Kamarádky přítel se chová divně

Anonymní
7.9.20 15:18

Kamarádky přítel se chová divně

Ahoj mám kamarádku a její snoubenec se chová fakt divně a ji to vůbec nedochází. Její pritel vždy asi tak x krát do roka jede za svým kamarádem do Prahy a vždy ač ten kamarád má obrovský byt tak objedná někde hotel. Jo dobře ten kamarád má rodinu atd. ale neříkejte mi ze je tohle normální. Ještě se ten její přítel vždy chlubí jak za nim jede a jak se těší a kde zas budou ubytování. Mě přijde ze buď je gay nebo tam chodí za d**kama. Ale nejlepší je ze když má jet za kámošem na hotel tak je hned nachystanej a natesenej ale když má jet s ni tak má hubu plnou výmluv a schválně zdržuje. Já už nevím jak ji to mám říct ať se na nej vykašle.. Mám ji rada a mrzí mě ze ji to nepřijde divné. Ja bych mu hotely a chlubeni jak si tam zaplatili vířivku a jak tam jede jenom za kamarádem asi na pivo nevěřila. Co na to říkáte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3751
7.9.20 15:20

Že je ti do toho velké kulové! Takové přejícné kamarádky bych hnala vidlema. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14379
7.9.20 15:21

Přestaň strkat nos někam, kam nemáš. není to tvůj vztah a megery, které nedělají nic jinéh, než že se partnerkám snaží vymluvit díru do hlavy, že ten jejich je nevjětší padouch fakt nejsou dobré kamarádky.

To že někdo dává přednost soukromí a pohodlí hotelu a nechce otravovat kamaráda fakt není známka toho, že je člověk homosexuál a nebo klient prostitutek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2860
7.9.20 15:21

A proč to řešíš ty a na internetu? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
7.9.20 15:29

To by se s ním měla rozcházet kvůli tomu, že tobě to přijde divný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
7.9.20 15:38

Třeba se ta kamarádka vždycky těší, až on odjede :lol: nech je žít a starej se o sebe :palec: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7301
7.9.20 15:39
@Anonymní píše:
Ahoj mám kamarádku a její snoubenec se chová fakt divně a ji to vůbec nedochází. Její pritel vždy asi tak x krát do roka jede za svým kamarádem do Prahy a vždy ač ten kamarád má obrovský byt tak objedná někde hotel. Jo dobře ten kamarád má rodinu atd. ale neříkejte mi ze je tohle normální. Ještě se ten její přítel vždy chlubí jak za nim jede a jak se těší a kde zas budou ubytování. Mě přijde ze buď je gay nebo tam chodí za d**kama. Ale nejlepší je ze když má jet za kámošem na hotel tak je hned nachystanej a natesenej ale když má jet s ni tak má hubu plnou výmluv a schválně zdržuje. Já už nevím jak ji to mám říct ať se na nej vykašle.. Mám ji rada a mrzí mě ze ji to nepřijde divné. Ja bych mu hotely a chlubeni jak si tam zaplatili vířivku a jak tam jede jenom za kamarádem asi na pivo nevěřila. Co na to říkáte vy?

A ty máš život naprosto v pořádku??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5644
7.9.20 16:35

Spis bych se staral o to jestli tvuj vztah je uplne dokonaly.
Predstav si, ze jsou zeny, kterym nevadi, ze jejich chlap ma milenku anebo chodi za stetkama. ;) Anebo vadi, ale vubec nic s tim nedelaji.
Jo je to divne, nechapu to, ale nemusim rozumet vsemu. Asi jim v necem vyhovuje, takze jejich boj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5082
7.9.20 16:41

Tak já nebudu moralizovat a napíšu, že mně to teda divný přijde. :mrgreen: Taky bych se bála, že je buk :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
7.9.20 16:50
@Anonymní píše:
Ahoj mám kamarádku a její snoubenec se chová fakt divně a ji to vůbec nedochází. Její pritel vždy asi tak x krát do roka jede za svým kamarádem do Prahy a vždy ač ten kamarád má obrovský byt tak objedná někde hotel. Jo dobře ten kamarád má rodinu atd. ale neříkejte mi ze je tohle normální. Ještě se ten její přítel vždy chlubí jak za nim jede a jak se těší a kde zas budou ubytování. Mě přijde ze buď je gay nebo tam chodí za d**kama. Ale nejlepší je ze když má jet za kámošem na hotel tak je hned nachystanej a natesenej ale když má jet s ni tak má hubu plnou výmluv a schválně zdržuje. Já už nevím jak ji to mám říct ať se na nej vykašle.. Mám ji rada a mrzí mě ze ji to nepřijde divné. Ja bych mu hotely a chlubeni jak si tam zaplatili vířivku a jak tam jede jenom za kamarádem asi na pivo nevěřila. Co na to říkáte vy?

Připadá Ti normální řešit cizí soukromí na internetu? Co je Ti do toho? Z těchto typů jako jsi Ty mám osypky :poblion: „Strážkyně počestnosti a mravnost nade vše“ twl. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19827
7.9.20 16:55

A sakra tak to našeho známého taky uvedu do řečí, odmítla jsem ho tu ubytovat přes víkend 8o taky pomastí na hotel :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
7.9.20 20:48

Osobně bych šla taky radši na hotel, než se kýblovala někomu do bytu. Jestli nejsi divná spíš ty, zakladatelko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3679
8.9.20 16:59

Jaj, já už rok plánuju s kamarádkama wellness víkend bez chlapů a dětí. Jestli já nebudu lesba, do háje… :nevim: :mrgreen:

@Anonymní píše:

A divné ti na tom přijde co přesně? Že jede sám s jiným chlapem? Kdyby místo do hotelu s vířivkou jeli do kempu pod stan, bylo by to OK? Co je ti vůbec do toho, teda pokud ta „kamarádka“ nejsi ve skutečnosti ty sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
8.9.20 18:07

Reci jsou od toho, aby se vedly.

Nemam vam za zle, ze mate o kamaradku strach.

Pouziji analogii ze sveho soukromeho zivota.

Blizka kamaradka mi par mesicu pred svatbou rekla zvlastni vec (neni nutne psat konkretne o co se jedna). Kdyz se mi s ni sverila, tak jsem zpozornel a nemel z te situace dobry pocit. Napadlo me, ze ma z te svatby strach a mozna premysli o zruseni. Rikal jsem si, ze je lepsi si o tom promluvit hned, nez to resit po svatbe. Tak jsem na to svedl tema. Moc se ji to nelibilo a chvili se na me zlobila.
Nakonec mi ale podekovala. Stejne tak jeji pritel, ktery vedel, ze ve mne ma jeho zena kamarada, ktery se neboji probrat i ty neprijemne zalezitosti.

Pratele jsou tu od toho, aby vam rekli tu holou pravdu, jelikoz jim na vas zalezi.

Zkuste si s kamaradkou promluvit. Hlavne se neprosazujte a netlacte na ni. Jen ji rozpovidejte a uvidite, jestli ji to trapi. Zbytek je stejne na ni.

L

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama