Kamarádství jako v seriálu Sex ve městě?

222
9.8.13 07:47

Kamarádství jako v seriálu Se.x ve městě?

Aho, máte někdo? Zažíváte? Chodíte taky tak pařit apod.? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13498
9.8.13 07:53

Miluji tento serial a vzdycky jsem si rikala, jestli takove pratelstvi vubec existuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jessie8951
9.8.13 07:57
@Taminka píše:
Miluji tento serial a vzdycky jsem si rikala, jestli takove pratelstvi vubec existuje

To by mě taky zajímalo. Chtěla bych si to vyzkoušet :)

• Nahlásit
  • Citovat
12746
9.8.13 07:58

Podle mě to je jako v seriálu Přátelé. nevěřím, že to v realitě existuje, ale možná jsem jen skeptik :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
9.8.13 07:59

Já to mám podobně ale jen s jednou kámoškou, občas na ten seriál vzpomínáme… chodíme jen posedět a občas i pařit :) furt máme o čem kecat, dost o chlapech :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
9.8.13 08:02

Ja bych rekla, ze jsme to tak jednu dobu s holkama mely. Chodily jsme parit, jezdily na dovcu, vysedavaly na kafcu. Pak jsem ja otehotnela a uz to trochu slo do kytek (hlavne to pareni:), ale stale se vidame. Myslim, ze az se zase sejdem na stejne vlne, tak se to opet zintenzivni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jessie8951
9.8.13 08:04
@petulatko píše:
Ja bych rekla, ze jsme to tak jednu dobu s holkama mely. Chodily jsme parit, jezdily na dovcu, vysedavaly na kafcu. Pak jsem ja otehotnela a uz to trochu slo do kytek (hlavne to pareni:), ale stale se vidame. Myslim, ze az se zase sejdem na stejne vlne, tak se to opet zintenzivni.

Ale já si pamatuju, že tam bylo, jak otěhotněla Miranda, tak chodili pořád :)

• Nahlásit
  • Citovat
345
9.8.13 08:06

Já teda mám 4 kamarádky… a máme to podobně :D někdy si říkáme že by jsme taky natočili seriál.. je nám od 19 do 23 ( takže sme dost mladé) já už mám prcka… další se odstěhovala za prací do Prahy ale dost často sem jezdí a ty další studují… často si všechny voláme… a když se sejdem probereme vše a ty akce stojí za to.. snad nám to vydrží i dál… ale řekla bych že jo protože i přes to že sme každá uplně jinde to už dva roky vzládáme udržovat bez problémů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
9.8.13 08:10

@Mimim3101 co toje? jako jestli mám takové kamarádky, kterým můžu říct všechno, znám je léta a chodím s nimi pařit? Ano mám, ale už se nevídáme, tak často jako dřív. Z 3× týdně je to třeba jednou za 2 měsíce. Jako je to seriálová licence, těžko by se vše dělo jen mezi 4 lidmi, jinak ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
9.8.13 08:16

@vodnarka2013 mám kamarádku ze základní školy, co žije v Londýně nevídáme se často, ale vždy když je ona tady nebo já tam, snažíme se najít si čas. Známe se 25 let a jde to.
MOje máma má kamarády ze střední školy, se kterými jezdí občas na víkend, občas zajde v Praze na koncert a vždy spolu tráví dovolenou. Znají téměř 50 let a jde to.

Ze střední školy a z období 18-20 let si troufám, říct, že mám většinu přátel, později už jsem neměla takovou potřebu navazovat další kontakty, i když pár „novějších“ se najde. Jasně, že se nevídáme tak často jako dřív, kdy jsme neměli žádné závazky. Ve větší prartě cca 20 lidí už je těžké s dětmi a s prací v různých končinách cokoliv zorganizovat. Ale musím říct, že já mám ty party asi 3, takže se vždy něco dá podniknout. Vždy je komu zavolat. Ať už člověk něco potřebuje, nebo chce jen společnost.

Po pravdě si ani nedokážu představit, že by to bylo jinak. A mít třeba jen 1 týden, kdy nikoho nevidím, nesednu si na kafe a nepovídám o čemkoliv, co mě v tu chvíli napadne si ani nedokážu představit. Obvykle mám tak 2-3 dny nějaké schůzky s kamarády a zbytek jsme s malým sami nebo s tatínkem. Ale nejsem si jistá, zda tohle bylo to, co zakladatelka myslela :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
9.8.13 08:20

@Myrha já to myslela že sme takova podobná parta… a když jedem za tou kamarádkou do Prahy tak ty pařby sou vostrý :D a i teplý kamaradi by se našli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
9.8.13 08:22

@vodnarka2013 já jen, že to vydržet může, ale určitě se to s časem trochu promění ;)

jj teplý kamarádi by byli. Však oni sami tvrdí že jich rozhodně není jen 4 % ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
9.8.13 08:24

@Myrha a tomu i věřím :D jen ti chlapi to v dost valné věčině berou jako trapnost… no já doufám že vydrží :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
9.8.13 08:27
@Jessie8951 píše:
Ale já si pamatuju, že tam bylo, jak otěhotněla Miranda, tak chodili pořád :)

Ja vim, no tak ze by to nebyly skutecny kamosky ty moje? :think: :mrgreen: Ne, u nas by to asi taky slo, ale ja nejsem zas typ matky, co da dite otci a vali parit, takze u nas to je mnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jessie8951
9.8.13 08:28

Taky bych chtěla mít..teplýho" kamaráda a jít s ním třeba nakupovat hadry :-) Poradil by mi a tak :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama