Kamarádka na kafe, sklenku vína a fitko v Olomouci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
moje_hvězdička
Nováček 4 příspěvky 12.08.18 16:59
Kamarádka na kafe, sklenku vína a fitko v Olomouci

Ahoj, hledám někoho, kdo má občas čas někam vyrazit do města, pobavit se, ale nemá s kým, nebo někoho kdo by mě vzal sebou do své skupiny přátel ;) Jsem v olomouci pár měsíců po několika letech a původní kamarádky jsou už odstěhované, mají kopu dětí a spoustu výmluv, a nebo je prostě nemožné je vytáhnout ven. Je strašně těžké se seznámit, když nevím kde začít a všichni co znám sedí v pátek večer doma. To pak jde těžko :lol: :lol: je mi 29, pracuji v kanceláři mimo Olomouc, bezdětná, momentálně i bez přitele :roll: ráda zajdu na kafíčko, na sklenku vína, na pivo, k vodě, na výlet, na hřiště pokud máš děti, nebo do fitka. Momentálně sedím v kavárně na náměstí - sama :zed: :zed:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >