Reklama

Kamarádka od 35 let celá ČR (která ráda telefonuje :-))

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 18.03.18 13:55
Kamarádka od 35 let celá ČR :-)(která ráda telefonuje :-))

Hezký den, hledám kamarádku pro telefonování, volný čas atd. Překládám a pracuji pro média, takže jsem celý den u počítače a už nemám čas na dopisování, takže někoho, kdo má neomezený tarif a má chuť si spíš zavolat :-), z celé ČR. Uvítám někoho mezi 35 – 100 let :-). Partner je ze zdravotních důvodů dlouhodobě v léčbě mimo domov a bývá mi smutno, i když mám spoustu zájmů a aktivit. Těší mě příroda, knížky, filmy, muzika, obrazy, vytváření výtvarných výrobků, mám ráda psy, kočky a další zvířata, vaření a zkrátka všechno, co život přináší. Kamarádky se provdaly, většinou někde daleko, nebo už nemají čas. Kamarádím s pár kluky, ale zase samozřejmě všichni mají také rodiny, takže přátelé jsou, ale stali se z nich spíš známí. Dlouhodobá kamarádka pracuje pro velkou cestovku a většinu roku tráví mimo ČR. Hledám někoho upřímného, nezakomplexovaného, koho baví život jako mě :-) :kytka: Jsem z Prahy, 1 dítě. Je mi přes čtyřicet :-). Prosím SZ.

Reklama

Reakce:

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 05.06.18 11:34

-

Příspěvek upraven 06.07.18 v 00:03

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 06.06.18 11:53

-

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama