Kamarádka žije sama, chce adoptovat dítě.

Anonymní
25.6.21 05:20

Kamarádka žije sama, chce adoptovat dítě.

Kamarádka se stydí tak mě taktně požádala abych napsala otázku za ní: Ahoj chtěla bych se vás zeptat na podmínky adopce? Máte s tím někdo zkušenost? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9159
25.6.21 06:25
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24296
25.6.21 07:32
@Anonymní píše:
Kamarádka se stydí tak mě taktně požádala abych napsala otázku za ní: Ahoj chtěla bych se vás zeptat na podmínky adopce? Máte s tím někdo zkušenost? Díky

kamarádka nemá internet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2952
25.6.21 08:04

At zavola na urady, nejdriv si je musi vyguglit, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5452
25.6.21 08:15

Když si není schopná zajistit alespoň základní informace ohledně adopce, tak jak se chce starat o dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32528
25.6.21 08:19
@Anonymní píše:
Kamarádka se stydí tak mě taktně požádala abych napsala otázku za ní: Ahoj chtěla bych se vás zeptat na podmínky adopce? Máte s tím někdo zkušenost? Díky

Jestli se kamarádka stydí i napsat sama za sebe sem, tak bych jí zatím doporučila k adopci křečka nebo pískomila.

Přece jen ty děti potřebují někoho příčetnějšího, schopného něco zařídit, postarat se… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
25.6.21 10:59

Ať si adoptuje pejska. Pokud žije sama, tak asi stejně nic. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2123
25.6.21 11:03
@Mgree píše:
Ať si adoptuje pejska. Pokud žije sama, tak asi stejně nic. :think:

Není pravda ( taky jsem si to myslela). Kamarádka sama adoptovala holčičku - miminko. Kolik ji to stálo lítání a sil a jak dlouho čekala, to ale nevím.

V každém případě souhlasím s názorem free333, že pokud není schopná napsat ani dotaz na emimino, bude lepší realizovat se nějak jinak. Radši ani to zvíře nepořizovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 18:51

@jednoslunicko Myslím si že je to každýho věc. Ať si spočítá výdaje na pískomila a na dítě. To je trošku rozdíl… Nazvala bych jí krkavčí matkou. To že kamarádka chce zůstat v annonymitě je věc adopce protože je takzvaná mlčenlivost. Nikdo by to dítěti neměl říkat dokud mu to neřeknou rodiče.

• Citovat
  • Nahlásit
24296
27.6.21 21:21
@Anonymní píše:
@jednoslunicko Myslím si že je to každýho věc. Ať si spočítá výdaje na pískomila a na dítě. To je trošku rozdíl… Nazvala bych jí krkavčí matkou. To že kamarádka chce zůstat v annonymitě je věc adopce protože je takzvaná mlčenlivost. Nikdo by to dítěti neměl říkat dokud mu to neřeknou rodiče.

mohla bys tenhle nesrozumitelný blábol přeložit do češtiny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 07:47

@stinga Jaký blábol?

• Citovat
  • Nahlásit
24296
28.6.21 09:47
@Anonymní píše:
@stinga Jaký blábol?

no ten, který jsem ocitovala - nedává to vůbec žádný smysl - tak abys to vysvětlila, co tím myslíš - pleteš pískomila s povinnou mlčenlivostí :zed:,
navíc jsi úplně mimo - nyní naopak je povinnost adoptivních rodičů adoptivnímu dítěti sdělit, že je adoptované co nejdřív, nejpozději do 6 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
28.6.21 09:58
@Anonymní píše:
@stinga Jaký blábol?

Také tomu příspěvku nerozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek