Kamarádka na spolubydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

davivu
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 27.04.18 13:31
Kamarádka na spolubydlení

Ahoj, chci se zeptat, je tohle reálná představa? Jsem kluk 2× let, napadlo mě, že bych chtěl pár let s někým bydlet. Je to pro mě v současné době jediná možnost osamostatnit se. Radši bych dával nájem nějaké slušné holce, než být v nějaké ubytovně. Spoustu času trávím v práci, venku, pár dnů v měsíci jsem u rodiny. Píšu i na tohle místo, protože by mi nevadili děti, vadilo by mi kouření/pes. V jiných věcech se dokážu i přizpůsobit. Na věku mi nezáleží, to jestli bychom spolu vycházeli se časem zjistí a klidně někoho rád trochu poznám, s tím bydlením třeba i na zkoušku. Trvalé bydliště nepotřebuji, jen místo, kde se budu rád vracet. Nevím, jestli chci navždy zůstat ve Zlínském kraji, ale teď pár let ano, tak jen Zlín, Otrokovice a okolí, rád bych bydlel i na venkově. Kdyby někoho zajímalo víc, nebo si taky hledal bydlení, tak si můžeme napsat víc.

Reakce:

arinecka
Závislačka 4843 příspěvků 27.04.18 14:13

@davivu Tak si zkus dát inzerát, třeba se ti někdo ozve. Proč zrovna holka? Co třeba jít do spolubydlení s nějakým kamarádem? :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33337 příspěvků 10 inzerátů 27.04.18 14:18

Zkus si dát inzerát sem do bazaru , je tu kategorie na spolubydlení. Tak držím palce, ať se někdo najde.

davivu
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 27.04.18 20:35

@arinecka Inzerát sem přidám, holka proto, že si myslím, že to tak může fungovat, vyšší smysl pro pořádek, mám takový pocit, že by to mohlo být klidnější. S kamarády, které dobře znám by to šlo, ale ne ve Zlíně.
Tiger-lily – provedu. Děkuji za reakci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >