Kamarádka neví jestli něco nepokazila ohledně covidu.

Anonymní
2.3.21 16:20

Kamarádka nevì jestli něco nepokazila ohledně covidu.

Ahoj lidičky nevím jak kamarádce vysvětlit že když ji sestra ukončila neschopenku že může normálně do práce. Kamarádka byla na testu v sobotu a byl pozitivní tak je v karanténě ještě dnes. Ale je si nejistá a to z důvodu že ji sestra v pátek řekla že je slyšet že má ještě rýmu a ta kamarádka ji na na to ji řekla že ji bolí i koleno ale že neví jestli to je přiznak protože ji bolí už déle a na to ji řekla prý řekla že ji bude muset doktor poslat na odběry a ať si zavolá v pondelì. Tak volala a říká sestře že by ji druhý den měla končit karanténa sestra se ji zeptala jak se cítí a o žádných odběrech nepadlo ani slovo a neschopenku ji ukončila. Prý tam byla i jiná sestřička. Tak teď se bojí jestli něco neřekla špatně a může jít vlastně do práce? :mrgreen: děkuji za odpovědi :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27840
2.3.21 16:45

Pokud ukončila neschopenku, tak má jít do práce. Bolest kolene z dřívější doby těžko bude z kovidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5960
2.3.21 16:46

Kamarádka měla v sobotu pozitivní test a dnes v úterý o 4dny později už má ukončenou neschopenku? Nebo tomu nerozumím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27840
2.3.21 16:46

Ale neměla to ukončovat, karatnéna má být 14 dní a je to teprve deset, jestli dobře počítám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 17:04

@Alušáček od minulé soboty 10 dnů :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5960
2.3.21 17:07
@Anonymní píše:
@Alušáček od minulé soboty 10 dnů :lol:

Tak v tom případě je všechno v pořádku.. Koleno ji bolí asi z jiné příčiny, kvůli tomu neschopenku nepotřebuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 17:10

@Alušáček od minulé soboty 10 dnů :lol: @Alušáček ona spíš neví jestli něco nepokazila když ji ještě v pátek chtěla sestra posilat na odběry a v pondělí ji nic o odberu neřekla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 17:29

@vokishka karanténa pozitivního byla ještě do teď 10 dnů oni to změnili od 1.3 že má být nakažený doma 14 dnů to je bordel že jo? 🤣a jelikož ona měla karanténu od února má 10 kdyby šla v březnu má 14. Raději jsem si to ověřila na té jejich lince protože jsem všude taky našla 14dnů. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
27840
2.3.21 17:39
@Anonymní píše:
@vokishka karanténa pozitivního byla ještě do teď 10 dnů oni to změnili od 1.3 že má být nakažený doma 14 dnů to je bordel že jo? 🤣a jelikož ona měla karanténu od února má 10 kdyby šla v březnu má 14. Raději jsem si to ověřila na té jejich lince protože jsem všude taky našla 14dnů. :nevim:

To je dobrý, já myslela, že jim to automaticky prodlouží. Takže když známí mají od této soboty tři týdny, tak to jim zůstanou tři týdny a dnešní vylezou dřív? To snad ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 17:54

Tři týdny? 8) :think: tomu nerozumím?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie