Kamarádka nebo přítel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 07:37
Kamarádka nebo přítel

Ahoj holky, zajímalo by mě, co by jste si vybrali, kdyby jste si musely vybrat buď krátkodobého přítele nebo dlouholeté kamarádství :nevim:.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 53046 příspěvků 03.05.19 07:44

Kamaradstvi…

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 03.05.19 07:46

Pro me by to nebylo na vyber, ale spis k zamysleni…
Dlouhodobe pratelstvi, ktere nerespektuje i muj osobni/partnersky/zivot by bylo divne pratelstvi…

Tomkins
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 03.05.19 08:20

No, jestli je to dlouhodobé kamarádství s klukem, na kterým je vidět, že by tě při první příležitosti hned ojel, tak chápu, že se to „krátkodobému“ příteli nelíbí.

unuděná
Echt Kelišová 7785 příspěvků 03.05.19 08:34

Vybrala bych si toho, kdo by mi nekladl tento nesmyslný požadavek :mavam:

Heivka
Závislačka 4001 příspěvků 03.05.19 08:39

Tak pokud „kamarádka“ nepřeje štěstí v lásce tak se asi stojí zamyslet nad tím označením kamarádka, já jednu takovou měla, dokud i ona měla vztah tak fajn, ale když jsem si dovolila nerozejít se s klukem když ona se rozešla tak už se moc kamarádský nezachovala, no s tím klukem jsem už 12 let a máme 2 děti. Je zvláštní že ostatní kamarádky mi vztah přály i když ony měly v partnerském životě buď krizi nebo byly samy dokonce mého kluka využívaly jako mužský náhled na věc. Už jsem s ní přes 10 let nemluvila a nechybí mi.

unuděná
Echt Kelišová 7785 příspěvků 03.05.19 08:42

@Heivka Tak ono to může být i obráceně. Novému partnerovi může vadit její blízká kamarádka, z mnoha důvodů ;)

Heivka
Závislačka 4001 příspěvků 03.05.19 08:44

@unuděná Jasně, ale to jsem nezažila tak nemohu sdílet zkušenost :mrgreen: tak to radši nechám na ostatních

Ou
Echt Kelišová 7806 příspěvků 03.05.19 09:01

Tohle je nedostatek informací.

pokud ti milenec říká, že se máš zbavit kamarádky, tak jednoznačně překračuje hranici příčetného partnera. I kdyby to nebyl jen milence, tak to fakt není role pro respektujícího partnera, aby chtěl mít kontrolu nad vztahy toho druhého.

pokud ti kamarádka říká, že milenec je kretén, a nebo to je někdo, ke komu má ona vztah a ty víš, že začít si s ním ji ublíží, tak no — je dost pravděpodobné, že má pravdu.

Jestli ty jsi omámená hormony, tak ji holt ublížíš a až tě to přejde, tak bude na tobě, abys to spravila. Protože on to nejspíš kretén fakt bude. Okolí v tomhle bývá vnímavější, než zamilovaná osoba, že…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 16:56

@Ou nemá k němu vztah, nezná ho.

AjaF
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 03.05.19 17:19
@Anonymní píše:
@Ou nemá k němu vztah, nezná ho.

Aha, tak proč je třeba volit mezi kamarádkou a přítelem?

Amelie30
Závislačka 2680 příspěvků 03.05.19 17:28

@AjaF to taky nechápu. Se neznají. A jak řekla @unuděná vybrala bych si toho, kdo tento nesmyslný požadavek nemá. Kamarádky mi nikdy do partnerství nemluvily a manžel mi zase nemluví do kamarádek.

AjaF
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 03.05.19 17:52
@Amelie30 píše:
@AjaF to taky nechápu. Se neznají. A jak řekla @unuděná vybrala bych si toho, kdo tento nesmyslný požadavek nemá. Kamarádky mi nikdy do partnerství nemluvily a manžel mi zase nemluví do kamarádek.
:mavam:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 18:32

@AjaF @Amelie30 zřejmě strach z nedostatku pozornosti. :nevim:

AjaF
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 03.05.19 18:34
@Anonymní píše:
@AjaF @Amelie30 zřejmě strach z nedostatku pozornosti. :nevim:
Čí strach?
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama