Kamarádka na kočárkování Ostrava, Dubina, Hrabůvka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
elmka
Povídálka 47 příspěvků 14.01.18 16:07
Kamaradka na kocarkovani Ostrava Dubina, Hrabůvka

Ahoj hľadám kamarátku na spoločne prechádzky, povidani atd. Nejlepe maminku s približne starým miminkom. Ja mám 2 mesačne miminko chlapčeka. Nájde se tady nekdo nebo každý má už kamarátku? :) :mavam:

Reakce:
Natally312
Nováček 4 příspěvky 21.01.18 00:49

Ahoj jsem mladá maminka a také hledám kamarádku na procházky s kočárkem, povídání a tak :) mám dvouměsíční holčičku :) ale jsem z centra do hrabuvky ale jezdíme máme tam babičky :)

Kačule.L
Nováček 4 příspěvky 26.03.18 22:49

Ahojky jestli je to jeste aktualni je mi 25 jsem z Hrabůvky :) mam 5 mesicniho chlapecka :) a taky bych byla rada za nejakou kamaradku na pokec a spolecne prochazky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >