková trága to taky není. Jednak je spousta lidí, kteří fakt ten rozdíl mezi fakem a originálem nepozorují (proč nosí tolik bab falešné kabelky, když to stejně cvičené oko pozná, že?), a pak ti asi chtěla udělat radost a měla malý rozpočet. Tak se nečerti, poděkuj jí, a tu soupravičku třeba vyhoď nebo daruj potřebným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19117
15.8.20 22:14

Nj, pokud ti víc záleží na dárku než na tom, že si na tebe vzpomněla, tak jí to řekni. Aspoň bude vědět, na čem s tebou je. A zařídí se podle toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4136
15.8.20 22:18
@Bábrdl píše:
Ty si dáváš s kámoškou k narozkám sportovní soupravu? 8oKolik ti je? Patnáct? :mrgreen:

A tak proč ne? :) Třeba opravdu ráda sportuje a tohle ji mohlo klidně potěšit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1856
15.8.20 22:18

Mě by to otrávilo. Standardně ty fake jsou z potivych materiálů, nebo se hned operou/zcuckati. Nesnáším dárky, které mi akorát závaží ve skříni. Daleko radši dostanu od kamarádek to zmiňované velké h.vno. Ale moje kamarádky to ví. Otázka je, jak moc je tvá kamarádka v těch značkách honena a jak máte nastavené dávání dárků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29751
15.8.20 22:22
@Alladina píše:
A tak proč ne? :) Třeba opravdu ráda sportuje a tohle ji mohlo klidně potěšit.

Ale jo… Jenom, že to mezi dospělými není moc zvykem, dávat si tenhle typ darů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
15.8.20 22:27

Dárek jsem si vzala, sama nosí fake oblečení. Chodíme běhat, tak proto mi dala sportovní soupravu a 15 mi bylo před několika lety.
A ono se to dá sehnat na internetu? Na Ali prodávají napodobeniny, ale vždy to má trochu jiný znak, než je originál. Jsou tam i pravé originály, ale za stejnou cenu jako u nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4503
15.8.20 22:29

Chápu že by ti vadilo, kdyby ti dala treba použitou kosmetiku nebo použitý vibrátor. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale řešit, že ti dala nějakou napodobeninu hadru… :nevim:
Hele tak to nenos, nebo si z toho nastrihej hadry na okna a je to. :lol:
Nevím, s kamarádkama si dáváme jen drobnosti. Takže i napodobenina hadru by mi přišla hodne draha. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2104
15.8.20 22:32

My si s kámoškama jen poprejeme, dame si nejakej mydlipysk a nazdar. Zavedte si to mezi sebou a máš klid. Labello nebo Astrid se nefalsuje. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat