Reklama

Kamarádka na kafe, sklenku vína a fitko v Olomouci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

moje_hvězdička
Nováček 4 příspěvky 12.08.18 16:59
Kamarádka na kafe, sklenku vína a fitko v Olomouci

Ahoj, hledám někoho, kdo má občas čas někam vyrazit do města, pobavit se, ale nemá s kým, nebo někoho kdo by mě vzal sebou do své skupiny přátel ;) Jsem v olomouci pár měsíců po několika letech a původní kamarádky jsou už odstěhované, mají kopu dětí a spoustu výmluv, a nebo je prostě nemožné je vytáhnout ven. Je strašně těžké se seznámit, když nevím kde začít a všichni co znám sedí v pátek večer doma. To pak jde těžko :lol: :lol: je mi 29, pracuji v kanceláři mimo Olomouc, bezdětná, momentálně i bez přitele :roll: ráda zajdu na kafíčko, na sklenku vína, na pivo, k vodě, na výlet, na hřiště pokud máš děti, nebo do fitka. Momentálně sedím v kavárně na náměstí - sama :zed: :zed:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >