Kamarádka nikdy nemá čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 17:48
Kamarádka nikdy nemá čas

Zajímalo by mě, co si o tom myslíte, protože já si to nějak nemůžu přebrat. Mám kamarádku co znám asi dva roky, se kterou podle mě dobře vychazíme. Chodily jsme jednou za dva tři týdny na večeři nebo posedět, měly jsme plno společných témat. Kamarádka mi často říkala dost osobní věci, znám její plat, jak bydlí, co se děje v rodině, zkrátka věci, co necpete úplně cizím… No a poslední půl rok z její strany padá jakákoli moje snaha se zase vidět. Dám příklad, navrhla jsem večeři, a měsíc žádná odpověď. Pak jsem jí ze setrvačnosti popřála veselé vánoce a nic. Po měsíci jsem si řekla, že to je asi konec a že na to peču. Před týdnem mi odepsala, že se omlouvá, že zapomněla odepsat, a že by na večeři moc ráda. Vybraly jsme restauraci, den, čas, všechno OK. A teďka mi přišla zpráva, že to ruší, protože nemá hlídaní, a že by mohla na konci března 8o já už fakt nevím, co si o tom myslet, sama jsem pracovně vytížená, ale abych si jako nenašla čas dřív než za měsíc, to ne. Jen nechápu, proč mě sama oslovila, že chce ven. Podobný scénář se stal asi třikrát. Stalo se vám někdy, že jste se prostě s někým fakt dobře bavily, a ten člověk s váma očividně trpěl? :zed: Jinak odepsala jsem, že v březnu můžu, a at se sama ozve, až bude mít čas. Anonym, osobní.

Reakce:
Vicky1
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 20.02.18 17:51
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, co si o tom myslíte, protože já si to nějak nemůžu přebrat. Mám kamarádku co znám asi dva roky, se kterou podle mě dobře vychazíme. Chodily jsme jednou za dva tři týdny na večeři nebo posedět, měly jsme plno společných témat. Kamarádka mi často říkala dost osobní věci, znám její plat, jak bydlí, co se děje v rodině, zkrátka věci, co necpete úplně cizím… No a poslední půl rok z její strany padá jakákoli moje snaha se zase vidět. Dám příklad, navrhla jsem večeři, a měsíc žádná odpověď. Pak jsem jí ze setrvačnosti popřála veselé vánoce a nic. Po měsíci jsem si řekla, že to je asi konec a že na to peču. Před týdnem mi odepsala, že se omlouvá, že zapomněla odepsat, a že by na večeři moc ráda. Vybraly jsme restauraci, den, čas, všechno OK. A teďka mi přišla zpráva, že to ruší, protože nemá hlídaní, a že by mohla na konci března 8o já už fakt nevím, co si o tom myslet, sama jsem pracovně vytížená, ale abych si jako nenašla čas dřív než za měsíc, to ne. Jen nechápu, proč mě sama oslovila, že chce ven. Podobný scénář se stal asi třikrát. Stalo se vám někdy, že jste se prostě s někým fakt dobře bavily, a ten člověk s váma očividně trpěl? :zed: Jinak odepsala jsem, že v březnu můžu, a at se sama ozve, až bude mít čas. Anonym, osobní.

Treba ma nejaky problemy a resila je, rekne ti dost, ale ne uplne vse??

sediza
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 20.02.18 17:53

Může být třeba dlohodobě unavená/nemocná, a proto nemá naladu. Příčin může být víc.

janickaIII
Závislačka 2642 příspěvků 20.02.18 17:56
@Vicky1 píše:
Treba ma nejaky problemy a resila je, rekne ti dost, ale ne uplne vse??

Když má dítě tak už prostě nemá čas jen sama pro sebe. Příčiny ti tady nikdo asi neřekne. Zkus se ji zeptat proč to tak je. Přátelství holt někdy prostě vyprcha. Je to normální.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 18:01
@Vicky1 píše:
Treba ma nejaky problemy a resila je, rekne ti dost, ale ne uplne vse??

Mě se za ten poslední půlrok povedlo potkat ji pouze jedinkrát, což mluví za vše. Zdála se zcela v pohodě, o problémech vůbec nemluvila. Taky mě to napadlo, ale nemám možnost se zeptat osobně. Uvidím, jestli se na konci března ozve. Já se rozhodla, že rezignuji, a pokud mě bude chtít vidět, musí se ozvat sama. Je mi to líto, vážně mi přišlo, že si rozumíme. Jak tu někdo psal, že to je kvůli dítěti, tak to měla už když jsme se potkaly, tím to není.

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 20.02.18 18:07

Tak ty se můžeš bavit, ona to třeba tak nebrala :nevim:. Uvidíš v tom březnu, jestli to zase zruší nebo ne. Jestli to zruší, tak bych jí už nekontaktovala.

Laskonečka
Povídálka 21 příspěvků 20.02.18 18:12

Počkala bych, jestli se v březnu sama ozve, pokud ne, nechala bych to být a dále neřešila

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 20.02.18 18:16
@Anonymní píše:
Mě se za ten poslední půlrok povedlo potkat ji pouze jedinkrát, což mluví za vše. Zdála se zcela v pohodě, o problémech vůbec nemluvila. Taky mě to napadlo, ale nemám možnost se zeptat osobně. Uvidím, jestli se na konci března ozve. Já se rozhodla, že rezignuji, a pokud mě bude chtít vidět, musí se ozvat sama. Je mi to líto, vážně mi přišlo, že si rozumíme. Jak tu někdo psal, že to je kvůli dítěti, tak to měla už když jsme se potkaly, tím to není.

Urcite bych se taky nevnucovala.. sanci si ji dala :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 18:16

Ja jsem ta, co odmita domluvene schuzky. Ne tedy vzdycky samozrejme. Casto si neco nadsene domluvim a kdyz prijde cas schuzky, respektive treba den predem (uplne na posledni chvili nerusim), tak mi do toho vleze „neco“, vetsinou nic mega duleziteho, co by se nedalo odlozit. Nebo se mi jednoduse nechce, chci travit cas proste jinak. Mam to takhle s kamoskami ktere muzu videt casteji, jsou pro me dostupne. Pak mam dalsi sortu kamaradek, ktere bydli v zahranici nebo se setkavame treba jen dvakrat za rok (spoluzacky ze skol) a to zase naopak, kdyby se nevim co delo, tak na sraz bezim za vsech okolnosti.
Kamaradky, kterym to rusim mam rada, jen davam sobecky prednost sobe, takze kdyz se mi jen trochu nechce, omluvim se. Mam to takhle odjakziva, jsem jedinacek a nerada se prizpzsobuji. Bavime se o beznych „kafich“, jinak samozrejme pokud je to neco duleziteho, tak to je jina vec, to bych si nedovolila rusit.
Napisu to anonyme jelikoz tu mam par kamaradek a asi by nebylo vhodne, aby to cetly :lol:

sediza
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 20.02.18 18:28
@Anonymní píše:
Ja jsem ta, co odmita domluvene schuzky. Ne tedy vzdycky samozrejme. Casto si neco nadsene domluvim a kdyz prijde cas schuzky, respektive treba den predem (uplne na posledni chvili nerusim), tak mi do toho vleze „neco“, vetsinou nic mega duleziteho, co by se nedalo odlozit. Nebo se mi jednoduse nechce, chci travit cas proste jinak. Mam to takhle s kamoskami ktere muzu videt casteji, jsou pro me dostupne. Pak mam dalsi sortu kamaradek, ktere bydli v zahranici nebo se setkavame treba jen dvakrat za rok (spoluzacky ze skol) a to zase naopak, kdyby se nevim co delo, tak na sraz bezim za vsech okolnosti.
Kamaradky, kterym to rusim mam rada, jen davam sobecky prednost sobe, takze kdyz se mi jen trochu nechce, omluvim se. Mam to takhle odjakziva, jsem jedinacek a nerada se prizpzsobuji. Bavime se o beznych „kafich“, jinak samozrejme pokud je to neco duleziteho, tak to je jina vec, to bych si nedovolila rusit.
Napisu to anonyme jelikoz tu mam par kamaradek a asi by nebylo vhodne, aby to cetly :lol:

To je upřímný názor! Naprosto mě to oslovilo.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 20.02.18 18:46

Taky mám takovou „kamarádku“. Znám ji šestnáct let, má období kdy komunikuje, baví se, vidím ji každý týden i třikrát a pak ji třeba tři roky pomalu nevidím, neozve se, schůzky ruší a odpovídá na zprávy třeba až za čtrnáct dní. V tomhle období se neozve sama nikdy. Prostě je taková, už jsem si zvykla. NIc víc za tím nevidím.

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 20.02.18 18:46

S pár lidmi jsem díky takové domluvě nedomluvě přestala komunikovat. Mám snahu, ale vnucovat se nehodlám. Teď mám taky jednu kamarádku, která řekne či napíše, že mě velice ráda zase NĚKDY uvidí. Když jsme spolu, moc dobře se bavíme. Ale domlouváme se a věčně nemá čas. Potom domluvíme termín a čas a den předem, někdy i ten samý den to odvolá. „Něco“ do toho vždycky přijde. Tohle nesnáším, pokud nejde o nic důležitého, nebo může napsat přímo, že se jí nechce. Ona má vždy výmluvu. Posledně jsem tedy dala přednost jiné kamarádce, co se mi ozvala ten den, před schůzkou s ní, která byla týden domluvená. Byla to snadná volba, když ona mi dělá to samé :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 04:27

Taky mam takovou kamaradku. Ze zacatku me to mrzelo, ted uz to beru jako soucast ji. Obecne pres zimu jsem taky lenivejsi a nic se mi moc nechce a pokud vylozene nemusim, nic si nedomlouvam. A obcas taky rusim, treba kvuli nevyspani, kvuli detem, nepremaham se. Tak nejak jako nikdi v mem okoli :lol:. dej ji cas, treba se ozve.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 12:54

Holky, tady zakladatelka. Nedalo mi to a zamyslela jsem se nad tím, že vážně mohla mít problémy. Normálně bych to neudělala, ale vzhledem k tomu, jak to fungovalo, jsem se rozhodla jí naposledy napsat, jestli je všechno v pořádku. No, tak nebylo, vyhodili ji od zkoušek a měla nějaké další potíže, a asi se to styděla říct. Tak aspoň vím, co se děje.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 21.02.18 13:24
@Anonymní píše:
Holky, tady zakladatelka. Nedalo mi to a zamyslela jsem se nad tím, že vážně mohla mít problémy. Normálně bych to neudělala, ale vzhledem k tomu, jak to fungovalo, jsem se rozhodla jí naposledy napsat, jestli je všechno v pořádku. No, tak nebylo, vyhodili ji od zkoušek a měla nějaké další potíže, a asi se to styděla říct. Tak aspoň vím, co se děje.
:palec: tak snad uz oak na to bude mit se videt :hug:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >