Kamarádka s sebou všude vodí manžela

Anonymní
26.12.20 12:56

kamarádka s sebou všude vodí manžela

Prosím raději anonym. Mám kamarádku, která s sebou poslední dobou začala všude vodit manžela. Když se na něčem domluvíme ve dvou, na poslední chvíli přijde zpráva ve stylu, že bere Pepíka a ať vezmu manžela, že to bude super. Můj muž o tohle ale nestojí, myslela jsem, že když chlap párkrát odmítl, že se Pepa přestane přifařovat, ale dopadlo to tak, že ven chodím já, kamarádka a její muž. Mně její muž nevadí, ale už mě nebaví, že se těším na ní a pak přijde sms, že Pepík se moc těší a že jestli mi to nevadí, že mu kdyžtak samozřejmě řekne, že má zůstat sám doma. A když je to takhle podané, nenapadá mě jediný slušný způsob, jak jí říct, že by bylo úplně super, kdyby Pepa zůstal konečně jednou sám doma. Dřív se to nedělo, můj dojem je, že díky covidu on nemusí do kanceláře a má najednou čas. Holky ani tak nehledám řešení, jak jí tohle říct, ale spíš by mě zajímalo, proč tohle člověk proboha dělá, když toho chlapa doma vidí dnes a denně? Já vždycky občas potkala i chlapy od kámošek, ale žádná kamarádka chlapa nikdy nebrala s sebou opravdu pořád. Můj muž je asi i „rád,“ že má třeba dům pro sebe, to samé já. Jen zdůrazňuji, ona zve ven mě, kdyby někdo měl dojem, že mi chce naznačit, ať neotravuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29190
26.12.20 13:03
@Anonymní píše:
Prosím raději anonym. Mám kamarádku, která s sebou poslední dobou začala všude vodit manžela. Když se na něčem domluvíme ve dvou, na poslední chvíli přijde zpráva ve stylu, že bere Pepíka a ať vezmu manžela, že to bude super. Můj muž o tohle ale nestojí, myslela jsem, že když chlap párkrát odmítl, že se Pepa přestane přifařovat, ale dopadlo to tak, že ven chodím já, kamarádka a její muž. Mně její muž nevadí, ale už mě nebaví, že se těším na ní a pak přijde sms, že Pepík se moc těší a že jestli mi to nevadí, že mu kdyžtak samozřejmě řekne, že má zůstat sám doma. A když je to takhle podané, nenapadá mě jediný slušný způsob, jak jí říct, že by bylo úplně super, kdyby Pepa zůstal konečně jednou sám doma. Dřív se to nedělo, můj dojem je, že díky covidu on nemusí do kanceláře a má najednou čas. Holky ani tak nehledám řešení, jak jí tohle říct, ale spíš by mě zajímalo, proč tohle člověk proboha dělá, když toho chlapa doma vidí dnes a denně? Já vždycky občas potkala i chlapy od kámošek, ale žádná kamarádka chlapa nikdy nebrala s sebou opravdu pořád. Můj muž je asi i „rád,“ že má třeba dům pro sebe, to samé já. Jen zdůrazňuji, ona zve ven mě, kdyby někdo měl dojem, že mi chce naznačit, ať neotravuju.

Oni ale existuji i ocásci, co nesnesou, aby jejich milá někde byla bez nich. Já bych jí řekla, at ho nechá doma, že proberem holčičí věci a u těch ho mít nechceš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6353
26.12.20 13:04

Tak treba Pepanek zarli, tak proste bez nej nikam sama nemuze? Anebo je Pepa asocial bez pratel? :think:

Je to hodne divne chovani od obou, zvlast kdyz Pepa sedi furt doma, ale pokud ti on vylozene nevadi, tak bych to neresil.
V opacnem pripade, pokud je ti trapne ji to rict, tak navstevy s ni bych omezil. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4281
26.12.20 13:10

Tak Pepa je teda divňas, že ho baví sedět s ženskýma a poslouchat jejich plkání, když nemusí.
Asi bych jí nenápadně někdy řekla, že si užíváš, když jste jen samy dvě, že je to jiné, než s chlapama, že je to „jak za mlada“, a podobné blebty, aby jí to došlo.
A pokud by to udělala po několikáté, tak bych řekla, ať si teda zajde s Pepíkem a že spolu půjdete někdy samy dvě, až na to bude mít náladu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20088
26.12.20 13:16

A to já bych jí to řekla. Když by mi přišla sms, že Pepa jde taky, odepsala bych jí, že ať se nezlobí, ale že to tedy ruším a ať se ozve, až bude sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
26.12.20 13:20

Normalne bych ji to rekla. Ted si mysli, jaka nejste super trojka kamaradu, co si to spolu skvele uzivaji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10391
26.12.20 13:20

Jako jednou za čas, když by šel i tvůj muž, tak proč ne. Ale pokaždé když se domluvíte? To by mi hodně vadilo. Vždytˇsi pak ani nepokecáte :nevim: Já bych jí napsala že tohle je opravdu divný a pokud chce někam vyrazit, tak jen vy dvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
26.12.20 13:21

A to se aktivně zapojuje do konverzace nebo tam sedí jak socha u stolu 😀?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
26.12.20 13:22

Řeklo sa bez bab! :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6353
26.12.20 13:27
@Alriga píše: Řeklo sa bez bab! :nevim:

Jenze ty baby se uplne vsude naserou :lol: LOL

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 13:41
@bigl píše:
Tak Pepa je teda divňas, že ho baví sedět s ženskýma a poslouchat jejich plkání, když nemusí.
Asi bych jí nenápadně někdy řekla, že si užíváš, když jste jen samy dvě, že je to jiné, než s chlapama, že je to „jak za mlada“, a podobné blebty, aby jí to došlo.
A pokud by to udělala po několikáté, tak bych řekla, ať si teda zajde s Pepíkem a že spolu půjdete někdy samy dvě, až na to bude mít náladu.

Nečekala jsem, že tu dostanu radu, ale tohle je parádní nápad. Asi brzy udělám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 13:42
@terien píše:
A to já bych jí to řekla. Když by mi přišla sms, že Pepa jde taky, odepsala bych jí, že ať se nezlobí, ale že to tedy ruším a ať se ozve, až bude sama.

Tak tohle si sice myslím, ale říct to takhle na plnou hubu mi přijde, že je cesta k tomu o kámošku prostě přijít, protože by se urazila. Ale líbí se mi nápad Bigl, hodit to na to, že je nechám užít si to společně a půjdu s ní, až bude mít čas na schůzku ve dvou.

• Citovat
  • Nahlásit
3035
26.12.20 13:44

Tobě se nelíbí, že všude s sebou vodí manžela, ale neřekneš jí to a divíš se, že to dělá dál. Já nevím, a co takhle: Jarko, ráda s tebou půjdu, ale Pepu nech tentokrát doma, těším se že probereme taky chlapy, ženské věci a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6353
26.12.20 13:49
@jita22 píše:
Tobě se nelíbí, že všude s sebou vodí manžela, ale neřekneš jí to a divíš se, že to dělá dál. Já nevím, a co takhle: Jarko, ráda s tebou půjdu, ale Pepu nech tentokrát doma, těším se že probereme taky chlapy, ženské věci a tak.

Presne tak.
Asi az tak skvela kamaradka to nebude, kdyz se musi pred ni pretvarovat a hrat divadla, ze ji to nevadi jen proto, aby se neurazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10391
26.12.20 13:51
@Anonymní píše:
Tak tohle si sice myslím, ale říct to takhle na plnou hubu mi přijde, že je cesta k tomu o kámošku prostě přijít, protože by se urazila. Ale líbí se mi nápad Bigl, hodit to na to, že je nechám užít si to společně a půjdu s ní, až bude mít čas na schůzku ve dvou.

Tak pokud je to opravdu kamarádka, tak snad pochopí že ti asi není moc příjemné když je s vámi pořád její chlap ne? Proč by se měla urazit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat