Kamarádka vše natáčí a fotí

1093
20.5.20 08:41

Kamarádka vše natáčí a fotí

Ahoj holky, mám kamarádku, která má nový telefon a vše na něj natáčí a fotí když je u nás na návštěvě. Jak ji říct aby to nedělala, aby se při tom neurazila. Jednou jsem ji to řekla, přestala to dělat, ale to měla starší mobil. Teď má nějaký supr nový a vše natáčí a fotí, když se jen otočím. Vadí to mě i manželovi. Neradi bysme pak fotky našli našeho soukromí někde na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34490
20.5.20 08:43
@pocker píše:
Ahoj holky, mám kamarádku, která má nový telefon a vše na něj natáčí a fotí když je u nás na návštěvě. Jak ji říct aby to nedělala, aby se při tom neurazila. Jednou jsem ji to řekla, přestala to dělat, ale to měla starší mobil. Teď má nějaký supr nový a vše natáčí a fotí, když se jen otočím. Vadí to mě i manželovi. Neradi bysme pak fotky našli našeho soukromí někde na internetu.
Řekla bych nenatáčej nás, nepřejeme si to. Kdyby nerespektovala, nezvala bych ji.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
20.5.20 08:44

:zed: Jste nesvéprávní nebo proč jí neřeknete ať to nedělá, že vám je to nepříjemné a nepřejete si to? A jestli se urazí, tak je to její problém. Ať se natáčí sama nebo lidi, kterým to nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5691
20.5.20 08:46

Tak to řekni mamince, ať tuhle kamarádku k vám domů nepouští.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
20.5.20 08:49

Bud jsi troll nebo vrat obcanku… nekteri fakt nejsou schopni postarat se sami o sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
20.5.20 08:53

Kdyz si neumus poradit s takovou situaci, popros dospeleho, at ti pomuze :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5691
20.5.20 08:54
@Kaileee píše:
Bud jsi troll nebo vrat obcanku… nekteri fakt nejsou schopni postarat se sami o sebe

Vítej na emiminu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11077
20.5.20 08:56

Hele, já tě trochu chápu. Ono totiž to spoustě osob dneska už přijde naprosto normální, fotit a natáčet všechno, co dělají a kde se nachází. My máme třeba pravidlo, že nechceme na internetu vystavovat fotky našich dětí. Kolik hádek a telefonátů k tomu proběhlo. Kamarádky na mě nejdřív koukal jak zjara, ale akceptovaly to. S rodinou to bylo horší, opakovaně jsem na FB nacházela fotky svých ratolestí, volala, aby je smazali. Lidi jsou tím fakt jak posedlí. Já mám tisíce fotek svých dětí v různých situacích, ale říkám si, k čemu je komu video z mého obýváku? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3543
20.5.20 08:58

@pocker tak jí řekni, že si vážíš sveho soukromí a nechceš, aby tvůj dům /tvoje dítě /tvůj muž /ty viseli někde na fb nebo Instagramu a tam je ocumovalo spousta lidí ;)

To snad pochopí, pokud ne zkus to durazneji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
20.5.20 09:09

@pocker. Co třeba… Prosím tě, netoč nás a nefoť, vadí nám to. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17921
20.5.20 09:21

„Promiň, já chápu že máš radost z toho skvělého foťáku co všechno umí, ale já fakt nejsem ráda, když mě někdo fotí a natáčí. Prosím - nedělej mi to. Děkuju.“

případná námitka

„Hele mě je to vážně nepříjemné a fakt mi to vadí. Prosím, buďme spolu bez kamery a fotek.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
20.5.20 09:23

Jestli je ti to nepříjemné, co zkusit takovou „soft verzi“, říct jí něco v tom smyslu, že doufáš, že to je vše jen pro její potřebu a nebude vaše soukromí nikde zveřejňovat? Třeba to tím pádem pro ni ztratí smysl, když se nebude moct s materiálem nikde vystavit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
20.5.20 09:34
@pocker píše:

Ahojky, já sama nemám sociální sítě. Proto že nechci dávat své děti nikam veřejně. Když jsem se dozvěděla, ze moji sourozenci dávají fotky mých děti na sociální sítě tak jsem jim řekla že si to nepreju. Fotky stáhly a mám klid. Takže - říct kamarádce ze se ti to nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 12:35

To znám, jedna moje příbuzná taky všecko fotí. Bohužel vzhledem k jejímu věku chodí pouze na pohřby. V souvislosti s fotkama se chová jako by šlo o galavečer předávání Oscarů, kritizuje ostatní, že tam nefotí a „úspěšnost“ pohřbu hodnotí podle počtu fotek.

• Citovat
  • Nahlásit
9727
20.5.20 15:20
@Anonymní píše:
To znám, jedna moje příbuzná taky všecko fotí. Bohužel vzhledem k jejímu věku chodí pouze na pohřby. V souvislosti s fotkama se chová jako by šlo o galavečer předávání Oscarů, kritizuje ostatní, že tam nefotí a „úspěšnost“ pohřbu hodnotí podle počtu fotek.

Skoda ze ten svuj uz si nenafoti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat