Kamarádka mi draze prodala použité zboží

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1671
6.11.21 19:38

Kamarádka mi prodala draze použité zboží

Zajímá mě, co si myslíte o této situaci.

Kamarádce jsem se u kafe zmínila, že hledám kočárek a zda mi nějaký nedoporučí. Ona hned, že zrovna prodává. Byli jsme autem, zaradovala se, zaplatila kamarádce požadovaných 6 tis. a odjela. Kočár po dvou dětech. Využila jsem ho pouze 2 měsíce a když ho teď chci prodat, zjistila jsem, že nový stojí 7 tis. a jeté se prodávají nejvic za 3 tis. 8o Ano, moje blbost, ale ta kamarádka na bazaru prodává hodně..nu zaskočilo mě to.

Pak mi nabídla oblečení po známé. A že je tam 250 ks tak že si představují asi 20 Kč za kus, ale jak uznám za vhodné. Platila jsem 2500 Kč a když dnes prodávam, vidím jak jsem prohloupila. Půlka z toho balíku hned letěla do kontejneru..díry, fleky, žmolky, totálně jeté. Trička, která jsem rovnou psala, že nechci. Beru to jako charitu, protože to prodávala maminka samoživitelka. Není to ale divné? Děkuji za upřímnost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4370
6.11.21 19:40

Víš sama, že je. Prostě tě zneužívá, není moc kamarádka :lol: máš tu znalost a je na tobe jak s tím naložíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
6.11.21 19:43

No, vlastně nemám slov :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1970

Je, taky mám takovou kámošku. Párkrát jsem se nachytala a teď už s díky odmítám, že kluci vše mají. Ale nemyslím si, že je to třeba úmysl. Někdo to nevidí. Já vše dávám dál za pár šupu, jsem ráda, že se toho zbavím, někdo to vidí třeba jinak. Ale jestli kočár v cenový relaci 7 tisíc po dvou dětech prodává kámošce za 6, je to pěkná vyžírka a nekoupila bych si od ní už ani fusekle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26195

Tak já taky občas něco kupuju od kamarádky, ale nebrala bych balík 250ks, jdu k ni na kafe a vyberu si co se mi líbí a se zbytkem ať si dělá co chce :mrgreen: holt jsi poučena, že příště si musíš vše ověřit a o ceně kdyžtak smlouvat, kamarádka nekamarádka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2465
6.11.21 19:44

@Dobrej_tym využila situace, že jsi s prominutím blbá. Nekupuješ tužku, ale věc pro dítě, které mají nějakou dobu vydržet. Takže když vím, že něco takového budu potřebovat
Sednu k netu a hledám, zjišťují a nekupují hned při první zmínce. Jak by to bylo v dnešní době jediné dostupné zboží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
6.11.21 19:49

Zařadila bych ji od oddílu „známá, se kterou mám špatné zkušenosti“. Alespoň už víš, co od ní čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1948
6.11.21 19:53

My tedy od kamarádů podědili zadarmo a až to budu posílat dál, tak taky zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
6.11.21 19:56

A kočárek stejné značky? U oblečení Ti řekla, jak chceš, měla sis to přebrat a vzít jen co jsi chtěla. Ne všechno se dá využít kvůli sezónosti, tak proč skladovat… Navíc byla jen dohazovač…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
6.11.21 20:01

Ona tě zneužívá a ty jsi hloupá, že na to skočíš,… tak snad než něco koupim, tak se podívam jestli se to vyplatí a až pak na to buď kývnu nebo ne,… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3216
6.11.21 20:05

No k těm věcem… nejdřív bych se podívala v jakém to je stavu a potom buď kupovala nebo nechala být ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13746
6.11.21 20:16

Já jsem teď šla kolem antikvariátu, a protože si chci objednat knihu, napadlo mě se zeptat, jestli ji tam nemají. Měli za 350 korun, přičemž některé knižní e-shopy ji nabízejí i levněji. V knihkupectví tedy stojí víc, ale…

Dnes je tak strašně jednoduchý si tyhle věci zjistit, než něco koupím, že to tak jednodušší ani být nemůže. A internet máš, když píšeš na emimino…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
6.11.21 20:23

Ja jsem teda mela vycuranejsi kamaradku. Davala jsem ji zadarmo veci po dceri a ona je preprodavala dal a dokonce se mi pokusila nejaky veci prodat zpatky :lol: blbost nekterych lidi opravdu nema hranic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6508
6.11.21 20:27

No asi to moc kamarádka není, když ti nabídne kočár po dvou dětech za skoro původní cenu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17082
6.11.21 20:28

@Dobrej_tym A jinak jste jak dobré kamarádky? Máš pocit, že Tě využívá i v jiných oblastech? Ono to může být i tak, že má prostě pocit, že ty věci mají takovou cenu, že 20,– za kus není nic (a dokud to nekonfrontuje s realitou nějakého bazaru, tak si to myslet bude). Tím neříkám, že je to správné, ale že to hned nemusí být úmysl. Já jsem teď měsíce hledala dětskou kuchyňku ikea z druhé ruky, protože jsem ji chtěla trochu předělat a zdálo se mi zbytečné kupovat novou… no a když se mrkneš do bazarů, tak mají mnozí asi pocit, že to je investiční produkt :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat