Kamarádka na spolubydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

davivu
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 27.04.18 13:31
Kamarádka na spolubydlení

Ahoj, chci se zeptat, je tohle reálná představa? Jsem kluk 2× let, napadlo mě, že bych chtěl pár let s někým bydlet. Je to pro mě v současné době jediná možnost osamostatnit se. Radši bych dával nájem nějaké slušné holce, než být v nějaké ubytovně. Spoustu času trávím v práci, venku, pár dnů v měsíci jsem u rodiny. Píšu i na tohle místo, protože by mi nevadili děti, vadilo by mi kouření/pes. V jiných věcech se dokážu i přizpůsobit. Na věku mi nezáleží, to jestli bychom spolu vycházeli se časem zjistí a klidně někoho rád trochu poznám, s tím bydlením třeba i na zkoušku. Trvalé bydliště nepotřebuji, jen místo, kde se budu rád vracet. Nevím, jestli chci navždy zůstat ve Zlínském kraji, ale teď pár let ano, tak jen Zlín, Otrokovice a okolí, rád bych bydlel i na venkově. Kdyby někoho zajímalo víc, nebo si taky hledal bydlení, tak si můžeme napsat víc.

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4427 příspěvků 27.04.18 14:13

@davivu Tak si zkus dát inzerát, třeba se ti někdo ozve. Proč zrovna holka? Co třeba jít do spolubydlení s nějakým kamarádem? :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32738 příspěvků 10 inzerátů 27.04.18 14:18

Zkus si dát inzerát sem do bazaru , je tu kategorie na spolubydlení. Tak držím palce, ať se někdo najde.

davivu
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 27.04.18 20:35

@arinecka Inzerát sem přidám, holka proto, že si myslím, že to tak může fungovat, vyšší smysl pro pořádek, mám takový pocit, že by to mohlo být klidnější. S kamarády, které dobře znám by to šlo, ale ne ve Zlíně.
Tiger-lily – provedu. Děkuji za reakci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Autogramiáda „sluníčkové“ Lucie Vondráčkové: Za podpis chce 120 korun!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) má početnou fanouškovskou základnu, čehož se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama