Kamarádka mi svádí partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:05
Kamarádka mi svádí partnera

,,Kamarádku" jsem poznala asi před rokem. Ma děti už odrostlé. My dceru, bude jí rok. S kamarádkou jsme skoro stejně staří. Ona měla děti velmi brzy.
Polovička je na mateřské.
Kamarádka k nám začala více docházet, hlavně když nejsem doma. (Její muž je také denně v práci.) Kamarádka dělá pouze noční a má pár směn v měsíci. Nuda. Občas jsem doma něco prohodila za připomínku, trochu jsem žárlila..neboť ona měla potřebu se starat o naší dceru, to jsme ji s mužem vysvětlili velmi rychle.
Začala mi říkat jakej je, že tohle a tamto.. já se jí trochu otevřela a myslela jsem si, že se mám komu vykecat. Začala jsem z toho všeho mít trochu depky, pracuji od narození dcery. Kamarádka je ve svém vztahu nešťastná a já po čase řekla: hele víš co, když jdeme na vínko, nebudeme řešit naše polovičky. A moje problémy především.. má slabá místa..
Ejhle kamarádka jezdí náhodou kolem v místech kde se muž nachází. Dokonce už zná i maminku. Muž byl s máti na obědě. Ve městě kde máme pediatra. Kamarádka jela totiž opět kolem ve městě kde nebydlíme. Muž se brání, že tady s matkama kočarnicema nemá témata.. chlapi se mu smějí. Beru v potaz, že je s ní více než dost v kontaktu. Ale ženský instinkt mi nic nenapovídá.. Neslídím v mobilu. Byl s dcerou na pár dní u rodičů, kteří bydlí v jiném městě a ona jela zase kolem. To už je trochu z ruky.. ty příhoy :zed: Když se za mě ten trouba nepostavil, udeřila jsem na kamarádku a ty její náhody.. vysmála jsem se jí. Řekla jí, že ze sebe dělá hlupáka, kdyby s ní chtěl být, byl by.. (s mužem si rozumíme. Jsme spolu skoro 10 let, sex trochu skřípe, buď nechce on, nebo já. Ale pořád to dokáže být krásné). O všem komunikujeme. S příchodem dvery je ten vztah jiný. Ale nehádáme se kvůli zásadním rozhodnutím, kraviny.
K věci :lol: společně s kamarádkou, jejím mužem a naší malou jsme vyrazili na dlouhodobě plánovanou dovolenou. Po příjezdu dobrý den, den druhý výlet. Večer oheň, odešla jsem si lehnout dřív. Abych byla ráno s malou. Probudila jsem se v noci, tady už mě instinkt vedl sám.. postel prázdná, všude tma, vykouknu z okna a vidím svou polovicku se zamotaným jazykem v hubě kamarádky, ruka sem.. tam.. přes oblečení. Tupě jsem čuměla asi minutu a řekla:
si děláze ze mě prdel, trochu hysterie.. Měla jsem přijít za 5min. To by se mi možná rozsvítilo pořádně. Sbalila jsem se a odešla do lesa. Pak se tam vracet, o tom vám nebudu ani vyprávět.. další emoce.., to muž už měl sbaleno. Kamarádce jsem dala sbohem a posranou dovolenou opustila s hlavou nahoru. Muž byl po dávce alkoholu vypláchnutej a nemělo cenu nic řešit. I když mně to mlelo. 2hod v autě :oops: Muž kouká jako štěně. Nemluvím.. žiju vedle něj..
Je po přátelství, mé obavy ze své pravdy se naplnily a muž tvrdí, že to bylo poprvé.. nevěřím tomu.
Bolí mě to.. co teď?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Emma90
Povídálka 31 příspěvků 12.08.19 16:22

Tohle je hrozný :( je mi to líto. Ovšem co dál záleží jen na tobě. Buď mu časem odpustíš a budete zase normálně spolu jako rodina nebo ne :nevim: je to hodně osemetna situace, vzhledem k tomu, že máte rok staré dítko. Přeji hodně sil ať se rozhodnes jakkoliv. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:23

Je to napsane docela nesrozumitelne, ale budiz. Mate moznost se odstehovat nebo aspon uplne prerusit kontakty s “kamaradkou”? Jinak to vidim blede, ackoli zalezi co ona chce. Moje svagrova takhle zblbla do zenateho souseda, skoncilo to u ni rozvodem, on se samozrejme nerozvedl, ale rodinu s detmi znicila, a Ty pises ze je manzel doma, takze ho nemas jak kontrolovat, ne ze by se teda dospeli meli kontrolovat, ale otazka je, jestli mu po tomhle budes schopna verit.

hanka.br.
Generální žvanilka 20342 příspěvků 12.08.19 16:26

Kamarádky manžel byl kde? To místo líčíš jako samotu v lese, nic neviděl, neslyšel?

terien
Extra třída :D 12151 příspěvků 12.08.19 16:27

Napsáno je to jak od tatara, nevím tomu hlavu ani patu. Jestli jsem to pochopila správně, tak ti kámoška sbalila chlapa na nějaké dovolené. Tak poprvé to určitě nebylo, bylo to normálně domluvené rande a co dál? To už musíš vědět ty sama, jestli jsi schopná to chroupnout.

Azeretereza
Závislačka 2966 příspěvků 12.08.19 16:30

Chtěla bych především vědět, jestli to bylo opakovaně a dělal z tebe vola, pak by mi to vadilo silně. Že se nechá takhle hloupě chytit, že má vůbec koule na osmatlavani se s „kamarádkou“, zatímco ty spíš, to je silný kafe. To bych mu dala sežrat. Na kamarádku se vykašli a neřeš to s ní, odstřihla bych ji totálně, vůbec bych s ní neztrácela slovo. Akorát bys udělala blba ze sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:34
@Anonymní píše:
Je to napsane docela nesrozumitelne, ale budiz. Mate moznost se odstehovat nebo aspon uplne prerusit kontakty s “kamaradkou”? Jinak to vidim blede, ackoli zalezi co ona chce. Moje svagrova takhle zblbla do zenateho souseda, skoncilo to u ni rozvodem, on se samozrejme nerozvedl, ale rodinu s detmi znicila, a Ty pises ze je manzel doma, takze ho nemas jak kontrolovat, ne ze by se teda dospeli meli kontrolovat, ale otazka je, jestli mu po tomhle budes schopna verit.

Kamarádka bydlí o pár ulic dál. Prodat to zatím nemůžeme. Máme hypotéku teprve rok. Bylo by to moc složitý. Omlouvám se za chaos.. :nevim: nikdy bych ho nehlídala.. schopnost věřit mě opustila v nočním běsu..

cecetka
Echt Kelišová 8652 příspěvků 12.08.19 16:37

Jedna vec je ona „kamaradka“ nekamaradka a druha vec je zaletny chlap. Kdyby se nespustil s touhle, spustil by se s jinou. Vymluvy na alkohol jsou mimo misu. Neresila bych onu „kamaradku“, ale sveho chlapa. To on te podvedl :cert:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 12.08.19 16:39
@Anonymní píše:
Kamarádka bydlí o pár ulic dál. Prodat to zatím nemůžeme. Máme hypotéku teprve rok. Bylo by to moc složitý. Omlouvám se za chaos.. :nevim: nikdy bych ho nehlídala.. schopnost věřit mě opustila v nočním běsu..

No tak to mas jednoduchy, kdyz nic nemuzete, tak asi rozvod, co jinyho Ti zbyva? Bud oba zamakate na vztahu, jenze budete muset obnovit duveru mezi sebou atd atd anebo se to nepovede a konec; jeste je varianta zit spolu v hadkach a dusnu, ale to je na palici… musis si promyslet co chces, a vic bych z toho vinila “kamaradku” nez manzela, chlap se snadno chytne bohuzel…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:39
@Azeretereza píše:
Chtěla bych především vědět, jestli to bylo opakovaně a dělal z tebe vola, pak by mi to vadilo silně. Že se nechá takhle hloupě chytit, že má vůbec koule na osmatlavani se s „kamarádkou“, zatímco ty spíš, to je silný kafe. To bych mu dala sežrat. Na kamarádku se vykašli a neřeš to s ní, odstřihla bych ji totálně, vůbec bych s ní neztrácela slovo. Akorát bys udělala blba ze sebe.

Zda to bylo prvně nevím.. nechci být za naivku, ale muž se ke mně chová stále hezky, věrila jsem mu. Na kamarádku peču. Ale obávám se, že žít v podezření, bude se to ve mně vařit.. nebudu schopná to ustát. Jak jen mohl/a..

Helca83
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 12.08.19 16:40

@cecetka vidis a ja bych spis resila “kamaradku” ptze z popisu zakladatelky mi pripada ze ho ona uhanela az se povedlo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:40
@hanka.br. píše:
Kamarádky manžel byl kde? To místo líčíš jako samotu v lese, nic neviděl, neslyšel?

Spal v jiné místnosti. Je to obrovská usedlost..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:44
@Helca83 píše:
@cecetka vidis a ja bych spis resila “kamaradku” ptze z popisu zakladatelky mi pripada ze ho ona uhanela az se povedlo…

Právě, můj muž je svůj. Ale nemyslim si, že je kurevník :think: ona po něm šla, dlouho.. chlap to má holt trochu jinak, než my :roll:

Karleon
Kelišová 5789 příspěvků 12.08.19 16:45

Já nevím, asi bych i věřila, že je v tom tvůj muž nevinně. Ona ho zřejmě uháněla dlouho, do toho alkohol, pocit chlapa na rodičáku… co takhle chlapa poslat do práce a zůstat doma a dítětem?

sediza
Závislačka 2730 příspěvků 12.08.19 16:47

Prolezla bych mu mobil, počítač a pokud by byly konverzace smazané nebo jasne důkazy, tak konečná. Zivot je moc kratkej na to být ta druhá…a klidne me ukamenujte, ale on tu důvěru narušil. Pri trestnem cinu se taky zajistuji dukazy. Ja chci vedet, na cem jsem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama