Kamarádka se bude vdávat - tipy, čím ji na svatbě překvapit

5.2.20 20:58

Kamarádka se bude vdávat - tipy, čím ji na svatbě překvapit

Ahoj holky, kamarádka se bude vdávat, půjdu za svědka a ráda bych ji něčím potěšila. Hrozně se mi líbí různá sestříhaná videa od přátel, která jsou na svatbách tak oblíbená, ale nevím si s tím rady. Jejího budoucího muže až tak dobře neznám, nevidívám ho, stejně tak ani 90% lidí, kteří jsou pozváni. Takže mi přijde, že možnosti, jak sestavit takové video, jsou dost omezené. S kamarádkou se známe od základní školy, jsme vlastně taková parta tří kámošek a všechny tři se pravidelně vídáme, včetně našich malých dětí. Máte prosím nějaký tip, co by se hodilo? Jsme taková spíše uzavřená parta. Napadlo mě vytvořit nějaké video s kamarádkou a našima dětma a nevěstě to třeba po hostině pustit. Určitě by se našly i společné fotky nás tří. Na druhou stranu si říkám, jestli by to nebylo pro drtivou většinu hostů nudné, když to bude takto omezené jen na tu naši partu. Nevím, co vymyslet, aby to nebylo blbé a zároveň bych jí opravdu chtěla něčím udělat radost. Taky jsem docela trémistka a při představě nějakého proslovu přede všemi hosty bych asi zbláznila. Nikdy jsem za svědka nebyla. Jinak co se týče svatby, tak místo, hostina, květiny, fotograf, muzika, šaty, to vše je zařízení. Budu všem super ženským na emiminu vděčná za jakékoliv dobré tipy a nápady ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3256
5.2.20 21:05

Tak můžeš poprosit její rodiče, aby ti dali její fotky z dětství a oslovit druhýho svědka, až sežene fotky ženicha a udělat jim z toho takový příběh od dětství az do dospělosti az přes chvíle, kdy se poznali a dali se dohromady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
5.2.20 21:19

Já měla od světkyně nachystaný novomanželský kvíz. Straně se nám to líbilo a hosty bavilo. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3256
5.2.20 21:22
@Katar píše:
Já měla od světkyně nachystaný novomanželský kvíz. Straně se nám to líbilo a hosty bavilo. :kytka:

Jo tak tyhle svatební hry beru jako samozřejmost, něco takovýho by to taky chtělo, aby zábava nevazla :palec:..já jsem si o ten kvíz v podstatě sama řekla, protože se mi to hrozně líbí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 21:38
@Katar píše:
Já měla od světkyně nachystaný novomanželský kvíz. Straně se nám to líbilo a hosty bavilo. :kytka:

Můžu poprosit více info, co tam například bylo za otázky, pro představu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3256
5.2.20 21:44

@Surikataaa urcite toho najdete spoustu na internetu.. jde o to, že se novomanželé posadí k sobě zády, každý má v jedné ruce svoji botu, v druhé ruce botu toho druhého a pokládají se jim otázky.. například: kdo umí lépe vařit? Kdo umí líp řídit? Kdo drží kasu? Kdo koho sbalil? Kdo je větší bordelar? A podobně..manzele pak na každou otázku zvedají botu a pokud se jejich odpovědi neshodnou, tak si dají oba panáka.. na netu toho bude hodně, my jsme těch otázek měli kolem dvaceti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
5.2.20 21:57

Me se líbil na jedné svatbě i souboj hostu od ženicha a od nevěsty, kdo zná novomanžele lépe. Vybrali 2 hosty z každé strany, aby se mohli poradit, ale byl to takovej fofr, ze jsme spíš odpovědi kriceli :) Byly tam otázky typu: kdy a kde se manželé seznamili? Maji nějaká zvířata? Maji předmanželskou smlouvu? Atd. Bylo to super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
5.2.20 23:20

Co takhle album, kde budou fotky vás 3 a dětí, k fotkám můžete napsat něco hezkého, děti můžou otisknou ručku… My to dělali kámošce, stihli jsme tam dát i foto z rozlučky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
5.2.20 23:41

https://www.svatbona.cz/svatebni-kviz/
Třeba tyto na internetu je toho hodně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama