Kamarádka na letní dovolenou

15.6.15 20:40

Kamarádka na letní dovolenou

Ahoj, hledám kamarádku na dovolenou k moři nebo i tady u nás, třeba na wellness pobyt. Záleží na domluvě. Je mi 34 a jsem z Brna. Chci vyrazit na dovolenou bez rodiny, odpočinout si, ale samotné se mi nechce. Je na tom někdo podobně? Těším se na odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ya-ya
15.6.15 20:43
@esterka.z.brna píše:
Ahoj, hledám kamarádku na dovolenou k moři nebo i tady u nás, třeba na wellness pobyt. Záleží na domluvě. Je mi 34 a jsem z Brna. Chci vyrazit na dovolenou bez rodiny, odpočinout si, ale samotné se mi nechce. Je na tom někdo podobně? Těším se na odpovědi

už jsem se bála, ze letos hledat nebudes. :mrgreen: bylas teda nekde s nekym loni?

• Citovat
  • Upravit
2144
15.6.15 21:15
@Ya-ya píše:
už jsem se bála, ze letos hledat nebudes. :mrgreen: bylas teda nekde s nekym loni?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 21:52

Koukám, že hodně poptáváš společnost na různé zahraniční výlety bez dětí. Ty nemáš v okolí kamarádky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14987
15.6.15 22:38

Čekám, kdy se ozve nějaký kamarád :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1927
20.9.15 08:39

No já třeba kamarádek mám dost, ale bohužel, půlka nemá peníze a druhá půlka se bojí nechat dítě/děti doma manželovi. Takže mám také smůlu, a přitom bych dovolenou taky tak potřebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
16.1.16 09:12

Taky hledám, ale spíš na dovču i s dětmi. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.16 01:54

Ahoj, také hledám kamarádku na dovču, ale s dětmi, mám 3 letou holčičku…přidá se někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
9.6.16 21:10

@dandelion1 Ahoj, ja bych jela :).Mam syna necelé 4 roky. Chteli bysme k mori, ale nejraději Chorvatsko autobusem nebo autem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.16 08:11

Ahoj, nejsem proti Chorvatsku, jen malé budou teď 3roky a nejsem si jistá, že by zvládla tak dlouhou cestu v autobuse, to spíš to auto se zastávkami, ale nemám vůbec žádnou zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.16 08:12

Ahoj, nejsem proti Chorvatsku, jen malé budou teď 3roky a nejsem si jistá, že by zvládla tak dlouhou cestu v autobuse, to spíš to auto se zastávkami, ale nemám vůbec žádnou zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.16 22:56

Holky, kdyby se některá chtěla připojit k naší skupince, tak jste vítané. Jedem 13.7. - 29.7. do Bulharska autama. Aktuálně máme potvrzených 6 lidí (dva páry, jeden singl kluk a tříletá holčička) a rozjednanou máme jednu slečnu a jednu maminku s dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama