Reklama

Kamarádka se živí jako vodinoska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 18:58
Kamarádka se živí jako vodinoska

Moje kamarádka se mi svěřila, že se živí jako profesionální vodinoska. Kdo nezná tohle moderní slovo užívané mládeží, tak je to ženská, která si hledá ošklivé zoufalé chlapy, kteří u žen nemají úspěch a vodí je za nos (proto vodinoska). Ve výsledku si ale ty chlapy drží od těla, jen si od nich nechá všechno platit a tahá z nich peníze s příslibem, že v budoucnu možná něco bude. :mrgreen: Konkrétně kamarádka vodí za nos 5 chlapů, přičemž jeden jí platí nájem za byt, další jídlo, s jiným chodí do kina a do divadla, atd. Oni za ni všechno platí a ona jim dělá naděje a říká, že zatím nepřeskočila jiskra, ale až ta jiskra přeskočí, tak k něčemu bude moci dojít. A oni v nadějí platí a platí. Dost ěm to překvapilo, jak to dnes chodí, proto by mě zajímalo, jestli taky znáte takové vodinosky. Prosím anonym, zmíněná kamarádka ví, že jsem na emiminu. děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

radúna
Extra třída :D 11944 příspěvků 22.11.17 19:00

8o
Jestli to není vtip,…?.. chtěla bych být u toho, až to těm chudákům dojde a tu tvou kamarádku odmění…

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 22.11.17 19:01

Neznam, ale jestli se kamaradka v popisu pozna, ani anonym te nezachrani. :mrgreen:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 22.11.17 19:01

Taky jednu takovou znam. A muzu ti rict, ze pokazdy, kdyz ji vidim, otevira se mi kudla v kapse, protoze je tak neuveritelne vych..na, ze je mi z ni na zvraceni. Taha prachy z chlapa, kterej se kvuli ni zadluzil po usi, je zoufalej, vi, ze ma iks dalsich chlapu, ale stejne ji do zadku neposle. Jeho vec, neni mu pomoci, ale na ni bych vazne jen flusla.

Nezacina jmeno tvoji kamaradky na Š…? Jestli se ciste nahodou nejedna o tu samou :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 19:04
@radúna píše:
8o
Jestli to není vtip,…?.. chtěla bych být u toho, až to těm chudákům dojde a tu tvou kamarádku odmění…

Ale ono už to prý za tu dobu, co to dělá, dvěma chlapům došlo a jednoduše jí dali kopačky. Prý se chlap běžně nechá tahat za nos půl roku a pak ho to přestane bavit. Jenže ona když o jednoho sponzora příjde, dá inzerát na seznamku, tak si podle fotky vybere toho nejošklivějšího zoufalce a má hned náhradníka. Podotýkám, že kamarádka je opravdu krásná ženská.

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 22.11.17 19:06

Dřív se tomu říkalo sňatková podvodnice. A i dneska za to padaj nepodmíněné tresty, pokud se dotyční naštvou, zejména pokud se spojí a žalují společně.

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 22.11.17 19:10
@Ou píše:
Dřív se tomu říkalo sňatková podvodnice. A i dneska za to padaj nepodmíněné tresty, pokud se dotyční naštvou, zejména pokud se spojí a žalují společně.

Já myslím, že sňatkové podvodnice byly schopné se chlapem občas i vyspat, kdežto vodinosky jsou daleko rafinovanější, protože mezi nimi a jejich obětí nedojde k žádným intimnostem. Hold mladá generace je zase o něco chytřejší, než ta starší. :mrgreen: Ono je k tomu taky dnešní situace, kdy je plno mužských bez ženské. A taky je plno boháčů, kteří když holce dají pár tisícovek, tak neschudnou. Je to ale dost nechutné, takhle vydělávat na nějakých chudácích.

Káťa19
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 22.11.17 19:11

8o ze ma na to nekdo zaludek, ctu a slysim to poprve v zivote

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 22.11.17 19:15
@Anonymní píše:
Moje kamarádka se mi svěřila, že se živí jako profesionální vodinoska. Kdo nezná tohle moderní slovo užívané mládeží, tak je to ženská, která si hledá ošklivé zoufalé chlapy, kteří u žen nemají úspěch a vodí je za nos (proto vodinoska). Ve výsledku si ale ty chlapy drží od těla, jen si od nich nechá všechno platit a tahá z nich peníze s příslibem, že v budoucnu možná něco bude. :mrgreen: Konkrétně kamarádka vodí za nos 5 chlapů, přičemž jeden jí platí nájem za byt, další jídlo, s jiným chodí do kina a do divadla, atd. Oni za ni všechno platí a ona jim dělá naděje a říká, že zatím nepřeskočila jiskra, ale až ta jiskra přeskočí, tak k něčemu bude moci dojít. A oni v nadějí platí a platí. Dost ěm to překvapilo, jak to dnes chodí, proto by mě zajímalo, jestli taky znáte takové vodinosky. Prosím anonym, zmíněná kamarádka ví, že jsem na emiminu. děkuji

Jo tak podle popisu to sedí na bývalku mého muže. Tři roky si ho prý nechávala od těla, ale přitom i v jakési naději. Byla jeho typ, flirtovala s ním, aby ho pak vzápětí zase odmítla. A nechala si zaplatit byt, půjčil jí peníze, přes 100.000,–!!! Ty prachy nikdy už muž neuvidí, ona vždycky občas slíbí, že je vrátí, ale pak, že nemá, že děti to a tamto, takže s tím už je ámen..
Muži to prý trvalo celé ty tři roky, než se mu rozsvítilo a odmiloval se konečně..
Jojo, takové ženské existují..a chlapi jsou často naivní a bláznivě zamilovaní do takovéto zlatokopky.

Příspěvek upraven 22.11.17 v 19:18

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 22.11.17 19:16

Takovou kámošku bych teda mít nemohla. A zě bych klidně mohla mít za kámošku prostitutku.

zelená7
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 22.11.17 19:18

Někteří chlapi jsou fakt trubky. Inteligentnímu chlapovi brzy dojde, že ho tahá za nos. Ať vypadá, jak chce. Pokud si to nechá líbit, jeho blbost. Jeho rozhodnutí. tím se rozhodně nezastávám tvé kamarádky. Jen že chyba je na obou stranách.

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 22.11.17 19:18

8o 8o 8o zírám, ale nedivím se a teoreticky si dokážu představit pár chlapů v okolí, co by byly ideální oběti.
Smutné, nepřeji nikomu nic zlého, ale jí bych přála, aby se k ní jednou v životě choval někdo stejně.

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 22.11.17 19:20
@lalaláček píše:
Takovou kámošku bych teda mít nemohla. A zě bych klidně mohla mít za kámošku prostitutku.

Mám stejný názor, prostitutka je morálně na vyšší úrovni, než vodinoska. Ta první totiž chlapovi za jeho peníze aspoň něco poskytne.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 22.11.17 19:25

Ne, pokud vím, tak ve svém blízkém okolí takového vyčůraného člověka nemám a tvé kamarádce bych přála, aby jí někdo taky tahal za nos, ať okusí vlastní medicínu.

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 22.11.17 19:27
@Evulina píše:
Jo tak podle popisu to sedí na bývalku mého muže. Tři roky si ho prý nechávala od těla, ale přitom i v jakési naději. Byla jeho typ, flirtovala s ním, aby ho pak vzápětí zase odmítla. A nechala si zaplatit byt, půjčil jí peníze, přes 100.000,–!!! Ty prachy nikdy už muž neuvidí, ona vždycky občas slíbí, že je vrátí, ale pak, že nemá, že děti to a tamto, takže s tím už je ámen..
Muži to prý trvalo celé ty tři roky, než se mu rozsvítilo a odmiloval se konečně..
Jojo, takové ženské existují..a chlapi jsou často naivní a bláznivě zamilovaní do takovéto zlatokopky.

A to vážně si Tvého muže jeho bývalka dokázala celé tři roky držet od těla? Za celou dobu mezi nimi k ničemu nedošlo? Dala mu aspoň občas pusu? Držela se s ním někdy za ruce? Nebo jakým způsobem ho dokázala celé tři roky oblbovat?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >