Kamarádka se na mě vykašlala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 17:51
kamaradka se na me vykaslala

Chci se jen tak vypovidat. Mela jsem krasne pratelstvi s jednou holkou par let mladsi nez ja. Podnikaly jsme vylety, chodily na prochazky na kavu, vsechno spolu sdilely. Obe jsme usilovaly dostat se na skolu, najit si praci. Coz se nam obema povedlo, me o neco drive. Jsou to asi 3-4 roky co se zname. Mezitim jsme se staly nejlepsi pritelkyne. Pipaly mi od ni zpravy denne.. Nevim co se stalo, ale byla jsem vymenena.
Ma kamaradka se zacala kamaradit s jednou nasi spolecnou znamou ze stredni. Jsou spolu porad. Kdysi jsme chodili spolu vsechny na horolezectvi, a kempovat a tak. Ted uz jenom ony dve. Vubec me ani nepozvou. Jo obcas jo, ale to spis jenom tak do nahody. Citim se fakt hrozne. Strasne to boli. Nic zleho jsem neudelala, dokonce jsem ji rekla uz asi dvakrat jak se citim. Nic se nezmenilo. Rekla mi, ze pro ni se nic nezmenilo, ze si me vazi. A tak dale, ale ze bychom se vidaly to ne. Ze by me nekam pozvala nebo sdilela se mnou svuj zivot to take ne.
Nejednou uz jsem kvuli tomu brecela…
co byste mi radily…
Uz se nechci ponizovat a vtirat se a vsechny zvat k sobe do bytu, kdyz ony me nikdy nepozvou mezi sebe… :nevim:

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9113 příspěvků 15.04.18 17:59

Nemuzes delat nic. Jen jit dal. Kdyz jsou 3 kamosky vetsinou je jedna upozadena. Mozna jim necim lezes na nervy.

markyj
Závislačka 3915 příspěvků 15.04.18 18:19

Zřejmě něčím vadíš té druhé holce :think: vyprdni se na ně a ží si svůj život. Určitě si brzy nějakou kamarádku najdeš :palec:

karjak
Kecalka 148 příspěvků 15.04.18 18:25

Vykašli se na ně. Možná se časem k Tobě vrátí, možná ne. Ale nezasloužíš takové přehlížení!

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 15.04.18 18:52
@Anonymní píše:
Chci se jen tak vypovidat. Mela jsem krasne pratelstvi s jednou holkou par let mladsi nez ja. Podnikaly jsme vylety, chodily na prochazky na kavu, vsechno spolu sdilely. Obe jsme usilovaly dostat se na skolu, najit si praci. Coz se nam obema povedlo, me o neco drive. Jsou to asi 3-4 roky co se zname. Mezitim jsme se staly nejlepsi pritelkyne. Pipaly mi od ni zpravy denne.. Nevim co se stalo, ale byla jsem vymenena.
Ma kamaradka se zacala kamaradit s jednou nasi spolecnou znamou ze stredni. Jsou spolu porad. Kdysi jsme chodili spolu vsechny na horolezectvi, a kempovat a tak. Ted uz jenom ony dve. Vubec me ani nepozvou. Jo obcas jo, ale to spis jenom tak do nahody. Citim se fakt hrozne. Strasne to boli. Nic zleho jsem neudelala, dokonce jsem ji rekla uz asi dvakrat jak se citim. Nic se nezmenilo. Rekla mi, ze pro ni se nic nezmenilo, ze si me vazi. A tak dale, ale ze bychom se vidaly to ne. Ze by me nekam pozvala nebo sdilela se mnou svuj zivot to take ne.
Nejednou uz jsem kvuli tomu brecela…
co byste mi radily…
Uz se nechci ponizovat a vtirat se a vsechny zvat k sobe do bytu, kdyz ony me nikdy nepozvou mezi sebe… :nevim:
šly jste kus cesty spolu, ted se vaše cesty rozdělily bohužel pro tebe dříve než bys chtěla… chápu že to bolí, ale život jde dál.. poohlédni se po nových známých a koníčcích

Anonymní  15.04.18 19:34

Mně je 22 a nemám žádnou kamarádku, vždy se na mě všichni vykašlali, že jsem nepila, nekouřili, nehulila. Baví mě zvířata, jsem asi nudná. Taky mi říkali, že si někoho najdu. Nenašla, nemám přátele, ani rodinu která by za mnou stála. Mám naštěstí přítele, ale kdybych ho neměla, tak už tu dávno nejsem. Život je někdy hrozně osamělí. :,(

Paola21
Závislačka 3217 příspěvků 15.04.18 19:40

No 3-4 roky není zase tak moc, holt si našla holku, se kterou si rozumí asi víc. :nevim:

karjak
Kecalka 148 příspěvků 15.04.18 20:04
@Anonymní píše:
Mně je 22 a nemám žádnou kamarádku, vždy se na mě všichni vykašlali, že jsem nepila, nekouřili, nehulila. Baví mě zvířata, jsem asi nudná. Taky mi říkali, že si někoho najdu. Nenašla, nemám přátele, ani rodinu která by za mnou stála. Mám naštěstí přítele, ale kdybych ho neměla, tak už tu dávno nejsem. Život je někdy hrozně osamělí. :,(

Taky mi dlouho trvalo, než jsem si našla cestu k lidem. Vlastně až v dospělém životě, když jsem začala pracovat… Taky jsem byla vždycky trochu divná. Pořád nejsem královna večírků, ale mám pár kamarádů a to bohatě stačí.

Anonymní  15.04.18 21:15

Dekuji za vaše reakce.
Asi to tak bude musím holt jít Dal a nechat to plavat…
ale moc mě to mrzi
Opravdu moc
Já jsem takový ten věrný člověk
Co si váží lidi co potkal
Rad by byl v kontaktu, sdílel život. Tak kolikrát třeba lidem pošlu sms ale třeba se ani nedočkam odpovědi.

Zní to zoufale ze?

Musím holt změnit svůj život
A začít si vážit více sama sebe

Ano Andromeda
Povídálka 49 příspěvků 15.04.18 22:25

Zakladatelko napiš mi, jestli chceš. Mám to úplně stejně. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama