Kamarádka na kočárkování OSTRAVA-HRABŮVKA

4
28.3.18 20:26

Kamarádka na kočárkování OSTRAVA-HRABŮVKA

Ahojky nenašla by se tady nějaká maminka s miminkem na seznámení a kočarkování? Přestěhovali jsme se s manželem do Hrabůvky a narodil se nám chlapeček :) teď je mu 5 měsíců a kamarádky které jsou poblíž děti nemaji a chodí do práce. Takže jsem zkoro celý den s prckem sama. Chtěla bych tady najít taky nějakou spřízněnou duši s miminkem s kterou bych si mohla zajít ven nebo sednout na kafčo a popovídat si :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.6.18 21:33
@Kačule.L píše:
Ahojky nenašla by se tady nějaká maminka s miminkem na seznámení a kočarkování? Přestěhovali jsme se s manželem do Hrabůvky a narodil se nám chlapeček :) teď je mu 5 měsíců a kamarádky které jsou poblíž děti nemaji a chodí do práce. Takže jsem zkoro celý den s prckem sama. Chtěla bych tady najít taky nějakou spřízněnou duši s miminkem s kterou bych si mohla zajít ven nebo sednout na kafčo a popovídat si :mavam: :mavam:

@Kačule.L

Ahojky, já jsem z Hrabůvky, ale už mám 4 letou dceru. Jestli by ti nevadilo někdy zajít na hřiště. Chodíme po obědě ze školky hned ven a máme tady fajn hřiště. Kde můžeš dát i mimi na deku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama