Kamarádky svatba a můj manžel

Anonymní
16.1.20 22:57

Kamarádky svatba a můj manžel

Ahoj, mám takové trápení. Kamarádka( moje)nás pozvala na svatbu. Muj manžel má v ten termín turnaj celorepublikový v kuzelkach, jezdí s chlapama, založili si takový spolek a jsou na to hrdí. Řekl mi, že v žádným případě si ten víkend nezruší a že na tu svatbu nepůjde.
Teď nevím, co dělat. Mám 3 letou holčičku a žádné hlídání. Když s malou půjdu, budu čelit otázkám, kde máme tatínka a bude mi to líto. Když nepůjdeme, bude mi líto, že manžel si užívá turnaj a my sedíme doma. Jak byste se rozhodli vy?
Nevím, jestli bych si to s malou sama užila a ani nevím, jestli by jí to tam bavilo.
Myslíte, že by zvládla už být někde na hlídání? Je velký mamánek a nikdy mi s ní nikdo nepomohl. Usínat je zvyklá taky jen se mnou. Mám strach, že se jí něco stane, kdyby jí hlídal někdo cizí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.1.20 23:01
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takové trápení. Kamarádka( moje)nás pozvala na svatbu. Muj manžel má v ten termín turnaj celorepublikový v kuzelkach, jezdí s chlapama, založili si takový spolek a jsou na to hrdí. Řekl mi, že v žádným případě si ten víkend nezruší a že na tu svatbu nepůjde.
Teď nevím, co dělat. Mám 3 letou holčičku a žádné hlídání. Když s malou půjdu, budu čelit otázkám, kde máme tatínka a bude mi to líto. Když nepůjdeme, bude mi líto, že manžel si užívá turnaj a my sedíme doma. Jak byste se rozhodli vy?
Nevím, jestli bych si to s malou sama užila a ani nevím, jestli by jí to tam bavilo.
Myslíte, že by zvládla už být někde na hlídání? Je velký mamánek a nikdy mi s ní nikdo nepomohl. Usínat je zvyklá taky jen se mnou. Mám strach, že se jí něco stane, kdyby jí hlídal někdo cizí.

Jdi na tu svatbu s malou sama. Určitě si to užijete o bez táty. Malá uvidí nevěstu a její krásné šaty, dort a jiné zajímavé věci a určitě tam budou i další děti! Že nejde chlap, to si tak neber, někdy je přece zábava lepší bez našich drahých polovicek ne? :) a až to tam malou nebude bavit, tak prostě pojedete domu :) už žijte si to! :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6129
16.1.20 23:05

Šla bych sama s dítkem, na otázku, kde je manžel bych odpověděla popravdě, co je na tom špatného, má svého koníčka a věnuje se tomu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8823
16.1.20 23:06

Na chlapa se nezlob, zní to, že to pro něj fakt musí bejt důležitý. Šla bych i s malou, asi z toho nebude pro tebe žádná velká párty, tak bych si snažila aspoň užít den s malou na svatbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
16.1.20 23:10

No a to hlídání nemáš proto, protože není nikdo, kdo by ti pohlídal a nebo dcera nikoho kromě tebe nesnese?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
640
16.1.20 23:10

Vůbec se chlapovi nedivím… a přesně jak píše @bublinek řekla bych pravdu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15118
16.1.20 23:12

Šla bych s dítětem sama a účastnila se akce (do té doby, než bude potřeba dítě dát spát).

S tím, že bych na to předem upozornila nevěstu a domluvila se s ní, zda jí nebude vadit, že se budu muset věnovat primárně dceři a ne společenské zábavě. Pokud by s tím náhodou měla problém, tedy bych se za nás jako rodinu omluvila a nezúčastnila se.

A co hlavně - zamyslela bych se sama nad sebou a nad vztahem ke svému muži. Protože jestli v této situaci nedovedeš na otázku „kde máte tatínka“, hrdě odpovědět, proč tu není, kde je a čeho se účastní, tak je někde problém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5163
16.1.20 23:21

Myslím, že jsi svéprávná, máš občanku a akci s kámoškou si můžeš klidně užít sama s malou ;-).
Na otázky odpověz, že tvůj chlap je machr na kuželky a má důležitý turnaj. A je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
640
16.1.20 23:28

Jako popravdě. Mám manžela 24let, máme výborný vztah, ale na svatbu MOJÍ kamarádky bych ho v životě nedostala a hlavně ani bych to po ně nechtěla. Možná proto máme výborný vztah :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3818
16.1.20 23:58

Šla bych určitě sama s dcerkou, miluju svatby, moc si vážím každého pozvání a šla bych i za cenu toho, že se přednostně budu věnovat jí. Ale z mých zkušeností, pokud tam bude víc dětí, možná si ani nevšimneš, že je tam taky :D Dětem se většinou na svatbách líbí, třeba se zabaví. Nemyslím si, že by někomu bylo výrazně podezřelé, že na svatbě nemáš manžela, když je to tvoje kamarádka a ne jeho, na případný dotaz bych klidně odpověděla po pravdě, že má důležitý celorepublikový turnaj a nechtěl kluky nechat ve štychu, za to se přece nemusíš stydět :nevim: Ohledně hlídání, pokud není zvyklá, s cizí hlídačkou bych ji nenechala. Je otázka, zda nemáš možnost dát ji k někomu z rodiny, nebo malá není schopná být bez tebe ani u babičky nebo tety. Je to tvoje věc samozřejmě, ale u tříletého dítěte už je to trochu škoda, že si nemůžeš nikdy sama vyrazit, pokud je nehlídatelná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1566
17.1.20 00:20

Chlapa bych nechala urcite jet a sla bych bud sama, cas na sehnani hlidacky je, a nebo se jako rodina omluvila, mela jsem na svatbe maminku se skoro 3 letym ditetem, jeji chlap ma z takovych akci osypky takze pro nej kolem 7 prijede, dite rusilo, otravovalo, kamaradka si to vubec neuzila, kdyz jsme si chtely pokecat tak to neslo, dite chtelo jen jeji pozornost, no takze vystavena maminka bohuzel ve 4 odjizdela, dite bez ni odmitalo odjet, ale taky zalezi na povaze ditete. Meli jsme pak uz jen dve ale tem bylo kolem 8 tak se zabavili sami. pokud pises ze je mamanek tak si myslim ze by sis tu svatbu s ni neuzila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
17.1.20 00:40

Co tak strašného provedl, že si zaslouží tak tvrdý trest, jít na svatbu tvé kamarádky (předpokládám oblek, příbuzenstvo a kamarádi, které nebude znát.)
Větší trest už je jenom jeden, jít do národního na balet s tchýní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 00:55

Řekni popravdě, že jeho koule mu byly přednější. :pankac: (Protože ženská ve společnosti bez chotě = v rozvodovém řízení, neasi. :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 01:14
@bublinek píše: Šla bych sama s dítkem, na otázku, kde je manžel bych odpověděla popravdě, co je na tom špatného, má svého koníčka a věnuje se tomu

Já plně souhlasím, každý normální člověk to pochopí a udělal by to také tak. Oba si užijete hezký den a pak si to můžete vyprávět. Kolikrát jsem se přesvědčila, že říct pravdu je úplně nejideálnější. :smirk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3222
17.1.20 05:30

Pokud se dcera nechá pohlídat - a to musíš vědět ty, jestli necha- tak běž sama, pokud nenechá běž s ní. Můžete si to uzit klidně obě dvě. Nejspíš tam bude i více dětí… Rozhodně bych netlacila na manžela, aby zrušil takovouto akci. A ostatním řekni pravdu, co je na tom špatného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama