Kamáradka v očekávání z Brna

22
10.4.17 14:58

Kamáradka v očekávání z Brna

Ahooj,

je mi 24 a jsem v 11tt. bohuže jsem ve svém okolí jediná a většina mých kamaradek moje novinky a zjištění moc nechape. Proto bych ráda touto cestou našla taky nějakou maminku, nejlépe taky prvorodičku, at jsme v tom stejně. Bylo by fajn kdyby byla z Brna nebo okolí a mohly jsme spolu i vyjít realne ven na procházku, plavat apod.

At chci nebo ne, těhotenství nějaký určitý omezení představuje, ale klidně bych zašla na brusle, projít se, zavičit do fitka, nebo jen tak zahnat těhotenské chute v cukrárně.

Kdyby měl někdo stejný plán, nebo zájem, tak mi napište. :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1203
10.4.17 16:44

Ahoj dneska ráno jsem měla taky nápad, že založím takovou diskuzi. A teď koukám a jsi první. Já jsem Lucka je mi čerstvých 31 a čekám své třetí mimčo, ale dítě ještě nemám. Dnes jsem 8+4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
10.4.17 19:46

Ahoj holky, můžu se k vám přidat, jestli nebude vadit? Jsem Lemks, je mi 32 let, bydlím v Brně a taky čekám první mimi. Jsem dnes 8+2 tt. Jrzdíte třeba některá i na kole? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
10.4.17 19:55

Ahoj, jsem Míša a tak bych se k přidala. Je mi 27 a jsem prvorodicka. Byla bych ráda za kamarádku, se kterou můžu jít na procházku pokecat nebo si jít zacvičit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
10.4.17 20:41
@LenaMarry píše:
Ahoj holky, můžu se k vám přidat, jestli nebude vadit? Jsem Lemks, je mi 32 let, bydlím v Brně a taky čekám první mimi. Jsem dnes 8+2 tt. Jrzdíte třeba některá i na kole? :mavam:

Ahojky, na kole nejezdim. Protoze jsme to meli v planu s pritelem na tohle jaro/ leto. Takze jsem pak ani kolo neporizovala. Ale klidne nekam na klidnejsi cesty, proc ne :) Ale uprimne na kole jsem sedela pred rokem a jezdila driv spis jen sem tam.

Taky bych rada nejakou aktivitu a ne jenom kafickovani :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
10.4.17 20:42
@tereia píše:
Ahoj, jsem Míša a tak bych se k přidala. Je mi 27 a jsem prvorodicka. Byla bych ráda za kamarádku, se kterou můžu jít na procházku pokecat nebo si jít zacvičit.

Super, to jsem rada, ze je nas vic. A jsi taky z Brna? Ja bydlim konkretne v Moravanech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
11.4.17 09:37

@LenaMarry ahoj, já na kole určitě ne. Mám dost problémy s kolenem, takže u mě spíš jen nenáročné aktivit např. plavání, lehké cvičení nebo procházky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
11.4.17 09:38

Holky jste tu některá z Komína, Žabin či okolí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
11.4.17 10:08

@malino ahoj jsem z Julianova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
11.4.17 10:52
@tereia píše:
@malino ahoj jsem z Julianova.
..tak super, je to sice na druhe strane brna, ale jsem mobilni :) Nechces treba cislo nebo FB, at se muzeme domluvit.
Jinak holky, dneska me po dlouhe dobe zase prepadly nevolnosti - je to hruza :(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
11.4.17 12:00

@malino já jsem jezdila na kole hodně, teď už jenom kratší rovinky a po cyklostezce. Ale chci začít od května (cca 12 tt) chodit plavat, popř. nějakou těhu jógu. Zatím jsem ještě nehledala. Teď v dubnu ještě vybírám dovolenou, v květnu mi končí smlouva, tak budem věčně pryč. A v květnu by jsme mohly někam zajít, nebo i příští týden na nějakou pořádnou vycházku. Tuto sezonu jsem se vzdala svých milovaných bruslí a budu se těšit za rok :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
11.4.17 12:06

@Pesimistka jinak, já jsem z Lesné a tady jsou procházky super. Na plavání chci začít chodit od začátku května, to budu 12 tt. Přemýšlím i nad jógou. ;) Akorát od června budu omezená PN a vycházkama :zed:
Máš čas třeba příští týden?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
11.4.17 20:14

@LenaMarry jj pristi tyden mam volno. Ja uz PN a vychazkama omezena jsem. Vychazky mam od 13 do 19. Nad tehu jogou jsem taky premyslela, ale spis se mi libi nejaky cviceni na balonech. Plavat muzem chodit na teslu ale nevim jestli tam maji nejaky tehu plavani. Ty jsi kolikaty tyden?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
12.4.17 07:49

@Pesimistka ta pn nevadí, taky si už na ni budu muset pomalu zvykat :mrgreen: já jsem teprve 9 tt, tak si ještě ty 3 týdny na nějaké to cvičení počkám, ale vychází to na první půlku května. Ty jsi ještě taky 9 tt? Příští týden můž kdykoliv od úterý do čtvrtka po 15 hodině. Tak můžem dát klidně nějakou vycházku. Ve které časti bydlíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
12.4.17 12:07

@LenaMarry já jsem dnes 8+6 takže taky 9.týden. jj můžem se klidně domluvit. já jsem z Komína

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama