Kamarádka si ráda ubližuje - jak jí pomoct

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violetta7893
Nováček 2 příspěvky 08.01.17 14:27
Kamarádka si ráda ubližuje jak jí pomoct

Ahoj

Reakce:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 08.01.17 14:49
@Violetta7893 píše:
Ahoj

Ahoj

Konnny
Ukecaná baba ;) 2379 příspěvků 08.01.17 14:50

Ahoj

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 14:58

Asi trošku napiš o co jde. Ale obecně, psycholog/psychi­atr. Co si vzpomínám tak sebepoškozováním se dotyčný uklidňuje, potřebuje odbornou pomoc… Ale může jít o cokoliv, těžko říci z ahoj :)

Tinuvien
Generální žvanilka 23066 příspěvků 08.01.17 15:25
@Violetta7893 píše:
Ahoj

Ahoj. Čímpak si to dělá? Ono to docela člověka uklidní…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29039 příspěvků 08.01.17 19:55

Nepleť se jí do soukromých věcí.

Kriky
Povídálka 30 příspěvků 09.01.17 17:24

Ahoj.

V pubertě jsem měla podobné problémy, řezala jsem se žiletkou do rukou.. Je dobře, že chceš kamarádce pomoct, já to té své, která to zjistila, a začala jednat, nikdy nezapomenu! Jinak- při těchhle problémech je dobré navštívit psychologa, případně pak psychiatra, se kterým kamarádka může své starosti probrat a přijít na to, co vlastně za jejím sebepoškozováním stojí, a jak se s problémy vyrovnat a řešit je jinak. Přeju hodně štěstí! :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >