Reklama

Kamarádka na hory - Ostrava, Frýdek-Místek a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

duke
Povídálka 32 příspěvků 06.02.17 20:31
Kamarádka na hory -Ostrava, Frýdek-Místek okolí

Ahojky, hledám kamarádku, která by ráda občas vyrazila na nějaký výšlap na hory. Beskydy, Jeseníky, ale ráda bych vyrazila i na Fatru. Přidal by se někdo? Někdy je fajn vyrazit bez dětí. :roll:
Těším se na první společný výšlap :mavam:

Reklama

Reakce:

Almara
Nováček 4 příspěvky 09.02.17 12:08
hory :-)

Ahoj, zřejmě budeš podobný milovník hor jako já :) Hledám kamarádku, která by ráda podnikala společné výšlapy, procházky a akce se mnou a mou dcerou. Sedět doma nás nebaví. Jsme z okolí Frýdku-Místku.

duke
Povídálka 32 příspěvků 12.02.17 07:38
hory

Ahoj, jsem ráda, že jsi se ozvala. My bydlíme od FM cca 15km směr Ostrava a vy? A kolik je dcerce roků? A co podnikáš v zimě? Kluci jsou tento týden u babičky a tak jsem včera byla na běžkách na Bíle. Paráda :P, po 4 letech se mi letos podařilo párkrát se vyrazil na běžky.

Almara
Nováček 4 příspěvky 12.02.17 10:39

Ahojky, bydlíme ve Vratimově, ale jsme většinu času ve FM (odtud pocházím - tak mě to tam prostě víc táhne :-) ) Malá má 9 měsíců, takže hurá do manduky nebo do krosny a letíme někam na hory, a nebo chodíme na procházky s kočárkem, třeba po stezce z Vratimova až do FM atd… Snažím se, aby malá už od mala byla pořád venku :-) Jinak chodíme taky na bazén na Sepetnou (tam nemají totiž problém pustit malou, jinde nás pustí až bude mít malá rok) To je fajn, že chodíš běžkovat, já to neumím :-(

duke
Povídálka 32 příspěvků 12.02.17 19:11

Ahoj, poslala jsem ti soukromou zprávičku…tak se mrkni:)

duke
Povídálka 32 příspěvků 17.02.17 06:41

Ahoj, tak co plánuješ na víkend? Nechystáš se někdy na hory? Chtěla bych s klukami vyrazit příští sobotu nebo neděli. Užij si víkendu. :mavam:

aplla
Nováček 4 příspěvky 22.11.17 18:09

Ahoj holky, rada s malou chodim na delsi vychazky a v ramci moznosti kocarku na hory, partacka by na tohle byla super!

Admin skupin a soutěží
Kecalka 367 příspěvků 04.02.18 11:27

Dobrý den,

tušily jste, že existuje skupina sdružující uživatelky z Ostravy ? Pomozte nám ji rozběhnout a spojte se tak s dalšími maminkami.

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Můžete se tam také domlouvat na společné výlety, cvičení, hlídání dětí…

Přidejte se ;)
adminka Lucka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama