Kamarádka na cvičení v Hlinsku v Čechách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 17.10.18 09:27
kamarádka na cvičení v Hlinsku v Čechách

Ahoj holky,
hledám slečnu, dívku, ženu, paní, maminku,..na cvičení v Hlinsku. Jsem v tomto městě nová a ještě moc lidí neznám. Chtěla bych začít chodit na nějaké cvičení/posilování, ale samotné se mi tam nechce. Vím, že když bych se k nějaké aktivitě přidala, tak si tam už nějakou spřízněnou duši najdu, ale dokopat se tam a jít do úplně neznámého kolektivu není pro mě nic lehkého. Zatím chodím do posilovny, ale tam jsou jen samí chlapi :?
Takže pokud je tu nějaká holčina, co by se chtěla přidat, budu jen ráda :dance:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >