Kamarádka s výhodami - najde se??

5.5.20 01:23

kamarádka s výhodami - najde se??

Ahoj, rád bych tu našel jak se říká kamarádku s výhodami.. Ovšem, než se začnete všechny hlásit, jsou zde i špatné zprávy.. Tak zaprvé čtyřicítku už mám nedávno za sebou, takže už nejsem nejmladší kousek.. Z toho lze samozřejmě pochopit, že za ta léta už jsem docela i zchátralý.. Bohužel díky nedostatečné sněhové pokrývce v posledních letech trpím nadváhou, jelikož jediný sport kterému se aktivně věnuji, je lyžování a počasí mi moc nepřeje.. No a hlavní důvod, proč vlastně hledám milenku a né přítelkyni je to, že jsem ženatý.. Jasně, mohl bych tady tvrdit jak to doma neklape a jak jsem opuštěný, ale to stejně tvrdí všichni.. Tak nakonec pár pozitivních věcí.. Jsem kliďas se smyslem pro humor, když už mi nebylo naděleno sportovního nadání, tak mi to bylo vynahrazeno inteligencí.. A jaká máš být ty?? No prostě fajn…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4786
5.5.20 05:08

Tlusťoch, co by si rád vrzl, ženatý, postarší, zchátralý, zoufalý.. nehlašte se všechny :lol: :lol: Ale pozor, bylo mu vynahrazeno inteligencí :mrgreen: no, chlape, bude to muset spravit pravá ruka nebo umělá vagina ;) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9548
5.5.20 06:06

Jeeee, to je ale vtipný.
Fakt, nehlaste se všechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
5.5.20 06:08

Dokonce ani nabídku” kvalitního” sexu nevidím, takže kde je quid pro quo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9548
5.5.20 06:10

@Petrusska007 jestli on by nepotřeboval sexuální asistentku, ale ta se musí platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
5.5.20 06:14
@g.sandova píše:
@Petrusska007 jestli on by nepotřeboval sexuální asistentku, ale ta se musí platit.

Takže ke shrnutí od @mau-mau přidáme ještě adjektivum: chudý :mrgreen:… no, holky, hlavně se nepoperte :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
5.5.20 06:36

To je zas vykrik do tmy toto :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18819
5.5.20 06:40

Ok, vyhody se vyhodami nezdaji být, jsi dlr vlastnich slov zchatraly a tlustý a jeste se vymlouvas :think: a to kamaradstvi by tedy melo spociva v cem, jestli jsi stastne zenaty? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27713
5.5.20 06:49

Sexy mozek? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.20 06:52

Línej chlap v posteli, to musí být teda terno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24737
5.5.20 07:01
@yokotashi píše:
Ahoj, rád bych tu našel jak se říká kamarádku s výhodami.. Ovšem, než se začnete všechny hlásit, jsou zde i špatné zprávy.. Tak zaprvé čtyřicítku už mám nedávno za sebou, takže už nejsem nejmladší kousek.. Z toho lze samozřejmě pochopit, že za ta léta už jsem docela i zchátralý.. Bohužel díky nedostatečné sněhové pokrývce v posledních letech trpím nadváhou, jelikož jediný sport kterému se aktivně věnuji, je lyžování a počasí mi moc nepřeje.. No a hlavní důvod, proč vlastně hledám milenku a né přítelkyni je to, že jsem ženatý.. Jasně, mohl bych tady tvrdit jak to doma neklape a jak jsem opuštěný, ale to stejně tvrdí všichni.. Tak nakonec pár pozitivních věcí.. Jsem kliďas se smyslem pro humor, když už mi nebylo naděleno sportovního nadání, tak mi to bylo vynahrazeno inteligencí.. A jaká máš být ty?? No prostě fajn…

Prostě samá pozitiva a sociální jistoty :P
Proč si vy zoufalci myslíte, že na epipi jsou zástupy naivním pipin, co skočí po nudícím se, přitloustlém a hlavně ženatém milenci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
5.5.20 07:03

:mrgreen: slysela jsem vsechmy vymluvy, ale ze je tlusty kvuli nedostatku snehu, to je husty :mrgreen:
Bud rad, ze mas aspon manzelku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4499
5.5.20 07:26
@Petrusska007 píše:
Takže ke shrnutí od @mau-mau přidáme ještě adjektivum: chudý :mrgreen:… no, holky, hlavně se nepoperte :lol:

A máme to komplet. Abych tě uvedla do obrazu. Občas sem někdo napíše a bere to jako seznamku…Ale, píšou sem dokonce i chlapi,.co by chtěli vztah. Ne si jen zadarmo vrznout… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.20 07:27

Tak ten sníh pobavil. :lol: Dost dobrá výmluva. V Itálii a Rakousku sníh byl. :mrgreen: To by si měl možná jiné starosti.
Ale také tam nepíšeš o těch výhodách. ;) Co si pod tím máme představit? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
9854
5.5.20 07:32

Ale no tak, holky, proti tomu co hledal subinku, je tenhle ještě frajer, nic nezastírá, jen s tou inteligencí si trochu fouká ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama