Kamarádka na wellnes nebo předvánoční výlet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinka.z.brna
Kecalka 129 příspěvků 11.11.14 09:27
Kamarádka na wellnes nebo předvánoční výlet

Ahoj, hledám nějakou fajn kamarádku, se kterou bych jela na wellness víkend nebo nějaký jednodenní výlet (adventní Vídeň, Bratislava…). Nejlépe Brno nebo jižní Morava, ale není podmínka. Je mi 33, takže přiměřeného věku, ale důležitý bude mít si o čem popovídat. Těším se na odpovědi

Reakce:
maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 11.11.14 10:24

@Lucinka.z.brna jé,já bych jela hned, ale bydlím u Prahy :(

Lucinka.z.brna
Kecalka 129 příspěvků 11.11.14 13:24

@maraida a tak to by nemuselo vadit ne? a jela bys na ten víkend nebo spíš jenom výlet?

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 11.11.14 13:46

@Lucinka.z.brna tak wellness určitě, i výlet…ale víkendy do Vánoc už asi nedám. Muselo by to být ve všední dny a nebo až po novém roce.
Jak jsi na tom ty? Nevím jestli chodíš do práce nebo jsi doma, s dětma bez dětí, pokud je máš?

Lucinka.z.brna
Kecalka 129 příspěvků 11.11.14 13:54

@maraida Tak já ve všední den nemůžu, chodím už do práce a mám tříletou dceru. Ale o víkendu by hlídal manžel. Však to nemusí být do konce roku, i když jsem teda chtěla. Klidně se domluvíme po novým roce. Spíš jde o to, kam bysme jely. Máš nějaký tip?

stapet
Kecalka 307 příspěvků 20.11.14 13:41

Ahoj, zítra jedeme s kamarádkami na víkend do Liberce. Uvolnilo se nám 1 místo (popř. je možná přistýlka pro další osobu). Nechtěl by se někdo přidat? Bližší info pošlu v případě zájmu do SZ. Díky. Hezký den. :)

Lucinka.z.brna
Kecalka 129 příspěvků 20.11.14 15:29

@stapet Ahoj, jela bych ráda, ale jsem zrovna nemocná. Ale kdybyste jely někdy příště, budu ráda když se ozveš

stapet
Kecalka 307 příspěvků 20.11.14 16:43

Ahoj, to je škoda. Brzy se uzdrav. Pojedeme možná na jaře nebo pak zase až na podzim. Ozvu se. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >