Kamarádku na hubnutí Praha 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

noni
Nováček 8 příspěvků 02.05.18 13:02
Kamarádku na hubnutí Praha 5,6

Ahoj. Hledám kamarádku na společné hubnutí. Chci zhodit tak 25kg, jen se neumím nejak sama rozhoupat.

Reklama

Reakce:

Petula_16
Kecalka 130 příspěvků 02.05.18 13:35

Ahoj :mavam: jsem sice z PHA 4, ale ráda bych také zhubla, cca 10 kg :potlesk: cvičím často a dokážu se sama donutit, jen mě to samotnou nebaví :roll: kolik ti je?

Petruška91
Kecalka 319 příspěvků 19 inzerátů 02.05.18 15:10

Ahoj jsem Petra Praha 5.Je mi 26 let. Taky chci jeste neco malo zhubnout tak 7 kg. Nemám okolo sebe nikoho kdo by si,,hlidal jidelníček" a pokoušel se o nějake to cvičení. Budu rada kdyby jsme se mohli navzajem podporovat. :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama