Reklama

Kamarádka si ráda ubližuje - jak jí pomoct

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violetta7893
Nováček 2 příspěvky 08.01.17 14:27
Kamarádka si ráda ubližuje jak jí pomoct

Ahoj

Reklama

Reakce:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 08.01.17 14:49
@Violetta7893 píše:
Ahoj

Ahoj

Konnny
Ukecaná baba ;) 1896 příspěvků 08.01.17 14:50

Ahoj

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 14:58

Asi trošku napiš o co jde. Ale obecně, psycholog/psychi­atr. Co si vzpomínám tak sebepoškozováním se dotyčný uklidňuje, potřebuje odbornou pomoc… Ale může jít o cokoliv, těžko říci z ahoj :)

Tinuvien
Generální žvanilka 22801 příspěvků 08.01.17 15:25
@Violetta7893 píše:
Ahoj

Ahoj. Čímpak si to dělá? Ono to docela člověka uklidní…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 08.01.17 19:55

Nepleť se jí do soukromých věcí.

Kriky
Povídálka 30 příspěvků 09.01.17 17:24

Ahoj.

V pubertě jsem měla podobné problémy, řezala jsem se žiletkou do rukou.. Je dobře, že chceš kamarádce pomoct, já to té své, která to zjistila, a začala jednat, nikdy nezapomenu! Jinak- při těchhle problémech je dobré navštívit psychologa, případně pak psychiatra, se kterým kamarádka může své starosti probrat a přijít na to, co vlastně za jejím sebepoškozováním stojí, a jak se s problémy vyrovnat a řešit je jinak. Přeju hodně štěstí! :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama