Kamarádka s výhodami z Prahy

6.4.21 13:35

Kamarádka s výhodami z Prahy

Ahoj,

jak jen začít… :) asi tím, že je mi 30, vystudoval jsem technickou vš a před tím technickou střední, byl jsem asi mírně introvertní a už před lety jsem si našel holku (manželku) se kterou jsem byl spokojenej a vpodstatě jsem i teď, tak jsem moc nových kontaktů neměl motivaci nacházet. Před nějakou dobou se mi do života zapletla kamarádka, ze které se stala kamarádkou s výhodami (souzení si nechte, je to taková moje oblíbená hra s velkými riziky), ale ta si před časem řekla, že zkusí jít do vztahu. Teď mi ale začíná pomalu chybět, tak bych rád našel někoho nového, jenže… Jak v téhle době někoho najít? Seznamky mi moc nefungují a v práci potkávám skoro jen samé kluky, když už tam jsem. Máte nějaké zkušenosti s konkrétními seznamkami, které pro tento případ fungují? Znáte nějaké kamarádky, co hledají něco nezávazného bez morálních zábran nebo tipy kam se teď po nich podívat? Nic na jednu noc nechci, chci něco dlouhodobého, kde si budeme navzájem přínosem a budeme si rozumnět nejen v sexu, třeba se jít občas někam vyvenčit do přírody. Já jsem třeba trochu kutílek, rád něco vyrobím nebo opravím. Myslím, že jsem sympatický, milý, hubenější, ale svalnatá postava… jestli jsem hezký je asi moc subjektivní, já myslím, že ano. Věřím, že až pomine covid, že se něco namane, ale… je to zatím v nedohlednu.

Tak čekám na hejty :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18327
6.4.21 13:39

To musí být celkem náročné něco takového dopředu slíbit, ne? Většinou toto bývá, když jedna strana chce něco víc nebo je jedna strana zadaná :think: to potom tady hledáš dobře, takovej kamarád pro ženu kamionaka například :D zkusila bych tinder ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 13:51
@Bubla Bůčková píše:
To musí být celkem náročné něco takového dopředu slíbit, ne? Většinou toto bývá, když jedna strana chce něco víc nebo je jedna strana zadaná :think: to potom tady hledáš dobře, takovej kamarád pro ženu kamionaka například :D zkusila bych tinder ;)

Když v tinderu člověk musí vystavit obličej a navíc je pak vidět v místě kde zrovna je ne? Což je pro mě moc velké riziko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
6.4.21 14:00

Kutílku, zkusila bych ty kluky z prace, nejakej se chytí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 14:16
@leeniik píše:
Kutílku, zkusila bych ty kluky z prace, nejakej se chytí :mrgreen:

Hmm… mám pocit, že jsem to titulku napsal kamarádka, tak jedině, že by se nějakej kolega považoval za ženu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4611
6.4.21 14:46
@uplneanonymni píše:
Ahoj,

jak jen začít… :) asi tím, že je mi 30, vystudoval jsem technickou vš a před tím technickou střední, byl jsem asi mírně introvertní a už před lety jsem si našel holku (manželku) se kterou jsem byl spokojenej a vpodstatě jsem i teď, tak jsem moc nových kontaktů neměl motivaci nacházet. Před nějakou dobou se mi do života zapletla kamarádka, ze které se stala kamarádkou s výhodami (souzení si nechte, je to taková moje oblíbená hra s velkými riziky), ale ta si před časem řekla, že zkusí jít do vztahu. Teď mi ale začíná pomalu chybět, tak bych rád našel někoho nového, jenže… Jak v téhle době někoho najít? Seznamky mi moc nefungují a v práci potkávám skoro jen samé kluky, když už tam jsem. Máte nějaké zkušenosti s konkrétními seznamkami, které pro tento případ fungují? Znáte nějaké kamarádky, co hledají něco nezávazného bez morálních zábran nebo tipy kam se teď po nich podívat? Nic na jednu noc nechci, chci něco dlouhodobého, kde si budeme navzájem přínosem a budeme si rozumnět nejen v sexu, třeba se jít občas někam vyvenčit do přírody. Já jsem třeba trochu kutílek, rád něco vyrobím nebo opravím. Myslím, že jsem sympatický, milý, hubenější, ale svalnatá postava… jestli jsem hezký je asi moc subjektivní, já myslím, že ano. Věřím, že až pomine covid, že se něco namane, ale… je to zatím v nedohlednu.

Tak čekám na hejty :D

Na rovinu, drive nebo pozdeji to praskne, nejspis tim, ze to kamosce zacne vadit ta nezavaznost a bude te chtit pro sebe, a muze to klidne prasknout tve choti nebo se toho dopidi sama, zenske nejsou pitome..byt tebou pujdu do eskortu, tam budes mit jistotu ze bude moral.bez zabran.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9274
6.4.21 14:46
@uplneanonymni píše:
Seznamky mi moc nefungují a v práci potkávám skoro jen samé kluky, když už tam jsem.

Tak zkus kamaráda s výhodami! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
6.4.21 15:39

Takže seznamkám nevěříš a radši se zeptáš mamin na emiminu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 15:57
@lilith1 píše:
Na rovinu, drive nebo pozdeji to praskne, nejspis tim, ze to kamosce zacne vadit ta nezavaznost a bude te chtit pro sebe, a muze to klidne prasknout tve choti nebo se toho dopidi sama, zenske nejsou pitome..byt tebou pujdu do eskortu, tam budes mit jistotu ze bude moral.bez zabran.

Zatím jsem to pár let přežil, prasknout to ale může, to jo… Když to je právě to, že mi nejde jen o samotný sex, ale i o to, abychom byli kamarádi a aby neměla každý den deset náhodných kluků (jako že je mi to jedno když budou zdraví a stálí, ale nechci zbytečně získat ještě nějaké nemoci)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 16:04
@Nickmenenapadl píše:
Takže seznamkám nevěříš a radši se zeptáš mamin na emiminu :lol:

Tak jako ne že bych jim nevěřil, ale zatím se mi nepodařilo tam nikoho najít (obvykle nikdo neodpoví, asi není to co nabízím zajímavé, nebo nechodím na správné seznamky?). No mě zajímá co by holky dělaly kdyby něco takového hledaly? Hádám spíš že půjdou přes kamarádky a jejich kamarády když nebudou mít přímo ty kamarády, kteří je uspokojí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 16:24

A co takhle tvoje žena? To jsi už zkoušel? XD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
6.4.21 16:38
@uplneanonymni píše:
Když v tinderu člověk musí vystavit obličej a navíc je pak vidět v místě kde zrovna je ne? Což je pro mě moc velké riziko…

Vždyť máš preci rad hry s velkými riziky, tak směle do toho! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5315
6.4.21 16:56
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
740
6.4.21 17:29
@uplneanonymni píše:
Tak jako ne že bych jim nevěřil, ale zatím se mi nepodařilo tam nikoho najít (obvykle nikdo neodpoví, asi není to co nabízím zajímavé,nebo nechodím na správné seznamky?). No mě zajímá co by holky dělaly kdyby něco takového hledaly? Hádám spíš že půjdou přes kamarádky a jejich kamarády když nebudou mít přímo ty kamarády, kteří je uspokojí?
Máš pravdu, svobodné ženě nemáš co nabídnout.
@Trojlístek píše:
@uplneanonymni

https://www.emimino.cz/…nize-424620/

A o tuhle bys zájem neměl :lol:

no vidíš, můžou se domluvit na ceně. Ta také hledá jednoho klienta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4611
6.4.21 17:31
@uplneanonymni píše:
Zatím jsem to pár let přežil, prasknout to ale může, to jo… Když to je právě to, že mi nejde jen o samotný sex, ale i o to, abychom byli kamarádi a aby neměla každý den deset náhodných kluků (jako že je mi to jedno když budou zdraví a stálí, ale nechci zbytečně získat ještě nějaké nemoci)

Tak pouzivej kondom a mas jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat