Kamarádky nový vztah - jak se k tomu postavit?

2698
24.5.16 14:03

Kamarádky nový vztah - jak se k tomu postavit

Dostala jsem se do situace, která mě hodně zaskočila. Kamarádka mi po půl roce, co randí s přítelem sdělila, že on má 5 letý dítě, odešel od rodiny kvůli ní, rozvádí se a ještě se za ní bude stěhovat přes celou republiku. Vysvětlila mi, že se znají roky, že jí vždycky chtěl, ale nějak spolu nikdy nebyli, ale stále zůstávali v kontaktu. Že byl v manželství hrozně nešťastný. S manželkou vychází prý v pohodě, na všem, co se týká rozvodu se dohodli, dítě ještě kamarádka neviděla. A hrozně nás chce seznámit. Já jsem z toho byla v šoku, sama mám malé dítě a neumím si představit, že by manžel od nás odešel, ještě k tomu do jiného města. Taky nechápu, proč už spolu nebyli kdysi, když tam mezi nimi pořád něco bylo a musí se nyní kvůli tomu rozbíjet rodina. Kamarádku mám ráda, je to samozřejmě její život a její rozhodnutí, ale vůbec nevím, co jí mám na to říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6354
24.5.16 14:05

@Lonette to není tvoje věc, ale jejich, pokud vás chce seznámit, asi tě má ráda, tak to spolkni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3667
24.5.16 14:07

Je to kamarádka? tak se s tím smiř a přej jí to. Tohle se děje dnes a denně, žádná výjimečná situace :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
24.5.16 14:08

Myslela bych si o nich své, ale víc to neřešila, nic ti do toho není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
24.5.16 14:11

Takové věci se prostě stávají a ty nemáš sebemenší právo ji nebo jeho za to soudit. Seznam se s ním, třeba to bude fajn chlap :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
24.5.16 14:17

Hlavne aby jim to vydrzelo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
24.5.16 14:17

Já tě chápu, taky nerada vidím „rozbíjení“ rodiny s malými dětmi a taky se to stalo mým blízkým kamarádům. Tam pro změnu kamarád seznámil mne s jeho novou :roll:. A ačkoli by mi za jiných okolností ta holka přišla celkem vtipná a sympatická a normálně bych se s ní bavila, tak ten odpor k ní prostě cítím a o něm si myslím, že je trouba a nechal se oblbnout. Mno stojí mě hodně sil se tak nějak před nimi přetvařovat, protože chodí na společné akce s partou. Jinak se jim vyhýbám jak čert kříži :oops: a stýkám se víc s tou „opuštěnou“ exkou. Ta to bere kupodivu lépe než já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
24.5.16 14:41

@Lonette nic jí na to neříkej, je to její problém :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1910
24.5.16 14:54

Proč vždycky, když chlap opustí rodinu, tak je to jeho vina :zed: já neříkám, že se to tak stává častěji, ale ty víš, jaká byla ta jeho ženská, co s ní měl doma.. já si prostě myslím, že když začíná lítat někam jinam, tak je prostě ve vztahu nějakým způsobem nespokojenej. protože proč by to jinak dělal :roll: zkus se na to podívat i tímhle stylem :nevim: a kamarádce bych to přála, asi se mají fakt rádi, když se přestěhoval přes půl republiky, to asi taky o ničem svědčí. já bych teda akorát byla naštvaná, že bych se za mojí kamarádkou těšila, chtěla bych jí ukázat svého chlapa a ona ze mě cejtila negace. no prostě na prdlačku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13511
24.5.16 15:04

Osobně bych to nijak neřešila, nic jí neříkala.
Nepopírám však, že je možné, že by to náš vztah narušilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
24.5.16 15:25

@allluck to, že se přestěhoval přes půl republiky akorát tak svědčí o jeho lásce k dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1910
24.5.16 15:37
@radkka píše:
@allluck to, že se přestěhoval přes půl republiky akorát tak svědčí o jeho lásce k dítěti.

to je zas fakt, to je blbý, takhle jsem to nedomyslela. ale to je pak na domluvě, na kompromisech, sestěhovat se např. někde na půli cesty :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
24.5.16 15:53
@allluck píše:
to je zas fakt, to je blbý, takhle jsem to nedomyslela. ale to je pak na domluvě, na kompromisech, sestěhovat se např. někde na půli cesty :nevim:

Dítě by snad mělo být na prvním místě. Tady je na něm milenka, dítě buď tátu uvidí minimálně nebo bude trávit X hodin na cestách a nebo bude přestěhováno a vytrženo z prostředí, na které je zvyklé. Zatímco sobecký chlap a milenka jsou spokojeni. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
24.5.16 16:07
@Lonette píše:
Dostala jsem se do situace, která mě hodně zaskočila. Kamarádka mi po půl roce, co randí s přítelem sdělila, že on má 5 letý dítě, odešel od rodiny kvůli ní, rozvádí se a ještě se za ní bude stěhovat přes celou republiku. Vysvětlila mi, že se znají roky, že jí vždycky chtěl, ale nějak spolu nikdy nebyli, ale stále zůstávali v kontaktu. Že byl v manželství hrozně nešťastný. S manželkou vychází prý v pohodě, na všem, co se týká rozvodu se dohodli, dítě ještě kamarádka neviděla. A hrozně nás chce seznámit. Já jsem z toho byla v šoku, sama mám malé dítě a neumím si představit, že by manžel od nás odešel, ještě k tomu do jiného města. Taky nechápu, proč už spolu nebyli kdysi, když tam mezi nimi pořád něco bylo a musí se nyní kvůli tomu rozbíjet rodina. Kamarádku mám ráda, je to samozřejmě její život a její rozhodnutí, ale vůbec nevím, co jí mám na to říct.

Tyhle příběhy jsou jako z béčkové telenovely.On ji vždycky chtěl, znají se roky, ale nějak spolu nikdy nebyli… Když ji vždycky chtěl, tak proč se neoženil s ní hned? :nevim: No nejlepší je založit rodinu, pořídit si dítě, a pak zjistit, že je vlastně strašně nešťastný. Teď, když si budou budovat svoje štěstí na neštěstí někoho jiného, to bude fakt super. 8) Když by se jednalo o moji kamarádku, řekla bych jí, že ji mám ráda, ale to, co dělá je proti mým zásadám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60996
24.5.16 17:32
@allluck píše:
Proč vždycky, když chlap opustí rodinu, tak je to jeho vina :zed: já neříkám, že se to tak stává častěji, ale ty víš, jaká byla ta jeho ženská, co s ní měl doma.. já si prostě myslím, že když začíná lítat někam jinam, tak je prostě ve vztahu nějakým způsobem nespokojenej. protože proč by to jinak dělal :roll: zkus se na to podívat i tímhle stylem :nevim: a kamarádce bych to přála, asi se mají fakt rádi, když se přestěhoval přes půl republiky, to asi taky o ničem svědčí. já bych teda akorát byla naštvaná, že bych se za mojí kamarádkou těšila, chtěla bych jí ukázat svého chlapa a ona ze mě cejtila negace. no prostě na prdlačku :roll:

když je nespokojenej, tak se to má snažit opravit, řešit. A když to nejde, ta to ukončit. A pak hledat dál. a ne srabácky nejdřív najít zálluhu, tu vyzkoušet a pak až jít z teplíčka do teplíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama