Kamarádka s miminem Mělník a okolí

32
27.1.16 16:59

kamarádka s miminem Mělník a okolí

Ahoj, je mi skoro 40, mám desetiměsíční holčičku, manžel je pořád v práci a bydlíme kousek od Mělníka. Nenašla by se nějaká normální holka, co má taky dítě, která by někdy ráda zašla na kafe, nebo omrknout obchody, nebo zasportovat (badminton, squash, bazén, běhání, brusle, cokoli) nebo na výstavu? A děti by si vyhrály.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32
1.2.16 16:06

Tak koukám a vidím, že reakce zatím žádná. No, já bydlím asi 10km od Mělníka v takové díře, že tady si opravdu žádnou kámošku najít nemůžu. Průměrný věk je tu tak 60. Mám ale auto a jsem zvyklá dojíždět za kamarádkama do prahy, kde jsem pracovala a kdysi žila. Jenže, ty kamarádky řídnou, mají svý starosti, větší děti a nebo jsou ještě bezdětné a mají hodně práce. Ráda bych si našla kámošku v okolí, co je na tom třeba podobně. Nemusí mít auto, dopravím nás kamkoli. Koukala jsem, že bych se vypravila do centra Kašpárek na Mělníku, ale jsem spíš introvert a samotné je mi to takový nepříjemný. No nic, budu čekat a doufat, že se nějaká mamina, co by ráda občas něco podnikla s dětma najde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
16.2.16 15:40

To není možný, že by se v Mělníku nenacházela ani jedna mamina, co je doma pořád sama jako já a občas by prostě ráda nezašla jen na kafe. Tohle není inzerát na nejlepší přítelkyni života, ale prostě bych ráda občas s někým pokecala a chtěla bych, aby si moje malá občas s někým mohla hrát. Centrum Kašpárek ještě nevyzkoušen, seznamování a cizí prostředí mi moc nejde. Musím sebrat nejdřív odvahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
21.2.16 02:34

Ahojky,
Nejsem zrovna z Mělníka ale bydlime kousek od Neratovic. Mám chlapecka 4 měsíce. Mám pocit že je to chvilka co jsme si na sebe zvykly :mrgreen: zatím je ještě malinký takže moc návštěv hernicek neplanujeme ale shodou okolností jsem narazila na diskuzi herny v Neratovicích a tam právě holky hledaly někoho ve stejném věku (10 měsíců ) tak třeba koukni tam. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
22.2.16 21:06

Ahoj, to jsi hodná, že sis všimla. Díky za tip. Neratovice jsou pro mě trochu z ruky. No kdyby ses chtěla někdy vydat na Mělník, dej vědět. Sice tu bydlím pár let, ale kamarádku s dítětem tu nemám žádnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.2.16 20:39

Ahojky Jitujula, já se hlásím. Také bydlíme kousek od Mělníka (6Km) a moc lidí tu neznám a kamarádka na pokec a společné akce by se mi moc hodila :-) Mám holčičku 3,5 - ta chodí do školky a přes den jsem doma s 22 měsíčním chlapečkem. Moc ráda se s tebou seznámím a něco podniknu ;-) Klidně mi napiš sem do zpráv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21055
28.2.16 20:47

Ahoj holky :mavam:
Z jakých končin světa jste? :)
Já jsem cca 5 km od Mělníka :) Nebráním se občas někam vyrazit.
Ale narovinu říkám, že už doma vyloženě žádné miminko nemáme :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
28.2.16 21:19

Ahoj všechny,
Bydlím od Mělníka směr Roudnice, jestli vám něco říká Cítov. Ale to je jedno, hlavně že mám auto a můžu se v podstatě kamkoli přiblížit. Všechny kámošky žijí v praze nebo kolem a jsou hodně zaměstnané. Mám holčičku, je jí skoro rok. A můžu říct, že ten rok byl skoro očistec. Jsem doma pořád sama s malou. Manžela vidím jen pozdě večer a na víkendy bývá taky někdy pryč. Má spoustu práce, vůbec ho nezajímá, že tady začínám bláznit. Nemusím najít zrovna přítelkyni života, ale kámoška, co se občas ráda někam projde nebo si někam ráda sedne a děti si pohrají, taková by se hodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
29.2.16 12:20

Jitujula mám to opravdu velmi podobně, akorát s tím rozdílem, že už jsem doma skoro 4 roky, ufff… Neboj nezblázníš se, i když máš ten pocit. Já ho mám dost často taky. Manžel pracuje v Praze a domů jezdí též pozdě večer, takže to máme dost podobné. Jen s tím rozdílem, že já jsem většinou zavřená doma, když nejsme venku na procházce. Bourala sem a teď nemám auto a bojím se řídit, takže jezdím jedině busem a to jen když musím. Protože v dvěma dětma 3,5 a necelé dva roky to je opravdu masakr. Cítov znám, i když jsem tam nikdy nebyla, ale parkrát jsme projížděli. My bydlíme ve Klích. Tak pokud byste chtěli můžete klidně dorazit k nám na kávičku a děti si pohrajou a my pokecáme. Budu moc ráda. Nebo se můžeme sejít třeba v Herně Dráček, tam se občas vydáme, abychom vypadli :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
29.2.16 13:09

Ahoj Pavilja (Pavla?), já jsem Jitka. Kdybych já nemohla řídit, tak jsem naprosto vyřízená. Bydlím za Cítovem, mám to 1km po silnici, není tu obchod, pošta, nic. Jen pár důchodců kolem. Je to dobrý v tom, že můžeme být opravdu každý den venku, na dvorku nebo na procházce kolem. Ale je to tu děsná samota. Tak my přijedeme, ať ti nekomplikujeme cestu. Mně by se taky s dvěma dětma nechtělo do busu. Tenhle týden už mám něco naplánováno. Taky jsem se seznámila ještě s jednou maminou, tak se jdeme s Julčou (moje dcera) seznamovat. Tak příští týden? Třeba úterý nebo středa? A když si sedneme, tak tu dopravu bychom pořešily. Příště bych pro tebe přijela, nasoukáme děti dozadu a můžeme vyrazit směr Mělník a nebo vlastně i Praha, to už je kousek od tebe.
Blbý je, když je dítě úplně malinký a moc se ještě nepohybuje, to vlastně ani ještě nikam do herny nemá smysl. Ale teď si říkám, že je na čase už odsud vypadnout a udělat si pár kámošek, který jsou na tom podobně. Julča začíná pomalu chodit, tak se těším, že ji udám někde v herně s nějakými dětmi a já si konečně pokecám s dospělým člověkem. Dvě děti si zatím neumím představit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
29.2.16 13:23

Ano jsem Pavla :-) My bydlíme ve Klích, takže je tu obslužnost trošku lepší.
Já to většinou řeším tak, že velké nákupy děláme s manželem. Když jedeme do Dráčku, tak jedeme po školce a večer nás tam, na zavíračku vyzvedává a všude, kam je třeba lékař atd. tak nás vozí, za což jsem ráda, protože oba sama uhlídat a teď oblékat a svlékat je fuška. Jitu máš Facebook? Tam by to psaní a domlouvání bylo rychlejší? Kdyžtak mi napiš do zpráv, jak Tě tam najdu. Už se těším až bude tepleji, že bude lepší možnost procházet a posezení někde venku. I když na tom Mělníku dost postrádám kvalitní kavárnu s dětským koutkem (kromě Dráčku) či restauraci se hřištěm. já je mám od sebe 18 měsíců a začíná právě teď být fajn, že si spolu hrajou a mám chvíli klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21055
29.2.16 13:39

Znám Cítov i Kly. V Cítově je jedna paní, která dělá úžasné dorty :) A je to celkem kousek na Říp :)
Jinak na Mělníku kvalitní herna není. Želví doupě také není špatné. Koutek pro děti tam je a je to tam prima, když je teplo. Je tam i posezení venku, kde je pískoviště atd. 8)
My chodíme hodně na procházky a nebo pak mají úspěch herny v Praze. Ale nejezdíme často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
29.2.16 13:45

O Želvím doupěti už jsem slyšela, ale ještě jsem tam nebyla. I u nás mají úspěch herny v Praze, akorát přes týden, kdy dcera chodí do školky a manžel je v práci, tak tam nejezdíme, tak ty podnikáme spíš o víkendu. Nastys a jak staré máš dítě - děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
29.2.16 13:53

No tak vidíte, já se budu teprve se vším seznamovat, Dráček, Kašpárek, Doupě. I když tam jsem kdysi byla, ale bez dítěte, takže nedokážu posoudit, jaké to tam vlastně pro maminy s dětma je. Pavlo, já FB nemám, těmhle věcem neholduju, jsem stará škola, táhne mi na 40 a mám raději živé kamarádky než ty v počítači. Tak jestli ti nevadí můj věk a to, že jsem sto let za opicema se sociální sítí, tak mi klidně piš na jitkakovarova@yahoo.com
Pokud má zájem mi napsat i Nastys, nemám problém. Třeba se nám nepodaří se vidět společně, ale jak jsem psala, je načase si udělat pár kámošek, ať se z toho člověk nezblázní, a když nemá čas jedna má čas druhá.
To s manželem to máš teda zlatý. Mě by manžel zavezl jednou, a pak by řekl dost, přišla jsi o řidičák, tvůj problém, choď si třeba pěšky. Taky nás nevozí do žádných heren, furt jen pracuje a nebo se musí starat ještě o syna z předešlýho vztahu. Občas si říkám, proč spolu vlastně jsme. Ale snad až se vrátím po rodičovské do práce tak to přejde. A nebo taky ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21055
29.2.16 13:54

@Pavilja
Také mám staršího syna přes týden ve školce. Teď v únoru mu bylo 5 a mladšímu budou v dubnu 3 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama