Kamarádka na spolubydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
davivu
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 13:31
Kamarádka na spolubydlení

Ahoj, chci se zeptat, je tohle reálná představa? Jsem kluk 2× let, napadlo mě, že bych chtěl pár let s někým bydlet. Je to pro mě v současné době jediná možnost osamostatnit se. Radši bych dával nájem nějaké slušné holce, než být v nějaké ubytovně. Spoustu času trávím v práci, venku, pár dnů v měsíci jsem u rodiny. Píšu i na tohle místo, protože by mi nevadili děti, vadilo by mi kouření/pes. V jiných věcech se dokážu i přizpůsobit. Na věku mi nezáleží, to jestli bychom spolu vycházeli se časem zjistí a klidně někoho rád trochu poznám, s tím bydlením třeba i na zkoušku. Trvalé bydliště nepotřebuji, jen místo, kde se budu rád vracet. Nevím, jestli chci navždy zůstat ve Zlínském kraji, ale teď pár let ano, tak jen Zlín, Otrokovice a okolí, rád bych bydlel i na venkově. Kdyby někoho zajímalo víc, nebo si taky hledal bydlení, tak si můžeme napsat víc.

Reakce:
arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 27.04.18 14:13

@davivu Tak si zkus dát inzerát, třeba se ti někdo ozve. Proč zrovna holka? Co třeba jít do spolubydlení s nějakým kamarádem? :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34311 příspěvků 1 inzerát 27.04.18 14:18

Zkus si dát inzerát sem do bazaru , je tu kategorie na spolubydlení. Tak držím palce, ať se někdo najde.

davivu
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 20:35

@arinecka Inzerát sem přidám, holka proto, že si myslím, že to tak může fungovat, vyšší smysl pro pořádek, mám takový pocit, že by to mohlo být klidnější. S kamarády, které dobře znám by to šlo, ale ne ve Zlíně.
Tiger-lily – provedu. Děkuji za reakci.

Váš příspěvek
Reklama