Kamarádka nebo si na to jen hraje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 11:35
Kamarádka nebo si na to hraje

Zdravím mám dotaz, mám dlouhodobě kamarádku, jednoho dne sem potřebovala pomoct doma tak sem zavolala mého kamaráda na pomoc a on ten den co viděl moji kámošku tak hned ji chtěl otravoval že sní půjde i domů atd. Psal ji pořád na mesengr ona si na to konto začala dělat srandu s něho a včera jsme byli domluveni že přijede ke mě. Že je na cestě a v zapeti já sem mu psala tomu kamarádovi že je pouze kamarád nic víc on to nechápal a začal psát te mé kamoscce že sní musí mluvit a na to se sni domluvil ona místo toho aby mi to řekla tak jela za ním a me nechala čekat doma a ani není schopna od včerejška napsat zavolat nic. Sama mi řekla že ho nechce a tak tak sem mu pouze řekla ať nic neočekává že mě ty hry nebaví. A teď nevím jestli mi nelze ona. Jak to brát. Tak se kamarádky přeci k sobě nechovají.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineSalorka
Závislačka 4408 příspěvků 29.07.19 11:39

Nerozumím řeči Tvého kmene :mavam:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 29.07.19 11:42

Ja si myslim, ze utvorili krasny par a vy se do nich nemate co montovat.

mau-mau
Závislačka 4261 příspěvků 29.07.19 11:44

Vždyť to nedává smysl… 8o ani na druhé přečtení to nedávám :nevim:

markytka3
Závislačka 2601 příspěvků 29.07.19 11:47

No ty kokso, ty jsi z pomocne skoly? :zed: proste se dali vcera dohromady a kamoska vi, jaka jsi hysterka (soudim, z toho, co tu pises) a vi, ze po kamosovi jedes, tak ti radsi nic nerekla, aby mela klid. ale v jednom mas pravdu, tak se kamaradky k sobe nechovaji - nedonasi kamaradovi, ze kamaradka rikala, ze jej nechce. nes..e se do veci, do kterych ji nic neni :mavam: kamoska se to proste dozvedela, a na tebe se nastvala, ze se montujes do jejich osobnich veci :mavam:

Příspěvek upraven 29.07.19 v 11:54

markytka3
Závislačka 2601 příspěvků 29.07.19 11:50

@mau-mau no me mozkove bunky preply se do nouzoveho rezimu IQ 60 a pochopila jsem, ze autorka, zavolala kamosovi, na ktereho si brousi drapky, aby ji prisel pomoci. ten dosel, potkal u ni jeji kamaradku, zakoukal se do te kamardky misto do autorky. no a pak zacal kamaradku pres msg balit, kamaradce se i on libil, ale jelikoz vedela, jaka je autorka kapku jednodussi hysterka, tak ji tvrdila, ze z nej ma srandu… no a vcera meli kamos s kamoskou rande a autorka to nemuze zkousnout… teda tak nejak to ve scenari vidim ja :lol:

arinecka
Kelišová 6732 příspěvků 29.07.19 11:50

A proč se do toho montuješ? Ani jeden snad od tebe povolení nepotřebuje ne? Píšeš teda hrozně, prase aby se v tom vyznalo. Tak jí zavolej a zeptej se jí proč nedorazila a nedala ti ani vědět :nevim:

arinecka
Kelišová 6732 příspěvků 29.07.19 11:52

@markytka3 Jojo, takhle to asi bude :mrgreen: Ta kamarádka jí teda ale měla dát vědět že nedorazí.

aknadar
Kecalka 485 příspěvků 29.07.19 11:53

@markytka3 díky, já jsem to od ní nepochopila :nevim: ti jsou fakt problémy. Ani nevím, co bych v této složité životní situaci poradila…

Filzefina
Kecalka 275 příspěvků 29.07.19 11:55

Ty jo…smaz to a napis to znovu a cesky. Nechapu kdo co s kym ani proc.

karkarka
Závislačka 4133 příspěvků 29.07.19 11:56

Kámoška se s kámošem dala dohromady a ty máš smolika.

markytka3
Závislačka 2601 příspěvků 29.07.19 11:56

@arinecka

„Mano, ahoj, ja jsem tak rad, ze te vidim“
„Tondo, to ja taky, proc jsi me na rande nepozval driv?“
„Vis Mano, tva kamoska mi rikala, ze o mne nestojis, tak jsem se bal!“… no a Mana se na autorku nastvala a proto ji nezavolala a uzivala si s Tondou prvniho randete.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 29.07.19 12:13
@Filzefina píše:
Ty jo…smaz to a napis to znovu a cesky. Nechapu kdo co s kym ani proc.

Ale toho ona není schopna, ve 12ti letech se blbě píše.

kačka39
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 29.07.19 12:45
@markytka3 píše:
@mau-mau no me mozkove bunky preply se do nouzoveho rezimu IQ 60 a pochopila jsem, ze autorka, zavolala kamosovi, na ktereho si brousi drapky, aby ji prisel pomoci. ten dosel, potkal u ni jeji kamaradku, zakoukal se do te kamardky misto do autorky. no a pak zacal kamaradku pres msg balit, kamaradce se i on libil, ale jelikoz vedela, jaka je autorka kapku jednodussi hysterka, tak ji tvrdila, ze z nej ma srandu… no a vcera meli kamos s kamoskou rande a autorka to nemuze zkousnout… teda tak nejak to ve scenari vidim ja :lol:

tak jsem to teď teprve pochopila, ještě že jsi to přeložila.

Tiffany1
Závislačka 4630 příspěvků 29.07.19 13:00
@markytka3 píše:
@mau-mau no me mozkove bunky preply se do nouzoveho rezimu IQ 60 a pochopila jsem, ze autorka, zavolala kamosovi, na ktereho si brousi drapky, aby ji prisel pomoci. ten dosel, potkal u ni jeji kamaradku, zakoukal se do te kamardky misto do autorky. no a pak zacal kamaradku pres msg balit, kamaradce se i on libil, ale jelikoz vedela, jaka je autorka kapku jednodussi hysterka, tak ji tvrdila, ze z nej ma srandu… no a vcera meli kamos s kamoskou rande a autorka to nemuze zkousnout… teda tak nejak to ve scenari vidim ja :lol:

Diky za překlad. Holt mas smulu a raduj se, ze je kolem tebe dalsi šťastný par :pankac:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama