Kamarádky přítel je hrozný

293
13.12.19 11:06

Kamarádky přítel je hroznej sr.č !

Ahoj, budete moc hodní když mi poradíte, jakkoliv. Kamarádka, velmi dobrá kamarádka se kterou se znám od školky, a jsme nebo spíš byly jsme si hodně blízké(to že tolik nejsme je urcitě hlavně díky němu), má za přítele hroznýho chlapa. Už se kvůli němu několikrát skončila v péči psychiatrů, nedávno se u ní objevila rakovina děložního čípku, což ač se Vám může zdát přitažené za vlasy, je podle mě taky důsledek toho jak ji tyrá, a kamarádka si to myslí taky. Celá její rodina rodiče, sestra apod. ho nenavidí, i všichní její kamaradi. Za prvé ji využivá, kamarádce jestě není třicet, bydlí v krásném domě sama se svojí dcerou která je stejně stará jako ta moje (skoro deset let), má pomerně dobrou práci ale vzhledem k tomu že sama táhne dítě, barák, a jestě se stará o opuštěné kočky tak si finačně vyskakovat nějak extra nemůže. Jemu je už čtyřicet (!!) je učitel na střední škole, a bydlí v nějákem hnusném bytě s pěti dalšíma chlapama, nemá tam ani postel, spí na matraci a nějakých hadrech apod. Chápu platy učitelů, a chápu ceny nemovitostí v Praze. Ale ono vsechno souvisí se vším vzdycky. On je prostě asociál. Od kamarádky o deset let mladší svobodné maminky si nerozpakuje nechat xvěcí platit, např. zájezd do Vídně apod. Vždycky k ní přijde a vsechno sežere a vychlastá a sám tam za celý roky nekoupil ani rohlík, když ho kamarádka poprosí aby ji např. vyčistil odpad nebo pomohl vyčistit okapy od listí, tak to nikdy neudělá. Jednou ji pozval na koncert a když se jí tam udělalo špatně a chtěla jít domů tak na ní řval že ji zaplatil koncert a ona jde domů. A zě kvi tomu nevyjde, kvůli pětistovce!!. Za druhý prostě není normalní na svým profilu se o svejch studentkách, (o pár let starších holkách než je kamarádky dcera) vyjadřuje jako o,,malejch děvkách'' apod. Za třetí a co je nejhorší kamarádku tyrá psychicky, řiká ji neustále jak je blbá, nevzdělaná, hnusná, tlustá, špatně kouří péro, nudná, debilní apod. Podotýkam že kamarádka je opravdu hezká holka. Když se to netyka tohodle debi. a tak i chytrá, samostatná a schopná. On je opravdu ohavnej, vyschlej skřet se strasně škaredou tváří, a kamarádka mi říkala že má i nějakou deformaci penisu a po těla výrustky a bradavice. Prostě zrůda uvnitř i navenek. Nejhorsi jsou ale sms co jí píse hlavně vzdycky o Vánocích, že je špína, že i jako kur. a by nestála za nic apod..Jasně řeknete mi že je to její život, a nic mi do toho není a budete mít i pravdu. Ale tonoucí se stébla chytá a já nechci se díbat jak jí zabijí. Nenapadá Vás něco jak je rozdělit? Protoze ona se k němu vždycky vratí a už to trvá roky…moc dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1084
13.12.19 11:12

Ty s tím neuděláš nic. To musí kámoška. Je to její život. Ještě se to otočí proti tobě… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10774
13.12.19 11:14
@Lobos píše:
Ahoj, budete moc hodní když mi poradíte, jakkoliv. Kamarádka, velmi dobrá kamarádka se kterou se znám od školky, a jsme nebo spíš byly jsme si hodně blízké(to že tolik nejsme je urcitě hlavně díky němu), má za přítele hroznýho chlapa. Už se kvůli němu několikrát skončila v péči psychiatrů, nedávno se u ní objevila rakovina děložního čípku, což ač se Vám může zdát přitažené za vlasy, je podle mě taky důsledek toho jak ji tyrá, a kamarádka si to myslí taky. Celá její rodina rodiče, sestra apod. ho nenavidí, i všichní její kamaradi. Za prvé ji využivá, kamarádce jestě není třicet, bydlí v krásném domě sama se svojí dcerou která je stejně stará jako ta moje (skoro deset let), má pomerně dobrou práci ale vzhledem k tomu že sama táhne dítě, barák, a jestě se stará o opuštěné kočky tak si finačně vyskakovat nějak extra nemůže. Jemu je už čtyřicet (!!) je učitel na střední škole, a bydlí v nějákem hnusném bytě s pěti dalšíma chlapama, nemá tam ani postel, spí na matraci a nějakých hadrech apod. Chápu platy učitelů, a chápu ceny nemovitostí v Praze. Ale ono vsechno souvisí se vším vzdycky. On je prostě asociál. Od kamarádky o deset let mladší svobodné maminky si nerozpakuje nechat xvěcí platit, např. zájezd do Vídně apod. Vždycky k ní přijde a vsechno sežere a vychlastá a sám tam za celý roky nekoupil ani rohlík, když ho kamarádka poprosí aby ji např. vyčistil odpad nebo pomohl vyčistit okapy od listí, tak to nikdy neudělá. Jednou ji pozval na koncert a když se jí tam udělalo špatně a chtěla jít domů tak na ní řval že ji zaplatil koncert a ona jde domů. A zě kvi tomu nevyjde, kvůli pětistovce!!. Za druhý prostě není normalní na svým profilu se o svejch studentkách, (o pár let starších holkách než je kamarádky dcera) vyjadřuje jako o,,malejch děvkách'' apod. Za třetí a co je nejhorší kamarádku tyrá psychicky, řiká ji neustále jak je blbá, nevzdělaná, hnusná, tlustá, špatně kouří péro, nudná, debilní apod. Podotýkam že kamarádka je opravdu hezká holka. Když se to netyka tohodle debi. a tak i chytrá, samostatná a schopná. On je opravdu ohavnej, vyschlej skřet se strasně škaredou tváří, a kamarádka mi říkala že má i nějakou deformaci penisu a po těla výrustky a bradavice. Prostě zrůda uvnitř i navenek. Nejhorsi jsou ale sms co jí píse hlavně vzdycky o Vánocích, že je špína, že i jako kur. a by nestála za nic apod..Jasně řeknete mi že je to její život, a nic mi do toho není a budete mít i pravdu. Ale tonoucí se stébla chytá a já nechci se díbat jak jí zabijí. Nenapadá Vás něco jak je rozdělit? Protoze ona se k němu vždycky vratí a už to trvá roky…moc dekuju

Tak buď sis to vymyslela a nebo je kamarádka padlá na hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
13.12.19 11:15

@Lobos na to bohužel musí přijít ona sama… můžeš ji stokrát dokola vysvětlovat jak to nemá cenu ale ona nebude posliuchat.. Možná kdybys ji pomohla poznat nějakého chlapa, který by na ni byl opravfu hodný, naslouchal ji, rozuměl si s ní, tak pochopí že ten o kterým píšeš je jen hovado které ji využívá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
13.12.19 11:17

Kdyby jsi nešla na tu plastiku nosu, tak bys ho mohla vo půlnoci s tím svým nosem chodit strašit. ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18812
13.12.19 11:18

A proč s jim jako je?? Pokud je tak hroznej, jak říkáš a ona s nim stále zůstává a ještě je nemocná, je proste hloupá a je to její volba, s kým promrhava život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.12.19 11:19

No to bohužel nevím, podle mne, pokud se k němu stále vrací, tak to nemá konce… Leda jediná možnost, že by potkala jiného chlapa, který by se jí dvořil, hezky s ní mluvil, chválil… tak že by si to třeba uvědomila, že může mít něco jiného… A kdyby to gradovalo a Ty bys měla v okolí vhodného kandidáta, asi bych tomu trochu pomohla… Jinak nevím, víme jak se některé ženy nechají trápit od chlapů :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
13.12.19 11:20
@samá práce
@samá práce píše:
Kdyby jsi nešla na tu plastiku nosu, tak bys ho mohla vo půlnoci s tím svým nosem chodit strašit. ;) ;)

Ha ha..srandy kopec :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
13.12.19 11:21
@ivašot. píše:
Tak buď sis to vymyslela a nebo je kamarádka padlá na hlavu

Ne nevymyslela. Nepísu vymyšlený příběhy na net. Nejsem úchyl :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20937
13.12.19 11:22

Tak jí to asi moc nevadí, když s ním pořád je a vrací se k němu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 11:23

Jinak všem děkuju za normalní rady, nový přítel jakože jí někoho dohodit by bylo možná řešení :hug:!

• Citovat
  • Nahlásit
1931
13.12.19 11:25
@Lobos píše:
Ne nevymyslela. Nepísu vymyšlený příběhy na net. Nejsem úchyl :srdce:

Soudě podle tvých příspěvků tady… Nechci urážet, ale popravdě jen čekám, s čím vyrukuješ příště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
13.12.19 11:29

Raději se do toho nepleť, i kdyby ti teď odkrývaly jaký je to… tak vsadím boty, že se k němu zase vrátí a obrátí to proti tobě. Musí chtít sama :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
13.12.19 11:29

@Lobos - je to život kamarádky, s tím nic neuděláš. Max. jí vyslechnout a nabídnout pomoc kdyby potřebovala.
Jinak bych jí- pokud to půjde- vodila do společnosti mezi lidi, ať má šanci poznat i někoho jiného. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
13.12.19 11:30
@Tomkins píše:
Soudě podle tvých příspěvků tady… Nechci urážet, ale popravdě jen čekám, s čím vyrukuješ příště.

Já si nemyslím že jsem sem psala nějaký extrémy. Kor tady kde je spousta diskuzí fakt šilenejch. Že jsem měla poruchu příjmu potravy, jesťe navíc dřív, a že chci aby mě přítel možná nadstadartně ujišťoval o lásce a že se mi nelibí můj nos..co jako? A vzdycky se tu chovám ke všem slusně, raději mi poraď místo těch řecí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat