Kamarádka ze mě dělá vola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 14:06
Kamarádka ze mě dělá vola

Ahoj holky, už se vám stalo že jste byly domluvené s kamarádkou že někam vyrazíte, ta to zrušila že nemůže, je jí blbě atd a pak jste zjistily náhodou že ten den šla ven s jinýma kamarádkama.
Ja bych na ferovku rekla, hele dáme to jindy, teď se sejdu s jinou kámoškou, ta jiný den nemůže a basta.To je chování jak na střední. Asi se na ni vyprdnu a už se s ní scházet nebudu. Tohle kámošky přece nedělají ne?

Reakce:
Jeanny21
Kecalka 426 příspěvků 18.04.19 14:18

Je to nefér, ale kašli na to ;)

LaPaloma
Závislačka 2783 příspěvků 18.04.19 14:29

Ani na střední se takhle běžně lidi nechovají. U mně by to skončilo, já bych jí nevyhledávala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 14:39

Dík, a řekly by jste jí to že to víte? Nechci vypadat že ji smiruju, videla jsem to na fb, ale přátelé si přeci nelžou. Zřejmě nejsme asi kamaradky :jazyk: Holt se poohlédnout jinde…

stock
Echt Kelišová 8547 příspěvků 18.04.19 14:45
@Anonymní píše:
Dík, a řekly by jste jí to že to víte? Nechci vypadat že ji smiruju, videla jsem to na fb, ale přátelé si přeci nelžou. Zřejmě nejsme asi kamaradky :jazyk: Holt se poohlédnout jinde…

Asi to už není kamarádka, neřekla bych ji nic. Jenže ona je taky otázka, jak by jsi reagovala, kdyby Ti rekla, že jde ven s nějakou jinou kamarádkou. On po bitvě je… :lol:

Stick
Povídálka 28 příspěvků 18.04.19 14:48

Je to blbý, mohla ti rovnou říct, hele, sorry, chci se potkat s někým jiným, jindy nemůže, můžeme to přesunout a je to…vadilo by ti i tohle nebo bys s tím byla v pohodě?

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 18.04.19 14:51

To mi kdysi dělala kamarádka, opakovaně mi lhala že nemůže, že je v práci a přitom nebyla. Vrchol byl když tvrdila, že je v práci jako vždycky a přitom jiná její kamarádka dala na FB fotky, že jsou spolu na Mácháči. :lol: Utnula jsem kontakt a nějakou dobu jsme spolu nemluvily. Pak jsme se začaly znovu bavit. Lže mi pořád i o jiných věcech, ale mně už je to jedno, protože už ji neberu jako kamarádku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 14:53

Když by to řekla na rovinu, tak to beru.Taky musím plánovat aby když se chci potkat v jednom týdnu s více lidmi. Proste řeknu ten a ten den nemůžu, jdu s jinou kamarádkou ven s dětmi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 15:01
@Serpentini píše:
To mi kdysi dělala kamarádka, opakovaně mi lhala že nemůže, že je v práci a přitom nebyla. Vrchol byl když tvrdila, že je v práci jako vždycky a přitom jiná její kamarádka dala na FB fotky, že jsou spolu na Mácháči. :lol: Utnula jsem kontakt a nějakou dobu jsme spolu nemluvily. Pak jsme se začaly znovu bavit. Lže mi pořád i o jiných věcech, ale mně už je to jedno, protože už ji neberu jako kamarádku.

No tak přesně takhle jsem se to dozvěděla. Jina jeji kámoška to dala na zeď. Taky už ji neberu jako kámošku.

riccius
Kecalka 320 příspěvků 18.04.19 15:41

A na tohle potřebuješ radu?

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 18.04.19 21:37

Jo, nejlepší je když ti to zruší ten den a ty sis mohla s někým jiným domluvit něco jiného, kdyby to udělala dřív. Holt musíš mít některý lidi trochu na salámu. A brát je jen na občasný pokec. ;)

Hroznej puberťák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 21:55

Kdyby mi tohle udělala kamrdátka, vykašlal bych se na ni a obratem si našel jinou :srdce: :pankac:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 18.04.19 22:00

Asi te jako kamosku nebere, spis te ma jako posledni zachranu, kdyz se nenamame nekdo lepsi na sraz

elisabeth3211
Nováček 1 příspěvek 18.04.19 22:08

Já bych takovéto „kamarádce“ nemohla nadále věřit. Působí to na mě tak, že jí na tobě moc nezáleží. Když je schopná lhát i v takovéto věci, ve které je to zcela zbytečné. Máš ještě jiné kamarádky nebo pouze tuhle? pokud ano, zaměřila bych se spíše na ně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 23:55
@elisabeth3211 píše:
Já bych takovéto „kamarádce“ nemohla nadále věřit. Působí to na mě tak, že jí na tobě moc nezáleží. Když je schopná lhát i v takovéto věci, ve které je to zcela zbytečné. Máš ještě jiné kamarádky nebo pouze tuhle? pokud ano, zaměřila bych se spíše na ně.

Naštěstí mám i jiné :hug:

Váš příspěvek
Reklama